Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.04.1984 |
| IČO | 00090638 |
| Datová schránka | 4srk6jw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 36023 smluv za celkem 14 mld. Kč;
1225 smluv má zásadní nedostatek;
190 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
50 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 282 | 111 412 862 Kč |
| IT | 4 | 16 666 810 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 15 661 571 Kč |
| Zdravotnictví | 15 | 3 882 606 Kč |
| Zdravotnický materiál | 30 | 3 453 252 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 614 606 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 772 680 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 204 580 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 183 658 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 106 776 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 106 429 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 90 000 Kč |
| Kosmetika | 1 | 78 749 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 78 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 65 174 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 64 735 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 17 707 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 772 | 596 171 155 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 125 | 77 844 756 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 25 | 35 661 933 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 12 | 4 155 490 Kč |
| Kraj Vysočina | 35 | 3 820 000 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 6 | 1 939 087 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 8 | 1 317 512 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 907 500 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 2 | 332 750 Kč |
| InClino s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Střední škola stavební Jihlava | 1 | 144 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola při zdravotnických zařízeních Kraje Vysočina | 1 | 78 000 Kč |
| Vysočina Service, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 11 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
143 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
35 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
629 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
171 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
40 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
181 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
314 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
34 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
330 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
28 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
353 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
19 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 249 | 922 092 120 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 281 | 93 992 277 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 74 | 20 755 320 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 109 | 18 068 103 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 27 | 3 404 844 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 305 | 2 076 966 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 1 420 130 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 1 350 410 Kč |
| Statutární město Jihlava | 8 | 1 181 133 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 7 | 993 780 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 3 | 991 314 Kč |
| Novartis s.r.o. | 7 | 797 837 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 640 795 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 568 180 Kč |
| ÚJV Řež, a. s. | 1 | 181 726 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 92 700 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 86 554 Kč |
| Státní veterinární ústav Jihlava | 2 | 71 500 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 27 649 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 8 | 0 Kč |
| Gilead Sciences s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
380 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 139 | 1 131 924 306 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 353 | 106 266 358 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 67 640 293 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 63 | 16 359 019 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 55 | 7 794 960 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 39 | 3 828 438 Kč |
| Novartis s.r.o. | 6 | 1 995 000 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 851 506 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 192 390 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 | 40 000 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Jihlava | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
| Gilead Sciences s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Astellas Pharma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 391 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
457 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 799 | 1 086 412 315 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 328 | 99 449 460 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 42 331 245 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 57 | 16 375 222 Kč |
| Kraj Vysočina | 12 | 8 548 973 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 3 | 8 506 300 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 7 | 3 119 622 Kč |
| Statutární město Jihlava | 5 | 1 374 771 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 3 | 1 166 246 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 68 462 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola při zdravotnických zařízeních Kraje Vysočina | 1 | 3 042 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 434 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
235 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
312 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 17,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 308 | 414 317 331 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 223 | 51 514 436 Kč |
| Kraj Vysočina | 9 | 15 404 150 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 16 | 4 167 004 Kč |
| Janssen-Cilag s.r.o. | 1 | 1 258 400 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 849 075 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 514 286 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 2 | 474 521 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 303 977 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 302 500 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 215 622 Kč |
| Biogen (Czech Republic) s.r.o. | 1 | 118 302 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Statutární město Jihlava | 4 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| GlaxoSmithKline, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 223 | 0 Kč |