Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.11.1994 |
| IČO | 60727772 |
| Datová schránka | tm9chgd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2892 smluv za celkem 5 mld. Kč;
16 smluv má zásadní nedostatek;
74 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 12 | 60 062 600 Kč |
| Odpady | 3 | 10 965 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 10 540 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 6 777 620 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 545 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 653 547 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 1 900 000 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 1 812 096 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 669 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 449 286 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 352 248 Kč |
| Právní služby | 1 | 866 844 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 700 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 400 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 5 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 110 | 178 089 979 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 31 | 138 845 344 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 7 414 832 Kč |
| Sociální centrum Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 550 444 Kč |
| Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 484 000 Kč |
| Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. | 1 | 320 287 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 216 700 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 193 177 Kč |
| Brána Jihlavy, příspěvková organizace | 1 | 95 050 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Jihlava | 1 | 72 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 131 | 187 437 067 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 2 | 112 427 245 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 10 424 150 Kč |
| Relaxsolution s.r.o. | 2 | 3 691 504 Kč |
| AVL cars, s.r.o. | 3 | 2 215 168 Kč |
| ENVIROX s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| CYBER-GUARDIANS.cz s.r.o. | 1 | 1 812 096 Kč |
| SkyCom online s.r.o. | 1 | 1 669 800 Kč |
| Horácké služby s.r.o. | 1 | 1 352 248 Kč |
| MG-PLUS, s.r.o. | 1 | 1 026 080 Kč |
| Auto Vysočina s.r.o. | 1 | 866 844 Kč |
| Michal Novotný | 1 | 726 000 Kč |
| SECUD services s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| ALLIVA, spol. s r.o. | 1 | 301 242 Kč |
| HINK, s.r.o. | 1 | 272 250 Kč |
| Jan Kottink | 1 | 196 020 Kč |
| Endress + Hauser Czech s.r.o. | 1 | 175 143 Kč |
| INVALITEX s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| ATLAS servis CZ, s.r.o. | 1 | 115 434 Kč |
| 24005649 | 1 | 103 850 Kč |
| Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 | 13 915 Kč |
| AV-Amari Vysočina z.s. | 1 | 12 100 Kč |
| Sociální centrum Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 12 100 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zogal Union s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sensus International Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SILSTAP spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
52 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 662 | 16 165 046 530 Kč |
| Odpady | 27 | 255 040 132 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 33 030 004 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 12 | 27 386 381 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 19 701 528 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 14 636 500 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 68 | 5 349 532 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 20 | 5 341 389 Kč |
| Technické služby | 7 | 5 337 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 2 800 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 085 885 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 873 033 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 802 517 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 219 680 Kč |
| IT | 1 | 723 731 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 602 000 Kč |
| Energie | 3 | 529 509 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 284 113 Kč |
| Zemědělství | 1 | 250 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 62 920 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 53 464 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 32 260 Kč |
| Telco | 17 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 250 | 401 674 930 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 28 000 000 Kč |
| Nicety s.r.o. | 2 | 2 085 885 Kč |
| SEBAB GROUP s.r.o. | 1 | 903 628 Kč |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 1 | 898 889 Kč |
| QI GROUP a.s. | 1 | 723 731 Kč |
| HC Dukla Jihlava, s.r.o. | 1 | 543 290 Kč |
| Bartoň a Partner s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| INVALITEX s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
84 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 001 | 2 786 099 272 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 125 | 175 172 752 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 35 | 113 441 130 Kč |
| Odpady | 29 | 70 427 481 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 40 749 110 Kč |
| Technické služby | 27 | 37 438 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 23 356 958 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 16 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 8 780 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 4 370 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 778 700 Kč |
| Nábytek | 2 | 701 808 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 460 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 232 | 150 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 144 038 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 138 810 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 78 655 Kč |
| Telekomunikační služby | 26 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 18 | 0 Kč |
| Telco | 4 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 372 | 433 798 014 Kč |
| POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. | 1 | 32 538 453 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 1 | 2 904 000 Kč |
