Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 21 podřízených organizací. Je součástí 35 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 4176 smluv za celkem 9 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
59 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
21,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 26 085 189 Kč |
| Technické služby | 1 | 23 145 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 21 508 320 Kč |
| Zemědělství | 5 | 12 461 247 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 10 854 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 5 771 717 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 3 853 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 286 021 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 3 041 216 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 770 480 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 308 736 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 259 745 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 186 580 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 130 539 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 80 345 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 500 Kč |
| Právní služby | 1 | 8 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 160 | 189 729 570 Kč |
| Future Estate EM Czechia 2 k.s. | 1 | 10 568 019 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 1 115 800 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 119 548 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 103 265 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 504 | 828 113 444 Kč |
| Ústecký kraj | 6 | 6 566 855 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 3 899 848 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 2 593 756 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 4 | 649 770 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 436 810 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 335 020 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 158 669 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 200 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 70 843 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 448 Kč |
| Future Estate EM Czechia 2 k.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 510 | 618 182 996 Kč |
| Ústecký kraj | 10 | 4 230 422 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 1 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 667 920 Kč |
| Shell Czech Republic a.s. | 1 | 389 051 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 364 016 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 | 218 364 Kč |
| Severočeská servisní a.s. | 1 | 109 200 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 93 775 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 4 | 86 249 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 80 265 Kč |
| Oblastní muzeum v Lounech, příspěvková organizace | 1 | 64 958 Kč |
| Obec Kočov | 1 | 41 810 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 429 | 430 849 962 Kč |
| Ústecký kraj | 5 | 2 984 440 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 1 302 240 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 772 211 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 366 025 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 4 | 352 110 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 70 560 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 392 Kč |
| Obec Dobroměřice | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 367 | 457 007 438 Kč |
| Ústecký kraj | 6 | 2 954 720 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 4 | 498 353 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 317 020 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 299 667 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 252 000 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 171 094 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 130 680 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 69 575 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 289 | 708 642 597 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 180 000 000 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 7 260 000 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 2 241 440 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 1 855 293 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 028 160 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 10 | 1 004 828 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 612 676 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 349 690 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 182 710 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 6 453 Kč |
| Státní oblastní archiv v Litoměřicích | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 401 | 1 171 710 564 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 180 000 000 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 4 122 370 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 2 522 850 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 2 312 100 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 3 | 812 259 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 356 133 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 350 295 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 242 063 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 214 140 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 112 621 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 79 255 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 50 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 397 | 1 497 437 466 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 180 000 000 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 37 288 034 Kč |
| Ústecký kraj | 4 | 3 704 100 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 3 022 800 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 519 498 Kč |
| Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci | 1 | 344 417 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 320 650 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 8 | 165 649 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 163 350 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 159 240 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Technická správa města Loun s.r.o. | 1 | 68 970 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 54 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 414 | 1 792 085 268 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 3 | 43 577 740 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 6 008 016 Kč |
| Ústecký kraj | 4 | 3 118 384 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 5 | 1 739 050 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 155 243 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 78 753 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 44 722 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 374 | 434 498 111 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 2 289 018 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 6 | 610 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 370 554 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 109 671 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 98 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 16 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |