Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.07.1994 |
| IČO | 61329002 |
| Datová schránka | rftpvz4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 507 smluv za celkem 5 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 3 | 4 291 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 31 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 4 235 000 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 1 596 948 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 490 466 Kč |
| Datové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 223 330 Kč |
| Česká školní inspekce | 2 | 46 102 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 10 | 6 591 847 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 40 898 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 61 963 080 Kč |
| Technické služby | 14 | 31 192 236 Kč |
| Odpady | 28 | 14 524 098 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 838 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 754 348 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 78 092 894 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 21 | 33 240 259 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 7 | 2 958 903 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 1 620 000 Kč |
| Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 379 133 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 272 250 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 241 930 Kč |
| Datové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 201 115 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 67 | 117 006 483 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 28 | 78 092 894 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 28 | 78 092 894 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 9 | 8 833 968 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 63 061 810 Kč |
| Technické služby | 19 | 35 217 277 Kč |
| Odpady | 18 | 10 647 634 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 361 790 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 64 631 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 35 | 71 262 691 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 10 | 31 303 952 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 6 535 210 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 2 | 1 996 500 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 1 389 180 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 589 830 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 228 690 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 187 792 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 64 631 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Město Chlumec | 2 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 62 | 113 679 476 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 34 | 71 105 391 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 31 | 55 394 220 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 31 | 55 394 220 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 31 | 55 394 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 16 | 1 327 155 463 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 894 997 122 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 529 649 757 Kč |
| Technické služby | 7 | 213 196 826 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 118 052 283 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 8 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 43 | 3 303 441 411 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 6 | 990 193 411 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 2 | 921 320 712 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 23 | 632 740 398 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 24 | 44 128 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 28 724 901 Kč |
| Zemědělství | 9 | 596 191 Kč |
| Technické služby | 5 | 563 440 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 351 077 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 293 708 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 62 146 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 33 | 647 682 315 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 6 788 100 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 3 | 6 413 000 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 2 185 321 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 755 040 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 603 851 Kč |
| Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace | 1 | 304 412 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 303 599 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 62 823 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 | 49 223 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 47 190 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 3 | 36 526 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 57 | 665 231 399 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 303 599 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 66 | 13 362 019 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 420 000 Kč |
| Technické služby | 12 | 2 015 322 Kč |
| Zahradnické služby | 25 | 1 729 954 Kč |
| Zemědělství | 10 | 1 117 459 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 939 825 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 600 819 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 72 489 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 1 222 434 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 664 318 Kč |
| Technické služby | 3 | 449 030 Kč |
| Zemědělství | 1 | 128 502 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 12 | 1 122 033 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 968 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 145 200 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 119 817 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 59 290 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 49 944 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 22 | 2 464 283 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 16 | 630 372 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 324 791 774 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 30 776 940 Kč |
| Technické služby | 7 | 1 654 107 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 168 558 Kč |
| Zemědělství | 3 | 538 615 Kč |
| Právní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 18 | 980 444 995 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 636 376 Kč |
| Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace | 1 | 2 259 003 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 4 | 1 654 107 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 | 999 848 Kč |
| Zoologická zahrada Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 6 | 588 690 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 5 | 283 140 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 235 836 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 43 | 989 664 994 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 992 | 24 836 216 714 Kč |
| Odpady | 9 | 2 502 926 Kč |
| Zemědělství | 18 | 2 190 482 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 263 774 Kč |
| Technické služby | 1 | 3 311 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 38 | 10 461 329 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 231 | 19 654 938 218 Kč |
| Pojišťovací služby | 116 | 54 618 312 Kč |
| Zemědělství | 17 | 2 104 520 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 017 140 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 275 245 Kč |
| Odpady | 6 | 111 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 25 | 3 317 657 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 6 | 1 036 400 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 1 | 108 089 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 3 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 36 | 4 462 147 Kč |