Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESENSKY.CZ s.r.o. | 37 | 17 605 695 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LESENSKY.CZ s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 889 350 Kč | 6 smluv za celkem 941 000 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 647 350 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 689 700 Kč |
| Plzeň - TURISMUS, příspěvková organizace | 1 | 336 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 90 750 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 0 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 | 477 950 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 3 | 0 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 145 200 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 3 | 7 005 900 Kč |
| Statutární město Olomouc | 2 | 0 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 3 | 598 950 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 2 245 760 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 3 | 1 622 610 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 1 | 700 000 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 237 160 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 96 800 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 60 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 smlouvy za celkem 647 350 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 447 700 Kč | |||||||||
| Plzeň - TURISMUS, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 336 000 Kč | ||||||||||
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | ||||||||||
| Město Židlochovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 smlouva za celkem 477 950 Kč | ||||||||||
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Masarykova univerzita | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Statutární město Olomouc | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 smlouva za celkem 235 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | |||||||||
| SAKO Brno, a.s. | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | ||||||||
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 485 210 Kč | |||||||||
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | ||||||||||
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč |