Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 26 podřízených organizací. Je součástí 34 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 7174 smluv za celkem 12 mld. Kč;
36 smluv má zásadní nedostatek;
104 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 41 | 56 997 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 4 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 3 980 391 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 1 891 792 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 653 279 Kč |
| Sociální služby | 4 | 530 000 Kč |
| IT | 1 | 414 486 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 363 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 280 000 Kč |
| Odpady | 1 | 230 000 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 217 800 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 130 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 72 358 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 70 180 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 300 | 5 471 276 499 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 124 820 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 1 070 000 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 424 311 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 72 358 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 1 | 49 500 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
74 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 816 | 628 717 680 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 170 000 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 87 598 753 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 24 354 323 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 2 518 723 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 1 815 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 4 | 1 448 419 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 3 | 362 592 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč | 1 | 200 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 86 516 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 2 | 75 271 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 57 700 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 22 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 740 | 2 735 046 266 Kč |
| Kraj Vysočina | 18 | 108 093 968 Kč |
| Státní fond podpory investic | 2 | 84 862 188 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 5 293 710 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 057 071 Kč |
| Úřad práce České republiky | 10 | 1 547 270 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 381 387 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 195 234 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 109 200 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 92 220 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 6 062 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 707 | 559 255 838 Kč |
| Kraj Vysočina | 18 | 6 391 674 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 627 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 471 964 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 186 340 Kč |
| Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková organizace | 1 | 119 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 72 908 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 46 500 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 2 178 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
51 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,31 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 755 | 1 010 149 760 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 42 431 094 Kč |
| Kraj Vysočina | 23 | 4 049 309 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 3 | 2 634 170 Kč |
| Úřad práce České republiky | 18 | 2 530 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 2 141 700 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 25 | 567 490 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 395 743 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 209 505 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 121 000 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 66 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 22 372 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč | 1 | 20 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 4 030 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 673 | 498 308 269 Kč |
| Kraj Vysočina | 18 | 3 646 293 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 2 202 200 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 1 719 000 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 383 946 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 273 980 Kč |
| Zemědělský podnik Razová, státní podnik v likvidaci | 1 | 122 907 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 4 | 79 236 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 60 326 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 4 | 32 018 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 11 | 175 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
50 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 830 | 522 203 039 Kč |
| Kraj Vysočina | 31 | 13 329 825 Kč |
| Úřad práce České republiky | 15 | 3 096 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 652 865 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 472 935 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 293 441 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 220 329 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 2 | 160 000 Kč |
| Zeměměřický úřad | 1 | 69 260 Kč |
| Městské kulturní středisko Třebíč | 1 | 66 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Třebíč | 1 | 11 193 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 635 Kč |
| Město Moravské Budějovice | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 786 | 2 146 366 961 Kč |
| Kraj Vysočina | 25 | 17 137 111 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 8 046 407 Kč |
| Úřad práce České republiky | 14 | 5 220 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 3 091 885 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 2 | 900 000 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 468 108 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 17 500 Kč |
| Střední průmyslová škola Třebíč | 1 | 11 193 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
63 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,01 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 626 | 2 471 992 701 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 12 001 000 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 7 260 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 10 | 4 775 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 26 | 4 115 425 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 900 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 816 192 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 468 418 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 149 672 Kč |
| Vysočina Tourism, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 23 155 Kč |
| Střední průmyslová škola Třebíč | 2 | 22 385 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 446 | 651 107 290 Kč |
| Úřad práce České republiky | 17 | 6 790 680 Kč |
| Kraj Vysočina | 19 | 2 639 821 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 643 006 Kč |
| Střední průmyslová škola Třebíč | 2 | 380 650 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 365 720 Kč |
| Vysočina Tourism, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 60 326 Kč |
| Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 | 3 | 48 700 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 16 480 Kč |
| Město Moravské Budějovice | 1 | 10 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 2 500 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 10 | 0 Kč |