Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1991 |
| IČO | 00844641 |
| Datová schránka | fiwk7nq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 13323 smluv za celkem 599 mld. Kč;
23 smluv má zásadní nedostatek;
92 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,09 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 014 | 234 767 949 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 42 032 757 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 11 495 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 74 | 6 857 280 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 28 | 2 586 217 Kč |
| Město Rýmařov | 2 | 2 096 291 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 392 040 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 179 214 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 1 | 121 000 Kč |
| Město Krnov | 1 | 120 000 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 120 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 2 | 119 376 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 108 900 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 67 760 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 10 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 18 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
104 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
19 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 517 | 595 387 400 758 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 42 032 757 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 66 | 7 292 497 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 34 | 2 950 911 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 2 684 609 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 3 | 1 668 600 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 237 160 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 3 | 212 922 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 121 000 Kč |
| Město Rýmařov | 3 | 105 955 Kč |
| Město Krnov | 3 | 7 740 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 96 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 428 | 400 245 305 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 42 032 757 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 72 | 6 384 893 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 3 088 924 Kč |
| Město Krnov | 5 | 2 735 150 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 2 | 2 006 915 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 13 | 1 778 057 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 6 | 465 370 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 365 538 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 261 360 Kč |
| Město Rýmařov | 1 | 163 931 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 82 244 Kč |
| Hospodářská správa města Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 61 932 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 4 005 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
75 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 418 | 1 067 550 057 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 27 498 438 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 89 | 8 114 691 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 32 | 3 945 839 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 2 582 412 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 9 | 1 308 240 Kč |
| Město Rýmařov | 2 | 1 247 400 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 7 | 683 660 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 5 | 409 324 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 81 639 Kč |
| Město Krnov | 1 | 80 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 000 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 1 | 53 800 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 16 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
72 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 217 | 421 139 810 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 75 | 10 982 962 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 73 | 7 342 941 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 38 | 4 386 442 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 415 694 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 1 413 567 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 248 292 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 3 | 187 400 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 175 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 173 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 91 549 Kč |
| Město Krnov | 1 | 80 000 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 1 | 70 064 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 11 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
139 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
152 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
146 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 850 | 163 975 374 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 92 | 8 796 970 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 7 966 393 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 51 | 5 140 835 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 18 | 1 886 824 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 1 412 049 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 2 | 234 167 Kč |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 2 | 227 938 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 217 800 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 140 000 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 135 099 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 121 000 Kč |
| Bracco Imaging Czech s.r.o. | 1 | 101 023 Kč |
| NIMOTECH, s.r.o. | 1 | 99 219 Kč |
| Město Krnov | 1 | 93 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 90 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 70 409 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 710 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 1 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Ewopharma, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| AstraZeneca Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 101 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
163 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
109 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.