Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 11.10.2003 |
| IČO | 00092584 |
| Datová schránka | he9k6qg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 17280 smluv za celkem 5 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
48 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 65 | 8 420 670 Kč |
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 70 | 6 237 073 Kč |
| Zdravotnictví | 32 | 3 737 305 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 3 265 194 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 2 834 062 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 230 627 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 684 789 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 599 377 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 291 044 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 195 819 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 120 000 Kč |
| Kosmetika | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 817 | 191 863 614 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 45 | 3 899 927 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 24 | 2 829 858 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 1 230 627 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 909 481 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 1 | 553 053 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 3 | 465 850 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 232 611 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
114 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
159 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 217 | 536 137 810 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 7 | 87 913 100 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 205 | 22 094 070 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 73 | 8 211 096 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 3 611 960 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 2 | 2 505 597 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 14 | 1 731 494 Kč |
| Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace | 1 | 1 160 517 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 117 689 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 1 000 000 Kč |
| Domov na Jarošce, příspěvková organizace | 1 | 770 631 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 8 | 737 892 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 272 797 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 246 628 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 217 800 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 108 900 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 91 658 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 23 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
260 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 738 | 544 197 289 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 7 | 74 345 817 Kč |
| Nemocnice Letovice, příspěvková organizace | 1 | 54 866 406 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 124 | 20 836 640 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 174 | 15 951 538 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 49 | 5 071 010 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 1 999 912 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 1 377 326 Kč |
| Paprsek, příspěvková organizace | 1 | 1 079 277 Kč |
| Domov Horizont, příspěvková organizace | 1 | 1 053 871 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 1 000 000 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 7 | 506 117 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 132 495 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 90 750 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 | 25 000 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 5 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 46 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
324 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
111 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 144 | 349 529 527 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 8 | 30 031 678 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 149 | 13 946 825 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 2 | 268 620 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 11 | 256 751 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 112 893 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 100 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 87 500 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 8 | 0 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Ewopharma, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
58 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 067 | 217 110 272 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 182 | 17 228 435 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 2 000 000 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 7 | 953 480 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 2 | 347 995 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 5 | 230 068 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 108 900 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Astellas Pharma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
49 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,07 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 249 | 197 231 192 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 21 295 261 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 194 | 19 577 100 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 2 000 000 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 8 | 786 839 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 132 095 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 105 875 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Pfizer PFE, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Pfizer, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ewopharma, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
49 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 819 | 139 891 166 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 99 | 9 171 840 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 5 677 320 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 4 295 129 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 204 038 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 900 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 533 653 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 5 | 457 549 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 90 750 Kč |
| Pfizer PFE, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AbbVie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| GlaxoSmithKline, s.r.o. | 1 | 0 Kč |