Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 9 podřízených organizací. Je součástí 25 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jan Papajanovský
změna 01.11.2018
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 977 smluv za celkem 2 mld. Kč;
58 smluv má zásadní nedostatek;
28 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 152 101 138 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 10 771 949 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 4 156 350 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 471 188 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 320 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 608 025 Kč |
| IT Hardware | 2 | 187 381 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 102 071 Kč |
| Sociální služby | 1 | 52 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 69 | 294 712 826 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 8 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 4 134 570 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 3 786 526 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 1 815 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 806 949 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 276 589 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 128 | 495 654 794 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 89 542 525 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 14 837 419 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 492 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 193 140 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 145 200 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 126 | 360 174 310 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 4 | 91 892 591 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 2 662 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 960 000 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 504 343 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 238 491 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| České Švýcarsko o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 94 920 384 Kč |
| Dary a dotace | 17 | 22 664 428 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 5 500 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 4 232 273 Kč |
| Odpady | 2 | 3 702 600 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 3 244 355 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 2 947 802 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 2 216 610 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 221 647 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 153 959 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 063 187 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 412 216 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 350 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 339 888 Kč |
| Zemědělství | 1 | 203 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 190 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 181 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 160 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 150 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 12 100 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 115 | 176 591 002 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 18 771 658 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 1 652 978 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 276 707 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 2 | 948 960 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 234 861 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 132 730 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 50 395 619 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 15 700 460 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 4 351 772 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 996 058 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 675 850 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 163 347 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 568 500 Kč |
| Zemědělství | 4 | 495 634 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 425 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 215 500 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 200 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 790 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 71 053 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 50 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 97 | 62 413 052 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 11 946 544 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 1 512 500 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 6 | 1 065 271 Kč |
| Euroregion Labe | 2 | 516 324 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 480 720 Kč |
| Ústecký kraj | 4 | 296 910 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 1 | 200 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 163 350 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 60 500 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 0 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 72 471 330 Kč |
| Technické služby | 4 | 30 063 883 Kč |
| Dary a dotace | 28 | 5 856 582 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 2 582 025 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 2 491 378 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 1 946 255 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 174 237 Kč |
| IT Hardware | 1 | 914 095 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 864 706 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 675 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 671 040 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 650 349 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 612 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 446 891 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 317 151 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 239 795 Kč |
| Zemědělství | 1 | 181 500 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 176 660 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 166 859 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 115 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 78 042 Kč |
| Jiná energie | 1 | 25 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 113 | 118 320 897 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 5 | 2 872 255 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 671 040 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 612 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 479 440 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 282 382 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 67 760 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| BAUMATERM stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 60 354 898 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 10 840 149 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 20 | 5 167 612 Kč |
| Dary a dotace | 20 | 4 779 392 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 3 973 983 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 2 549 168 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 889 880 Kč |
| Kancelář | 5 | 1 856 407 Kč |
| IT Hardware | 1 | 630 611 Kč |
| Nábytek | 2 | 290 860 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 290 642 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 289 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 188 658 Kč |
| Telco | 1 | 185 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 142 296 Kč |
| IT | 2 | 127 050 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 120 879 Kč |
| Technické služby | 1 | 87 120 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 80 555 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 50 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 9 840 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 151 | 93 254 576 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 1 889 880 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 408 225 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 356 369 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 2 | 180 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 100 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 70 418 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 26 864 234 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 12 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 8 486 706 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 6 836 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 729 518 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 1 454 161 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 245 630 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 150 409 Kč |
| Kancelář | 1 | 79 860 Kč |
| Sociální služby | 1 | 72 000 Kč |
| Technické služby | 4 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 11 | 22 071 248 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 12 000 000 Kč |
| BAUMATERM stavební s.r.o. | 1 | 11 845 982 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 1 | 5 910 474 Kč |
| ATELIER HORKÝ s.r.o. | 1 | 4 077 700 Kč |
| BARDZÁK s.r.o. | 3 | 3 543 575 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 1 678 455 Kč |
| INSKY spol. s r.o. | 4 | 1 406 654 Kč |
| MEVA-TRADE, s.r.o. | 1 | 1 279 921 Kč |
| František Šusta | 1 | 953 002 Kč |
| IQ PROJEKT s.r.o. | 4 | 945 010 Kč |
| Window Holding a.s. | 1 | 722 881 Kč |
| PROKOP a syn s.r.o. | 1 | 701 420 Kč |
| Ing. Kateřina Iwanejko | 2 | 634 040 Kč |
| Martin Cimburek | 3 | 542 400 Kč |
| B K N , spol. s r.o. | 1 | 356 950 Kč |
| Ing.arch. Veselý Tomáš | 1 | 280 500 Kč |
| Římskokatolická farnost - děkanství Česká Kamenice | 2 | 221 630 Kč |
| STAVBY JOŽÁK s. r. o. | 1 | 151 713 Kč |
| Antonín Poc | 1 | 65 000 Kč |
| Ing. Marcela Bezděková | 1 | 30 000 Kč |
| Saba ClickPark s.r.o. | 2 | 5 487 Kč |
| STAMO, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Ing.arch. Jan Mach | 1 | 0 Kč |
| Mgr. JINDŘICH LECHOVSKÝ, advokát | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 45 | 47 847 870 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 7 770 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 729 518 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 2 | 254 100 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 245 630 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 1 | 72 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 57 447 590 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 1 140 644 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 306 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 290 400 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 260 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 173 075 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 166 676 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 143 506 Kč |
| Sociální služby | 1 | 72 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARDZÁK s.r.o. | 9 | 21 011 639 Kč |
| STAMO, spol. s.r.o. | 1 | 19 640 025 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 3 | 6 626 698 Kč |
| PODMOKELSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o. | 2 | 4 262 073 Kč |
| OMEXOM GA Energo s.r.o. | 2 | 3 047 452 Kč |
| BAUMATERM stavební s.r.o. | 1 | 2 297 712 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 3 | 1 119 088 Kč |
| Město Česká Kamenice | 4 | 835 845 Kč |
| Rudolf Jetmar | 2 | 473 319 Kč |
| Projektová kancelář VANER s.r.o. | 5 | 442 957 Kč |
| A.D.O. PRAHA s.r.o. | 1 | 341 220 Kč |
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o. | 1 | 337 590 Kč |
| EURO BAGGING, s.r.o. | 1 | 260 150 Kč |
| Jiří Svoboda | 1 | 231 698 Kč |
| Antonín Poc | 1 | 196 500 Kč |
| S.A.W. CONSULTING s.r.o. | 1 | 179 080 Kč |
| Martin Cimburek | 2 | 179 000 Kč |
| Fedorčák Jan, BcA. | 1 | 173 075 Kč |
| ABM Kontrol s.r.o. | 1 | 165 117 Kč |
| PROKOP a syn s.r.o. | 1 | 161 961 Kč |
| 2 | 155 060 Kč | |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Eva Šulcová | 1 | 143 506 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 1 | 72 000 Kč |
| Ing. Marcela Bezděková | 1 | 60 500 Kč |
| MR-KVI s.r.o. | 1 | 49 300 Kč |
| Saba ClickPark s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 47 | 61 398 891 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 373 029 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 306 000 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 2 | 156 816 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 1 | 96 800 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGRIX, s. r. o. | 1 | 808 280 Kč |
| Město Česká Kamenice | 2 | 96 800 Kč |
| POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Česká Kamenice | 2 | 808 280 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |