Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 137 smluv z 265 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,52.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2019.
Tzn. že hodnota parametru 0,5170 odpovídá 51,70 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 57 smluv z 265 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2019.
Tzn. že hodnota parametru 0,2151 odpovídá 21,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 42 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2019.
Tzn. že hodnota parametru 0,1585 odpovídá 15,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2019.
Tzn. že hodnota parametru 0,0113 odpovídá 1,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2019.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
3 |
391 626 342 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
5 |
22 130 996 Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
3 |
13 278 597 Kč |
|
|
PROFI PLOTY s.r.o. |
5 |
10 546 197 Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
3 |
8 999 534 Kč |
|
|
ZK Design a.s. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
Fitness pro trade s.r.o. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
GOLIS, spol. s.r.o. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
Petr Ptašek |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
3 |
5 347 944 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
4 |
5 232 483 Kč |
|
|
HOKEJ - SPORT CZ s.r.o. |
6 |
4 992 478 Kč |
|
|
Karel Berek |
3 |
4 902 124 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
3 |
4 792 388 Kč |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
3 |
4 560 098 Kč |
|
|
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava |
2 |
4 498 799 Kč |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
GARDIA, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
CineStar s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
UNINAB, spol. s r. o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
SKLENÁŘSTVÍ KOHOUTEK s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
IKO INVEST, spol. s r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
UPGRADE CZ s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Karel Blšták |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Ostrava - Moravská Ostrava |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
FASTENERS CZ, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Tree Green Silesia s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Zbyněk Veldamon |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Profi Group, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Z + M Logistics, spol. s r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Leopold Duda |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
RESCUE - sdružení dobrovolných záchranářů "v likvidaci" |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Lucie Stachová |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
44293801 |
2 |
2 772 110 Kč |
|
|
LA Property CZ a.s. |
1 |
2 419 940 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
2 289 320 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
2 249 027 Kč |
|
|
PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o. |
1 |
2 115 806 Kč |
|
|
CITY INVEST OSTRAVA, spol. s r.o. |
1 |
1 781 604 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
1 |
1 560 900 Kč |
|
|
KOS-PO Ostrava, s.r.o. |
3 |
1 313 588 Kč |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
1 |
1 280 180 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 203 136 Kč |
|
|
Zdeněk Keller |
1 |
842 001 Kč |
|
|
Ivar a.s. |
1 |
683 242 Kč |
|
|
SOLID TDB s.r.o. |
3 |
472 275 Kč |
|
|
PROCHÁZKA - stavební firma spol. s r.o. |
2 |
360 096 Kč |
|
|
SUM, s.r.o. |
2 |
325 611 Kč |
|
|
DATASCAN, s.r.o. |
1 |
322 344 Kč |
|
|
KONCEPT EKOTECH s.r.o. |
1 |
302 415 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
2 |
297 152 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
2 |
278 323 Kč |
|
|
LAMIA GROUP s.r.o. |
3 |
269 497 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
254 100 Kč |
|
|
JIMI CZ, a.s. |
1 |
251 472 Kč |
|
|
Vlastimil Madry |
1 |
248 014 Kč |
|
|
Sivera electronic s.r.o. |
1 |
237 312 Kč |
|
|
MVS PROFI STAVBY s.r.o. |
1 |
223 137 Kč |
|
|
Petr Žídek |
1 |
216 590 Kč |
|
|
ELEKON, s.r.o. |
1 |
198 111 Kč |
|
|
FUS a HARAZIM s. r. o. |
1 |
190 089 Kč |
|
|
ElektroStyl MARK s.r.o. |
1 |
186 587 Kč |
|
|
KLEOS stavební s.r.o. |
1 |
165 873 Kč |
|
|
Jaroslav Tvrdý |
1 |
163 713 Kč |
|
|
IBG Česko s.r.o. |
1 |
162 745 Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
2 |
161 170 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
2 |
157 017 Kč |
|
|
TCL Consulting, a.s. |
1 |
140 602 Kč |
|
|
Anna Jurečková |
1 |
135 036 Kč |
|
|
HTB - Požární ochrana a.s. |
2 |
130 123 Kč |
|
|
Dontimona style a.s. |
1 |
111 562 Kč |
|
|
ZÁVODNÝ ELEKTRO s.r.o. |
1 |
108 892 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
1 |
