Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 173 smluv z 291 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,59.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,5945 odpovídá 59,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0034 odpovídá 0,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 76 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,26.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,2612 odpovídá 26,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0034 odpovídá 0,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
5 |
32 596 354 Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
2 |
17 296 030 Kč |
|
|
ZK Design a.s. |
1 |
7 872 018 Kč |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
2 |
6 420 589 Kč |
|
|
STILL ČR spol. s r.o. |
4 |
3 690 351 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
4 |
2 913 717 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
4 |
2 823 288 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
3 |
2 822 277 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
3 |
2 822 277 Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
3 |
2 822 277 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
3 |
2 318 635 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
4 |
2 229 393 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
2 155 686 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
3 |
2 121 098 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
2 |
1 965 629 Kč |
|
|
Leopold Duda |
2 |
1 881 518 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
1 881 518 Kč |
|
|
STARLIFT s.r.o. |
2 |
1 655 967 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
2 |
1 435 649 Kč |
|
|
Zdeněk Keller |
2 |
1 343 103 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
2 |
1 282 591 Kč |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
2 |
1 039 979 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Ing. Libor Žídek |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Ridera Sport a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava |
1 |
940 759 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Z + M Logistics, spol. s r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
940 759 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
GARDIA, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
940 759 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
940 759 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Mgr. Svatoslava Vonsíková |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Statutární město Ostrava |
1 |
940 759 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Velkoobchod Zajac, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
UNINAB, spol. s r. o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
RESCUE - sdružení dobrovolných záchranářů "v likvidaci" |
1 |
940 759 Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
FASTENERS CZ, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Karel Blšták |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Městský fotbalový klub Vítkovice a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
940 759 Kč |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
940 759 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
5 |
881 291 Kč |
|
|
Security management s.r.o. |
2 |
787 032 Kč |
|
|
Tip-Ex s.r.o. |
2 |
760 225 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
2 |
663 470 Kč |
|
|
CH&T s.r.o. |
2 |
640 619 Kč |
|
|
Zdeněk Profota |
1 |
479 160 Kč |
|
|
Vlastimil Tutko |
3 |
451 625 Kč |
|
|
Hochbau, s.r.o. |
1 |
338 195 Kč |
|
|
HOLONA&POŠTULKA ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. |
1 |
332 842 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
2 |
320 650 Kč |
|
|
KIRK, spol. s r.o. |
1 |
241 613 Kč |
|
|
MAF-OVA s.r.o. |
1 |
239 653 Kč |
|
|
BelmarTeam s.r.o. |
1 |
238 491 Kč |
|
|
LedArt s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
230 541 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
2 |
210 119 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Petr Žídek |
1 |
177 749 Kč |
|
|
Jaromír Mičulka |
1 |
170 910 Kč |
|
|
Industrial Cooling System s.r.o. |
1 |
169 598 Kč |
|
|
Sivera electronic s.r.o. |
2 |
163 009 Kč |
|
|
TCL Consulting, a.s. |
1 |
154 374 Kč |
|
|
ICT point s.r.o. |
1 |
151 117 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
2 |
148 240 Kč |
|
|
Petr Vlk |
1 |
136 132 Kč |
|
|
Projekt 2010, s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
133 100 Kč |
|
|
STONE CONNECTION CZECH s.r.o. |
1 |
128 046 Kč |
|
|
Josef Pařízek |
1 |
127 050 Kč |
|
|
MusicData s.r.o. |
1 |
125 789 Kč |
|
|
HYDRODEM s.r.o. |
2 |
122 307 Kč |
|
|
Linos Color s.r.o. |
1 |
120 596 Kč |
|
|
David RIEDICH s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
HANKOVA - DSS s.r.o. |
1 |
109 511 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
107 375 Kč |
|
|
OMNIPACK s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
KOVO-VŮJTEK s.r.o. |
1 |
104 302 Kč |
|
|
ELVIN PRODEJ s.r.o. |
1 |
95 469 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
3 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
3 |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
3 |
|
|
KONE, a.s. |
3 |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
3 |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
2 |
|
|
Leopold Duda |
2 |
|
|
STP Group, s.r.o. |
2 |
|
|
MK POWER s.r.o. |
2 |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
2 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
1 |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Libor Žídek |
1 |
|
|
Ridera Sport a.s. |
1 |
|
|
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava |
1 |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
1 |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
|
|
Petr Ptašek |
1 |
|
|
Z + M Logistics, spol. s r.o. |
1 |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
|
|
GARDIA, s.r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
|
|
Mgr. Svatoslava Vonsíková |
1 |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
|
|
Statutární město Ostrava |
1 |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
|
|
Velkoobchod Zajac, s.r.o. |
1 |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
UNINAB, spol. s r. o. |
1 |
|
|
RESCUE - sdružení dobrovolných záchranářů "v likvidaci" |
1 |
|
|
SPORT Construction a.s. |
1 |
|
|
Zdeněk Keller |
1 |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
|
|
FASTENERS CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Blšták |
1 |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
|
|
Městský fotbalový klub Vítkovice a.s. |
1 |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
1 |
|
|
STARLIFT s.r.o. |
1 |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 20,59 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
5 |
32 596 354 Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
1 |
17 005 872 Kč |
|
|
ZK Design a.s. |
1 |
7 872 018 Kč |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
1 |
5 479 830 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
2 155 686 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
2 |
1 180 339 Kč |
|
|
GePS-Geotechnik, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
940 759 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
2 |
663 470 Kč |
|
|
Tip-Ex s.r.o. |
1 |
574 962 Kč |
|
|
Zdeněk Profota |
1 |
479 160 Kč |
|
|
CH&T s.r.o. |
1 |
463 826 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
1 |
437 117 Kč |
|
|
Zdeněk Keller |
1 |
402 344 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
2 |
347 875 Kč |
|
|
Security management s.r.o. |
1 |
345 382 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
341 832 Kč |
|
|
Hochbau, s.r.o. |
1 |
338 195 Kč |
|
|
HOLONA&POŠTULKA ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. |
1 |
332 842 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
2 |
320 650 Kč |
|
|
Petr Žídek |
1 |
177 749 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
133 100 Kč |
|
|
David RIEDICH s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
HANKOVA - DSS s.r.o. |
1 |
109 511 Kč |
|
|
MPA ProjektStav s.r.o. |
1 |
91 839 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
3 |
2 822 277 Kč |
|
|
Vignemale s.r.o. "v likvidaci" |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Security management s.r.o. |
1 |
441 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 57,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ridera Sport a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Městský fotbalový klub Vítkovice a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
MAF-OVA s.r.o. |
1 |
239 653 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Czech Cool Trade s.r.o. |
1 |
24 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
940 759 Kč |
|
|
GARDIA, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Velkoobchod Zajac, s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Leopold Duda |
2 |
1 881 518 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
1 881 518 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
2 |
941 769 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Zdeněk Keller |
1 |
940 759 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
STARLIFT s.r.o. |
1 |
940 759 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
490 561 Kč |
|
|
Josef Pařízek |
1 |
127 050 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
107 375 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2020 ve výši 940 759 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 11,16
|
|
Počet bodů 11,16 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
944. místo z 1004.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5945 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0034 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0627 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0075 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0034 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2612 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1830 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,116
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
11,16
|
|
Výsledný K-Index
|
11,157 |
|