Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 67 smluv z 179 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,37.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,3743 odpovídá 37,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv z 179 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0335 odpovídá 3,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 34 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,1899 odpovídá 18,99 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0112 odpovídá 1,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
9 |
7 537 878 Kč |
|
|
Karel Berek |
3 |
5 051 537 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
3 |
3 972 749 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
3 |
2 106 701 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
1 932 660 Kč |
|
|
HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. |
4 |
1 885 664 Kč |
|
|
TK PROFITECH, v.o.s. |
5 |
1 697 159 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
4 |
1 549 403 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
2 |
1 486 618 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
1 |
1 219 180 Kč |
|
|
PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o. |
3 |
1 084 160 Kč |
|
|
KIRK, spol. s r.o. |
3 |
910 495 Kč |
|
|
NORDIC LIGHT s.r.o. |
1 |
846 983 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
2 |
774 701 Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
2 |
774 701 Kč |
|
|
Projekt 2010, s.r.o. |
2 |
770 770 Kč |
|
|
MD stavby a zahrady s.r.o. |
5 |
608 790 Kč |
|
|
Ing.arch. RUML PAVEL |
1 |
579 348 Kč |
|
|
IKO INVEST, spol. s r.o. |
1 |
495 840 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
1 |
489 544 Kč |
|
|
HOLONA&POŠTULKA ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. |
1 |
400 509 Kč |
|
|
SK-46122753 |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Výstavnictví Hollein s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Ing. Aleš Buksa |
1 |
387 351 Kč |
|
|
UPGRADE CZ s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Zelený pažit s.r.o. v likvidaci |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
3 |
374 902 Kč |
|
|
Clarios Plastics Czech spol. s r.o. |
3 |
374 679 Kč |
|
|
Vlastimil Madry |
3 |
319 445 Kč |
|
|
KUMI - ELECTRONIC, spol. s r.o. |
2 |
310 837 Kč |
|
|
DIVADELNÍ SLUŽBA PRAHA, s.r.o. |
1 |
297 079 Kč |
|
|
Ing. Pavel Krátký |
2 |
291 610 Kč |
|
|
MPA ProjektStav s.r.o. |
1 |
288 464 Kč |
|
|
RANCK, s.r.o. |
1 |
277 693 Kč |
|
|
SOLID TDB s.r.o. |
2 |
270 838 Kč |
|
|
DEGA CZ s.r.o. |
2 |
258 464 Kč |
|
|
KLIMA solution s.r.o. |
1 |
253 512 Kč |
|
|
TRANSTECHNIK CS,spol. s r.o. "v likvidaci" |
3 |
236 873 Kč |
|
|
Kovostal, s.r.o. |
1 |
231 521 Kč |
|
|
Zbyněk Veldamon |
2 |
195 294 Kč |
|
|
HTK a.s. |
2 |
163 736 Kč |
|
|
Silexim, s.r.o. |
1 |
135 944 Kč |
|
|
AGENTURA KDV CZECH v.o.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
PEMICO s. r. o. |
1 |
120 806 Kč |
|
|
Ing. Adam Kašing |
1 |
120 032 Kč |
|
|
Kluziště s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
V-PODLAHY, s.r.o. |
1 |
112 167 Kč |
|
|
Silesia WM s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
klimatizacekvalitne.cz, s.r.o. |
1 |
108 888 Kč |
|
|
Jaroslav Tvrdý |
1 |
108 537 Kč |
|
|
Tree Green Silesia s.r.o. |
1 |
94 405 Kč |
|
|
SKAREA s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
TEFCO CZ, a.s. |
1 |
92 855 Kč |
|
|
EST Stage Technology, a.s. |
1 |
90 581 Kč |
|
|
HTB - Požární ochrana a.s. |
1 |
86 479 Kč |
|
|
Hoch a synové 1899, s.r.o. |
1 |
85 332 Kč |
|
|
STAVBY LUMARO s. r. o. |
1 |
83 732 Kč |
|
|
Dontimona style a.s. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
D.Q. RYLES s.r.o. |
1 |
82 108 Kč |
|
|
ADEA projekt s.r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
BOMAR stavby s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
76 547 Kč |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
74 270 Kč |
|
|
KONCEPT EKOTECH s.r.o. |
1 |
72 026 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
70 774 Kč |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
1 |
68 970 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
4 |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
2 |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
2 |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
2 |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
|
|
SK-46122753 |
1 |
|
|
Výstavnictví Hollein s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
|
|
Ing. Aleš Buksa |
1 |
|
|
TK PROFITECH, v.o.s. |
1 |
|
|
UPGRADE CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
|
|
Zelený pažit s.r.o. v likvidaci |
1 |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
4 |
6 482 131 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
3 585 398 Kč |
|
|
HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. |
3 |
1 824 680 Kč |
|
|
TK PROFITECH, v.o.s. |
1 |
1 063 742 Kč |
|
|
PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o. |
2 |
966 790 Kč |
|
|
Projekt 2010, s.r.o. |
2 |
770 770 Kč |
|
|
KIRK, spol. s r.o. |
1 |
766 390 Kč |
|
|
Ing.arch. RUML PAVEL |
1 |
579 348 Kč |
|
|
IKO INVEST, spol. s r.o. |
1 |
495 840 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
1 |
489 544 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
426 210 Kč |
|
|
HOLONA&POŠTULKA ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. |
1 |
400 509 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
DIVADELNÍ SLUŽBA PRAHA, s.r.o. |
1 |
297 079 Kč |
|
|
Ing. Pavel Krátký |
2 |
291 610 Kč |
|
|
MPA ProjektStav s.r.o. |
1 |
288 464 Kč |
|
|
KLIMA solution s.r.o. |
1 |
253 512 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
184 360 Kč |
|
|
Ing. Adam Kašing |
1 |
120 032 Kč |
|
|
MD stavby a zahrady s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
ADEA projekt s.r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
70 774 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
2 |
774 701 Kč |
|
|
SOLID TDB s.r.o. |
2 |
270 838 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
2 |
774 701 Kč |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
1 |
387 351 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK-46122753 |
1 |
387 351 Kč |
|
|
Ing. Aleš Buksa |
1 |
387 351 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Karel Berek |
2 |
4 625 327 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
1 932 660 Kč |
|
|
NORDIC LIGHT s.r.o. |
1 |
846 983 Kč |
|
|
TK PROFITECH, v.o.s. |
1 |
387 351 Kč |
|
|
KUMI - ELECTRONIC, spol. s r.o. |
1 |
210 407 Kč |
|
|
DEGA CZ s.r.o. |
1 |
122 920 Kč |
|
|
klimatizacekvalitne.cz, s.r.o. |
1 |
108 888 Kč |
|
|
HTB - Požární ochrana a.s. |
1 |
86 479 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2017 ve výši 387 351 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,69
|
|
Počet bodů 8,69 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
722. místo z 887.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,3743 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0335 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0516 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0378 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0112 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1899 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1702 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,869
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,69
|
|
Výsledný K-Index
|
8,685 |
|