| GDF spol. s r.o. | 2 | 1 269 653 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 1 185 800 Kč |
| SDZprofin, s.r.o. | 1 | 940 062 Kč |
| RADIOHOUSE s.r.o. | 1 | 144 038 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 81 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 574 | 10 689 621 712 Kč |
| Sociální služby | 67 | 324 200 000 Kč |
| Odpady | 19 | 38 258 735 Kč |
| Technické služby | 23 | 18 356 501 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 16 869 686 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 10 | 14 818 866 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 11 106 429 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 2 700 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 2 288 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 2 178 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 781 757 Kč |
| Energie | 3 | 159 575 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 138 170 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 20 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 21 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 172 | 635 213 120 Kč |
| Erik Ochodnický | 1 | 127 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 298 | 133 804 587 Kč |
| Odpady | 31 | 43 039 244 Kč |
| Technické služby | 21 | 21 205 052 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 8 | 14 263 906 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 10 780 500 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 5 627 063 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 3 515 738 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 3 054 088 Kč |
| Zemědělství | 3 | 2 123 550 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 1 055 241 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 67 | 671 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 597 135 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 508 200 Kč |
| IT | 1 | 276 098 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 207 914 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 88 330 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 11 374 Kč |
| Zdravotnictví | 133 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 8 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 157 | 133 379 993 Kč |
| ARMEX Oil s.r.o. | 2 | 1 055 241 Kč |
| NICKNACK s.r.o. | 4 | 880 755 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 638 073 Kč |
| SILVA CZ, s.r.o. | 2 | 399 300 Kč |
| HaSaM, s.r.o. | 2 | 351 844 Kč |
| Stanislav Maška | 2 | 280 756 Kč |
| PAROLA, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| MG-PLUS, s.r.o. | 1 | 147 875 Kč |
| Petr Vaněk | 1 | 128 805 Kč |
| David Holoubek | 1 | 114 502 Kč |
| EcoMachines s.r.o. | 1 | 108 295 Kč |
| DUHA-COLOR DV s.r.o. | 1 | 93 412 Kč |
| Vít Růžička | 1 | 77 983 Kč |
| Jan Poukar | 1 | 0 Kč |
| A-Z AUTOIL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 496 | 171 672 694 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 597 | 139 778 597 Kč |
| Právní služby | 101 | 89 057 452 Kč |
| Odpady | 15 | 41 032 736 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 133 | 33 559 284 Kč |
| Technické služby | 17 | 30 376 140 Kč |
| Školení a kurzy | 298 | 19 489 470 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 18 | 18 279 506 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 16 776 898 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 14 827 555 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 10 917 700 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 2 688 654 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 076 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 840 234 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 221 746 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 119 250 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 102 | 961 950 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 831 828 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 539 116 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 378 666 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 338 790 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 144 011 Kč |
| IT | 1 | 135 520 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 130 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 77 663 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 596 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 96 | 129 630 264 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 84 | 49 851 138 Kč |
| Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. | 5 | 1 576 156 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 998 250 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 847 000 Kč |
| Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, příspěvková organizace | 1 | 793 500 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 742 607 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 356 103 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 338 790 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 287 400 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 3 | 171 633 Kč |
| Energetický regulační úřad | 1 | 135 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 90 000 Kč |
| Generální ředitelství cel | 3 | 78 000 Kč |
| Horácké divadlo Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 62 404 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 11 000 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 7 260 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,65 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 95 | 80 989 327 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 190 | 75 309 776 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 2 510 750 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Jihlava | 1 | 603 750 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 5 | 453 055 Kč |
| Státní veterinární ústav Jihlava | 1 | 296 687 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 222 350 Kč |
| Domov ve Zboží, příspěvková organizace | 1 | 220 000 Kč |
| Energetický regulační úřad | 1 | 175 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 112 370 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 60 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 55 000 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 10 469 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |