Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 24.02.1993 |
| Zaniklo | 01.05.2020 |
| IČO | 48585955 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 292 smluv za celkem 721 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 867 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 867 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 3 | 1 867 400 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 532 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 5 679 135 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 964 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 5 679 135 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 455 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 3 | 9 134 895 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 491 260 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 3 615 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 1 850 332 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 1 764 982 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 8 | 3 615 314 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 3 498 682 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 16 348 552 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 887 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 16 942 299 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 294 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 4 | 19 236 459 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 3 | 16 942 299 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 21 589 498 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 7 207 827 Kč |
| Zemědělství | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 12 844 261 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 9 503 280 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 6 334 834 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 114 950 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 18 | 28 906 224 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 4 961 847 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 2 | 4 337 850 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 316 569 792 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 12 572 203 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 450 008 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 635 371 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 341 220 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 9 | 233 235 728 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 18 | 70 661 338 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 15 051 009 Kč |
| Středočeský kraj | 5 | 13 364 386 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 183 533 Kč |
| Obce pro Baťův kanál | 1 | 72 600 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 61 | 332 595 593 Kč |
| GEOSTAR, spol. s r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| SATRA,spol.s r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| Link projekt s.r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 3 | 226 515 872 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 3 | 226 515 872 Kč |
| PUDIS a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| GEOtest, a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| VPÚ DECO PRAHA a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 3 | 1 954 755 Kč |
| INSET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 173 463 756 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 17 382 570 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 495 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 179 330 Kč |
| Zemědělství | 7 | 771 980 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 297 902 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 290 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 268 862 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 243 210 Kč |
| IT | 2 | 201 586 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 9 000 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 4 376 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 71 425 090 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 24 | 63 148 262 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 24 014 519 Kč |
| Středočeský kraj | 7 | 17 609 725 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 3 | 8 906 205 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 7 129 320 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 1 501 731 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 653 400 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 237 160 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 195 294 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 123 960 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 117 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 113 256 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| Město Beroun | 1 | 4 376 Kč |
| Dětské centrum Chocerady – centrum komplexní péče, příspěvková organizace | 2 | 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 85 | 195 189 266 Kč |
| INSET s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 68 682 625 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 4 | 8 906 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 43 424 946 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 28 | 37 420 325 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 16 430 348 Kč |
| Úklidové služby | 34 | 10 624 707 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 897 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 20 | 7 324 030 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 25 | 5 545 188 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 3 302 030 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 1 874 168 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 680 504 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 13 | 173 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 88 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 25 539 240 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 36 | 25 357 258 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 18 | 16 645 123 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 2 | 13 722 005 Kč |
| Technologická agentura ČR | 1 | 8 897 200 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 3 489 761 Kč |
| Městská část Praha 20 | 4 | 3 000 800 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 782 628 Kč |
| Město Semily | 1 | 520 542 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 407 770 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 344 850 Kč |
| Město Beroun | 1 | 168 190 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 127 050 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 113 135 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 102 850 Kč |
| Město Litvínov | 1 | 72 600 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 86 | 99 368 552 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 13 722 005 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 662 838 Kč |