Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.01.2015 |
| IČO | 03741044 |
| Datová schránka | ak2v2gj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 143 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 120 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 162 258 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 120 604 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 88 693 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 77 793 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 54 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 5 | 503 971 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 3 194 073 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 400 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 91 113 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 90 432 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 83 339 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 589 668 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 2 | 453 778 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 288 041 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 2 | 171 690 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 153 603 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 134 861 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 132 968 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 104 217 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 90 720 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 90 432 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, příspěvková organizace | 1 | 83 339 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 71 110 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 20 | 2 364 426 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 364 381 336 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 1 187 367 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 568 211 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 534 672 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 69 329 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 61 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 488 211 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 453 481 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 453 202 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 210 843 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 139 150 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 135 945 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 113 462 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 91 800 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 91 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 80 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 75 000 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 67 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 20 | 2 508 792 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 826 618 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 10 | 2 389 049 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 431 147 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 400 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 203 880 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 160 189 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 145 200 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 136 125 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 350 505 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 683 913 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 536 125 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 513 231 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 228 448 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 160 189 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 200 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 139 959 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 139 871 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 94 012 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 86 971 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 75 035 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 74 452 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 65 000 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 24 | 4 292 911 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 39 | 3 064 824 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 997 923 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 313 800 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 139 150 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 389 184 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 259 088 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 181 275 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 144 281 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 139 150 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská | 1 | 110 870 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 99 492 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 11 | 1 323 339 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 58 | 16 712 671 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 1 002 330 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 39 | 159 107 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 108 900 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 89 170 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 87 006 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 50 001 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 421 683 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 2 | 319 372 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 180 774 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 178 340 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 108 900 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 96 800 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 91 140 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 88 882 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 87 006 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 77 815 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 67 946 Kč |
| Statutární město Kladno | 1 | 50 001 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 17 | 1 768 659 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 258 | 6 923 499 567 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 20 | 6 055 557 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 39 | 4 788 575 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 632 097 Kč |
| Energie | 1 | 122 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 345 623 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 145 200 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 132 126 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 118 078 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 110 449 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 100 387 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 93 350 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 80 361 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 79 415 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 16 | 1 204 989 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 20 | 2 622 675 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 20 | 1 740 242 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 830 575 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 595 239 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 277 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 302 157 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 205 942 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 114 950 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 93 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 87 120 Kč |
| Městská část Praha-Libuš | 1 | 83 623 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 1 | 71 531 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 66 705 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 49 860 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 12 | 1 074 888 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 1 150 536 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 712 619 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 2 | 202 165 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 112 192 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 100 605 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 92 227 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 78 650 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 8 | 585 839 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 123 | 208 073 649 Kč |
| Stavebnictví | 153 | 16 422 440 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 426 368 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 405 049 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 120 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 99 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SINGING ROCK s.r.o. | 8 | 743 839 Kč |