102 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2019 ve výši 4 426 199 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
5 |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
3 |
|
|
ZK Design a.s. |
2 |
|
|
Fitness pro trade s.r.o. |
2 |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
2 |
|
|
PROFI PLOTY s.r.o. |
2 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
2 |
|
|
VÍTKOVICE, a.s. |
2 |
|
|
GOLIS, spol. s.r.o. |
2 |
|
|
Petr Ptašek |
2 |
|
|
Ing. Ludvík Paleček |
2 |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
2 |
|
|
zdravavoda.cz s.r.o. |
1 |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
|
|
Stanislav Janča |
1 |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
|
|
GARDIA, s.r.o. |
1 |
|
|
CineStar s.r.o. |
1 |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
|
|
MSS Ostrava s.r.o. |
1 |
|
|
UNINAB, spol. s r. o. |
1 |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SKLENÁŘSTVÍ KOHOUTEK s.r.o. |
1 |
|
|
IKO INVEST, spol. s r.o. |
1 |
|
|
CARPNEU s.r.o. |
1 |
|
|
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. |
1 |
|
|
KLÍČE - ZÁMKY - TREZORY Urbanec a spol., s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Berek |
1 |
|
|
UPGRADE CZ s.r.o. |
1 |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
1 |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Blšták |
1 |
|
|
Římskokatolická farnost Ostrava - Moravská Ostrava |
1 |
|
|
FASTENERS CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Tree Green Silesia s.r.o. |
1 |
|
|
Zbyněk Veldamon |
1 |
|
|
Profi Group, s.r.o. |
1 |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
HOKEJ - SPORT CZ s.r.o. |
1 |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
|
|
Z + M Logistics, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
|
|
Leopold Duda |
1 |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
|
|
COPY STAR, s.r.o. |
1 |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
|
|
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava |
1 |
|
|
RESCUE - sdružení dobrovolných záchranářů "v likvidaci" |
1 |
|
|
VIZ - CENTRUM "spolek" |
1 |
|
|
Lucie Stachová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2019 ve výši 4 426 199 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,32.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bezpečnostní agentura ZIROS, s.r.o. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
SOLID TDB s.r.o. |
3 |
472 275 Kč |
|
|
JIMI CZ, a.s. |
1 |
251 472 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2019 ve výši 4 426 199 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
3 |
391 626 342 Kč |
|
|
PROFI PLOTY s.r.o. |
5 |
10 546 197 Kč |
|
|
ZK Design a.s. |
2 |
8 852 398 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
3 |
5 347 944 Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
2 |
4 573 335 Kč |
|
|
STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Zdeněk Suchý |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
44293801 |
2 |
2 772 110 Kč |
|
|
LA Property CZ a.s. |
1 |
2 419 940 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
2 289 320 Kč |
|
|
PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o. |
1 |
2 115 806 Kč |
|
|
CITY INVEST OSTRAVA, spol. s r.o. |
1 |
1 781 604 Kč |
|
|
Zdeněk Keller |
1 |
842 001 Kč |
|
|
Ivar a.s. |
1 |
683 242 Kč |
|
|
KOS-PO Ostrava, s.r.o. |
2 |
276 122 Kč |
|
|
KLEOS stavební s.r.o. |
1 |
165 873 Kč |
|
|
Anna Jurečková |
1 |
135 036 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
1 |
102 487 Kč |
|
|
RECOC, spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
HANKOVA - DSS s.r.o. |
1 |
64 667 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2019 ve výši 4 426 199 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
2 |
4 718 466 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
KT HAKVE s.r.o. |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Leopold Duda |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava |
1 |
4 426 199 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
2 249 027 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
1 |
1 560 900 Kč |
|
|
TT Ice-snow s.r.o. |
1 |
324 348 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2019 ve výši 4 426 199 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 14,02
|
|
Počet bodů 14,02 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
968. místo z 997.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5170 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,2151 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1632 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0082 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0113 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0038 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1585 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3247 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,402
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
14,02
|
|
Výsledný K-Index
|
14,017 |
|