Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 137 smluv z 233 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,59.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,5880 odpovídá 58,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0043 odpovídá 0,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 50 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,2146 odpovídá 21,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0343 odpovídá 3,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRIMACHLAD s.r.o. |
1 |
18 565 449 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
11 |
6 761 709 Kč |
|
|
Hochbau, s.r.o. |
3 |
6 107 476 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
4 |
4 286 675 Kč |
|
|
HDT impex s.r.o. |
1 |
3 947 882 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
6 |
3 688 205 Kč |
|
|
ZIROS SECURITY s.r.o. |
5 |
3 073 504 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
4 |
2 458 803 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
3 |
1 844 103 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
3 |
1 844 103 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
2 |
1 714 978 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
4 |
1 497 246 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
5 |
1 360 118 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
3 |
1 289 336 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
2NP production s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
synlab czech s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Leopold Duda |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
4 |
1 085 948 Kč |
|
|
Gekkon International s.r.o. |
1 |
929 280 Kč |
|
|
MAF-OVA s.r.o. |
1 |
885 627 Kč |
|
|
Jaroslav Hradil |
3 |
759 845 Kč |
|
|
KLIMA solution s.r.o. |
3 |
756 268 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
2 |
718 800 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Bruslařský klub Ostrava, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Michal David |
1 |
614 701 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Dontimona style a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MAXGREEN s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
614 701 Kč |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
TCL Consulting, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MILK and HONEY PICTURES, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Bc. Lukáš Jašek, DiS. et DiS. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ISI (Czech), spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
GLANC, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
AIVR, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Jakub Kontra |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Media Park s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Driveto s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ALL SPORTS a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Ing. Buryšová Jana |
1 |
614 701 Kč |
|
|
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
614 701 Kč |
|
|
VACLAVINEK s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Nadační fond Regionální plzeňské hokejové akademie |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Český svaz ledního hokeje z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Cafe Futurum LCH s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CineStar s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MOOM Production s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
11 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
6 |
|
|
ZIROS SECURITY s.r.o. |
5 |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
4 |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
3 |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
3 |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
2 |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
2 |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
2 |
|
|
2NP production s.r.o. |
2 |
|
|
Perinvest, a.s. |
2 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
2 |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
|
|
synlab czech s.r.o. |
2 |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
2 |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Leopold Duda |
2 |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
|
|
Bruslařský klub Ostrava, z.s. |
1 |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
Michal David |
1 |
|
|
KLIMA solution s.r.o. |
1 |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
|
|
Dontimona style a.s. |
1 |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
|
|
MAXGREEN s.r.o. |
1 |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
|
|
TCL Consulting, a.s. |
1 |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
|
|
MILK and HONEY PICTURES, s.r.o. |
1 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
|
|
Bc. Lukáš Jašek, DiS. et DiS. |
1 |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
1 |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ISI (Czech), spol. s r.o. |
1 |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
|
|
EQUANS Services a.s. |
1 |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
|
|
GLANC, s.r.o. |
1 |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
|
|
ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. |
1 |
|
|
AIVR, s.r.o. |
1 |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Hradil |
1 |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
|
|
Jakub Kontra |
1 |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
|
|
Media Park s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Driveto s.r.o. |
1 |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
|
|
ALL SPORTS a.s. |
1 |
|
|
Ing. Buryšová Jana |
1 |
|
|
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
|
|
Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" |
1 |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
|
|
VACLAVINEK s.r.o. |
1 |
|
|
Nadační fond Regionální plzeňské hokejové akademie |
1 |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
|
|
Český svaz ledního hokeje z.s. |
1 |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
1 |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
1 |
|
|
Cafe Futurum LCH s.r.o. |
1 |
|
|
CineStar s.r.o. |
1 |
|
|
MOOM Production s.r.o. |
1 |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
SKATLOP a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Gekkon International s.r.o. |
1 |
929 280 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Bc. Lukáš Jašek, DiS. et DiS. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Ing. Buryšová Jana |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Ing. Jan Kostecký |
1 |
280 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hochbau, s.r.o. |
2 |
5 959 748 Kč |
|
|
HDT impex s.r.o. |
1 |
3 947 882 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
3 |
3 941 037 Kč |
|
|
MAF-OVA s.r.o. |
1 |
885 627 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
3 |
410 438 Kč |
|
|
SPEDOS ADS a.s. |
1 |
228 206 Kč |
|
|
R&P PROJEKT statika, projekce s.r.o. |
2 |
204 974 Kč |
|
|
Karel Mrázek |
1 |
96 314 Kč |
|
|
KOSKAREK KITY MAT s.r.o. |
1 |
70 186 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" |
1 |
614 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Řemesla
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
1 |
614 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 29, tj. 96,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
7 |
4 302 906 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
4 |
2 458 803 Kč |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
synlab czech s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
TCL Consulting, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
3ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
PZAL, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ALL SPORTS a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
605 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
614 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
2NP production s.r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Bruslařský klub Ostrava, z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Michal David |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MILK and HONEY PICTURES, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
GLANC, s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Media Park s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Český svaz ledního hokeje z.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
CineStar s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
MOOM Production s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 14, tj. 76,47 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRIMACHLAD s.r.o. |
1 |
18 565 449 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
Leopold Duda |
2 |
1 229 402 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
1 100 277 Kč |
|
|
Dontimona style a.s. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
614 701 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ISI (Czech), spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
614 701 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
614 701 Kč |
|
|
EQUANS Services a.s. |
1 |
334 980 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
70 111 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2022 ve výši 614 701 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,89
|
|
Počet bodů 10,89 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
900. místo z 1082.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5880 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0043 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0298 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0118 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0343 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2146 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2059 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,089
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,89
|
|
Výsledný K-Index
|
10,887 |
|