Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.02.1993 |
| IČO | 47903279 |
| Datová schránka | y5vjjg3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 387 smluv za celkem 311 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 359 948 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 324 280 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 10 | 19 600 580 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 24 321 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 8 846 836 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 8 483 609 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 5 259 577 Kč |
| Kancelář | 2 | 4 227 959 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 2 816 513 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 1 692 172 Kč |
| IT | 1 | 1 590 908 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 1 499 553 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 6 | 704 998 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 324 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 45 | 76 404 882 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 887 535 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 14 | 54 233 510 Kč |
| IT | 8 | 14 902 118 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 4 983 604 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 2 968 263 Kč |
| IT Hardware | 4 | 2 142 472 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 627 450 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 1 558 881 Kč |
| Finance | 1 | 1 370 571 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 1 236 979 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 997 797 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 990 009 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 946 848 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 685 155 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 552 947 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 360 580 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 201 851 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 142 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 55 | 32 553 266 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 1 518 550 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace | 1 | 209 980 Kč |
| Sociální služby města Havířova | 1 | 78 465 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 2 | 13 136 602 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 8 254 796 Kč |
| Stroje a zařízení | 7 | 3 064 137 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 1 668 176 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 771 782 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 698 176 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 266 226 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 223 390 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 168 373 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 121 296 Kč |
| Zemědělství | 1 | 98 346 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 74 555 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 63 622 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 13 068 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 50 | 31 313 738 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 555 402 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 10 | 6 047 988 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 1 963 164 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 1 913 010 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 411 097 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 706 565 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 687 700 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 600 270 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 509 386 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 442 860 Kč |
| Kancelář | 1 | 429 926 Kč |
| IT Hardware | 1 | 420 370 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 219 591 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 61 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 43 | 16 069 360 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 3 | 368 773 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 9 496 444 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 3 492 495 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 524 767 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 2 477 132 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 2 016 685 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 1 362 918 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 1 218 034 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 012 345 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 801 133 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 674 248 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 458 848 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 401 563 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 391 714 Kč |
| Kancelář | 1 | 390 295 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 221 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 34 | 18 054 738 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 198 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 50 | 30 985 423 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 12 632 170 Kč |
| Průmyslové stroje | 13 | 9 566 246 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 13 | 3 596 481 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 795 231 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 1 649 792 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 910 019 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 862 528 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 812 914 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 7 | 653 945 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 439 814 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 224 404 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 169 400 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 88 269 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 69 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 35 | 22 483 995 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov | 1 | 128 761 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 8 | 11 283 966 Kč |
| Školení a kurzy | 74 | 8 814 334 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 5 813 461 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 4 582 783 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 14 | 4 312 030 Kč |
| Kancelář | 2 | 2 265 298 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 2 099 594 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 1 436 403 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 881 442 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 635 810 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 272 807 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 240 342 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 230 818 Kč |
| Energie | 1 | 74 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 38 | 21 093 947 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 55 | 138 247 193 Kč |
| Zdravotnictví | 97 | 125 830 384 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 37 | 16 031 820 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 7 072 692 Kč |
| Stroje a zařízení | 8 | 6 994 113 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 6 378 366 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 6 269 127 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 287 440 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 7 | 1 178 086 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 073 458 Kč |
| Nábytek | 1 | 773 408 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 602 397 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 80 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 36 | 44 387 364 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 241 | 203 427 318 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 155 538 368 Kč |
| Služby závodních jídelen | 43 | 81 233 095 Kč |
| Zdravotnický materiál | 109 | 45 875 371 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 10 | 35 568 361 Kč |
| IT Hardware | 37 | 30 690 273 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 37 | 6 496 125 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 13 | 5 222 693 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 585 282 Kč |
| Leciva | 1 | 63 129 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 55 050 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M e d i m spol. s r.o. | 37 | 41 322 842 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 130 000 Kč |