Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.

Založeno 01.01.1996
IČO 64617874
Datová schránka juf33zu

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.

Všechny smlouvy: 92 smluv za celkem 2 mld. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 279 217 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1279 217 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Fakultní nemocnice Ostrava1279 217 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.1279 217 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 57 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví356 727 667 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace155 104 614 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.11 468 636 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava1154 417 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.356 727 667 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 15 smluv za celkem 13 mil. Kč.
  • Celkem 6,7 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví109 901 713 Kč
Konstrukční a stavební práce2203 101 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Dopravní podnik Ostrava a.s.35 409 281 Kč
Rehabilitační ústav Hrabyně32 968 240 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava22 670 165 Kč
Národní zemědělské muzeum, s.p.o.51 355 141 Kč
Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace1316 394 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.1512 719 221 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 22 smluv za celkem 42 mil. Kč.
  • Celkem 13,6 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 13,64 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 4,55 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1739 525 388 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1282 935 Kč
Leciva119 488 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Rehabilitační ústav Hrabyně432 370 885 Kč
Národní zemědělské muzeum, s.p.o.54 946 013 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.42 667 431 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava21 079 824 Kč
Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace4621 155 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava2596 104 Kč
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.2242 281 413 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 16 smluv za celkem 792 mil. Kč.
  • Celkem 12,5 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 12,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Technické služby3562 965 618 Kč
Stavebnictví12188 556 806 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo financí4562 965 618 Kč
Národní zemědělské muzeum, s.p.o.1103 430 800 Kč
Rehabilitační ústav Hrabyně380 438 570 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava741 919 828 Kč
Statutární město Ostrava13 551 105 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.16792 305 922 Kč
Město Orlová4562 965 618 Kč
KR OSTRAVA a.s.4562 965 618 Kč
VÍTKOVICE REVMONT ENGINEERING a.s.13 551 105 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 22 smluv za celkem 450 mil. Kč.
  • Celkem 13,6 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 13,64 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 9,09 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví17449 166 023 Kč
Konstrukční a stavební práce131 218 606 Kč
Práce při dokončování budov1452 145 Kč
Leciva9116 930 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Ostrava7198 130 925 Kč
Město Orlová1192 789 760 Kč
Moravskoslezský kraj335 838 976 Kč
Město Hlučín211 963 013 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava610 469 394 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava2221 695 Kč
Dopravní podnik Ostrava a.s.1204 405 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.22449 618 169 Kč
Ministerstvo financí1192 789 760 Kč
KR OSTRAVA a.s.1192 789 760 Kč
Město Hlučín211 963 013 Kč



}