Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.11.1993 |
| IČO | 49100262 |
| Datová schránka | 8yyezni |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 105 smluv za celkem 449 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 81 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 1 | 81 675 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 181 454 607 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 9 978 172 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 181 454 607 Kč |
| Lovochemie, a.s. | 1 | 5 050 684 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 4 927 488 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 3 | 186 382 095 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 5 050 684 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 12 393 180 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 12 243 180 Kč |
| Obec Píšťany | 1 | 150 000 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 3 | 12 393 180 Kč |
| Obec Píšťany | 1 | 150 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 103 796 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 3 630 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 358 402 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 181 198 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 103 615 000 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 358 402 Kč |
| Obec Píšťany | 1 | 181 500 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 181 198 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 5 | 107 966 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 7 139 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 1 790 800 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 342 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 162 697 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 819 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 5 | 49 445 738 Kč |
| Obec Píšťany | 1 | 242 000 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 162 697 Kč |
| Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 96 316 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 19 360 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 2 | 819 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 13 | 50 066 930 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 23 166 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 23 040 608 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 1 235 410 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 106 480 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 81 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 16 335 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 3 | 24 276 018 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 23 166 000 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 106 480 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 81 260 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 16 335 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 8 | 47 646 093 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 100 503 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 39 000 Kč |
| Energie | 1 | 1 154 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 32 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 100 503 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 39 000 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 1 154 Kč |
| Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 9 | 261 656 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 700 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 326 104 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 640 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 134 861 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 100 503 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 39 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 2 | 5 656 847 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 | 1 | 2 700 000 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 1 640 000 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 100 503 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 81 506 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 53 355 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 39 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 11 | 10 271 210 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 281 | 9 300 408 730 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 94 | 1 008 139 451 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 930 249 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 1 331 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 209 403 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 108 392 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 96 800 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 38 616 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 19 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 19 500 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 11 993 840 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 5 000 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 1 535 249 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 726 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 462 371 Kč |
| Dostihový spolek a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 100 503 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 96 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 58 392 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 39 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 38 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 22 | 20 209 671 Kč |
| Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 5 000 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 218 | 406 100 102 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 218 | 26 011 319 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 65 | 11 906 447 Kč |
| Školení a kurzy | 65 | 3 523 427 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 156 | 3 042 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 62 | 2 815 067 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 32 | 1 902 216 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 390 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 269 807 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 128 | 268 473 Kč |
| Energie | 65 | 36 686 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 1 390 000 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 705 120 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 530 831 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 6 | 290 520 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 187 550 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 113 275 Kč |
| Dostihový spolek a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 39 000 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 24 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 26 | 3 439 343 Kč |