Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.05.1992 |
| IČO | 46902589 |
| Datová schránka | dy32kne |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 62 smluv za celkem 22 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 3 025 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 3 025 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 204 248 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 89 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 3 | 3 318 410 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 467 822 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 198 732 Kč |
| Kancelář | 1 | 142 768 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 64 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vinařský fond | 3 | 432 000 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 225 822 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 198 732 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 142 768 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 64 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 7 | 1 064 190 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 848 561 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 331 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 1 328 100 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 667 835 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 572 935 Kč |
| Kancelář | 1 | 542 504 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 95 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 1 331 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 1 255 661 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 2 | 1 115 439 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 4 | 824 065 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 3 | 396 248 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 278 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 12 | 5 201 039 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 572 837 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 1 391 500 Kč |
| Vinařský fond | 1 | 181 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 2 | 1 572 837 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 609 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 592 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 571 251 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 1 609 300 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 592 900 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 571 251 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 244 300 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 5 | 3 017 751 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 740 706 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 14 370 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 1 610 026 Kč |
| Vinařský fond | 3 | 356 950 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 151 627 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 8 | 2 118 603 Kč |
| Vinařský fond | 2 | 229 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vinařský fond | 1 | 84 700 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 2 | 84 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 477 950 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 366 594 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 331 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 4 | 1 176 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 4 | 1 176 084 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 4 101 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 507 317 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 272 250 Kč |
| Kancelář | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 544 500 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 321 098 Kč |
| Národní technické muzeum | 1 | 272 250 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 186 219 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 11 | 1 324 067 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 55 | 58 479 992 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 43 | 19 762 330 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 7 842 450 Kč |
| Kancelář | 37 | 4 111 628 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 197 109 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 131 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 2 700 770 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 197 109 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 65 764 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S&K PUBLIC spol. s r.o. | 9 | 2 963 642 Kč |