Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 134 smluv z 256 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,52.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,5234 odpovídá 52,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0039 odpovídá 0,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 47 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,1836 odpovídá 18,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0117 odpovídá 1,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
4 |
44 483 941 Kč |
|
|
VYSSPA Sports Technology s.r.o. |
4 |
35 442 489 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
1 |
11 942 541 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
9 |
11 559 460 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
4 |
9 971 774 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
6 |
7 706 307 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
3 |
5 408 973 Kč |
|
|
Pavla Piatkiewiczová |
4 |
5 137 538 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
4 |
5 137 538 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
synlab czech s.r.o. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
Výstavnictví Hollein s.r.o. "v likvidaci" |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
ateliér Šuráň s.r.o. |
2 |
3 668 084 Kč |
|
|
PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY s.r.o. |
3 |
3 595 903 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
2 |
3 169 785 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
AHA Plus s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
FC Vítkovice 1919, z.s. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
DISPEČINK 365 s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
ZIROS SECURITY s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
ITALMEC, spol. s r.o. |
1 |
2 334 617 Kč |
|
|
rumlconcept s.r.o. |
2 |
2 014 970 Kč |
|
|
Ministerstvo průmyslu a obchodu |
1 |
1 946 560 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
4 |
1 624 878 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
2 |
1 611 084 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
2 |
1 405 250 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
2 |
1 377 554 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
2 |
1 364 091 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
2 |
1 356 984 Kč |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
2 |
1 345 175 Kč |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Ostrava Steelers, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
STUDIO STOJKOV s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
ARCADIA PRAHA s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Mgr. Svatoslava Vonsíková |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Maldago Partners s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
TPO Development s. r. o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Karel Blšták |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Česká republika - Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Leopold Duda |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
THERM, spol. s r. o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
David RIEDICH s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Český volejbalový svaz |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
J&T Banka a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Rec 21 s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
STILL ČR spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Michal David |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Český volejbalový svaz s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Marek Ztracený s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
VERON s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
LedArt s.r.o. "v likvidaci" |
3 |
938 418 Kč |
|
|
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR |
1 |
795 600 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
4 |
759 023 Kč |
|
|
Karel Berek |
4 |
735 113 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
4 |
707 896 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
9 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
6 |
|
|
Pavla Piatkiewiczová |
4 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
4 |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
3 |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
3 |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
3 |
|
|
synlab czech s.r.o. |
3 |
|
|
Výstavnictví Hollein s.r.o. "v likvidaci" |
3 |
|
|
Kofola a.s. |
3 |
|
|
EQUANS Services a.s. |
2 |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
2 |
|
|
AHA Plus s.r.o. |
2 |
|
|
FC Vítkovice 1919, z.s. |
2 |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
2 |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
2 |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
2 |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
2 |
|
|
DISPEČINK 365 s.r.o. |
2 |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
2 |
|
|
ZIROS SECURITY s.r.o. |
2 |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ostrava Steelers, z.s. |
1 |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
|
|
STUDIO STOJKOV s.r.o. |
1 |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
|
|
Perinvest, a.s. |
1 |
|
|
ARCADIA PRAHA s.r.o. |
1 |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
|
|
ateliér Šuráň s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Svatoslava Vonsíková |
1 |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
|
|
Maldago Partners s.r.o. |
1 |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
|
|
ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. |
1 |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
|
|
TPO Development s. r. o. |
1 |
|
|
Karel Blšták |
1 |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
|
|
Česká republika - Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje |
1 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
|
|
Leopold Duda |
1 |
|
|
THERM, spol. s r. o. |
1 |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
|
|
David RIEDICH s.r.o. |
1 |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
1 |
|
|
PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY s.r.o. |
1 |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
|
|
Český volejbalový svaz |
1 |
|
|
J&T Banka a.s. |
1 |
|
|
rumlconcept s.r.o. |
1 |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
|
|
Rec 21 s.r.o. |
1 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
1 |
|
|
STILL ČR spol. s r.o. |
1 |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
|
|
MORYS s. r. o. |
1 |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
STP Group, s.r.o. |
1 |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
|
|
Michal David |
1 |
|
|
Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" |
1 |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
|
|
Český volejbalový svaz s.r.o. |
1 |
|
|
Marek Ztracený s.r.o. |
1 |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
|
|
VERON s.r.o. |
1 |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AHA Plus s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
DISPEČINK 365 s.r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Česká republika - Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje |
1 |
1 284 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 18,42 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
3 |
43 948 470 Kč |
|
|
VYSSPA Sports Technology s.r.o. |
4 |
35 442 489 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
1 |
11 942 541 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
4 |
9 971 774 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
4 124 589 Kč |
|
|
ateliér Šuráň s.r.o. |
2 |
3 668 084 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
2 |
3 169 785 Kč |
|
|
PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY s.r.o. |
1 |
2 169 223 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
2 |
1 611 084 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
David RIEDICH s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Tomáš STRAUB s.r.o. |
1 |
551 034 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
482 126 Kč |
|
|
LEDzone s.r.o. |
1 |
465 850 Kč |
|
|
BelmarTeam s.r.o. |
1 |
368 445 Kč |
|
|
LedArt s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
362 168 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
1 |
277 090 Kč |
|
|
Melon s.r.o. |
1 |
250 470 Kč |
|
|
Ing. Pavel Krátký |
1 |
238 370 Kč |
|
|
HYDRODEM s.r.o. |
1 |
236 340 Kč |
|
|
ProjektOva s.r.o. |
1 |
235 877 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
221 382 Kč |
|
|
Linos Color s.r.o. |
1 |
99 399 Kč |
|
|
Ing. Jiří POZDĚNA, CSc. |
1 |
85 372 Kč |
|
|
David Růžička |
1 |
65 945 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Řemesla
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 77,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
rumlconcept s.r.o. |
1 |
730 586 Kč |
|
|
DOR - SPORT s.r.o. |
1 |
175 339 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
Marek Ztracený s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 34, tj. 97,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
6 |
7 706 307 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
5 |
6 421 922 Kč |
|
|
Pavla Piatkiewiczová |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
synlab czech s.r.o. |
3 |
3 853 153 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Ostrava Steelers, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
FC Vítkovice 1919, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
rumlconcept s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
1 |
535 471 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 90,91 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kofola a.s. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
ARCADIA PRAHA s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Český volejbalový svaz |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
J&T Banka a.s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Michal David |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Český volejbalový svaz s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
VERON s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Pavel Hořínek |
1 |
92 111 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
2 |
2 568 769 Kč |
|
|
Leopold Duda |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
STILL ČR spol. s r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
1 284 384 Kč |
|
|
Supaplex s.r.o. |
1 |
455 665 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
114 098 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
100 228 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2021 ve výši 1 284 384 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 9,54
|
|
Počet bodů 9,54 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
922. místo z 1009.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5234 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0039 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0412 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0107 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0117 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0117 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1836 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1678 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,954
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
9,54
|
|
Výsledný K-Index
|
9,540 |
|