Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 29.04.2016 |
| IČO | 05042020 |
| Datová schránka | 84zuuwy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 265 smluv za celkem 11 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 524 129 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravské zemské muzeum | 1 | 522 281 635 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 244 357 304 Kč |
| Město Holešov | 1 | 3 784 154 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 2 746 283 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 302 500 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 205 700 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 80 000 Kč |
| Město Česká Třebová | 1 | 52 301 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 10 | 773 930 878 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 522 281 635 Kč |
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 1 | 522 281 635 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 80 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 1 546 066 489 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 232 737 574 Kč |
| Zemědělství | 2 | 2 780 961 Kč |
| Odpady | 3 | 592 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 220 960 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 3 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravské zemské muzeum | 2 | 1 011 694 267 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 685 660 034 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 647 289 500 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 465 208 700 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 409 944 688 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 5 | 377 011 709 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 146 005 860 Kč |
| Městská část Praha 17 | 4 | 15 880 968 Kč |
| Město Holešov | 8 | 14 003 720 Kč |
| Město Česká Třebová | 3 | 11 579 337 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 5 | 11 512 968 Kč |
| Město Znojmo | 6 | 9 867 083 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 3 503 904 Kč |
| Město Moravská Třebová | 1 | 2 420 000 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 2 | 411 400 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 290 400 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 123 616 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 97 344 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 0 Kč |
| Explosia a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 53 | 3 812 686 997 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 2 | 1 011 694 267 Kč |
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 2 | 1 011 694 267 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 647 289 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 1 059 451 723 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 348 993 553 Kč |
| Město Česká Třebová | 1 | 283 558 676 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 9 | 143 708 174 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 89 839 074 Kč |
| Město Holešov | 1 | 84 847 056 Kč |
| Město Znojmo | 6 | 67 851 112 Kč |
| Městská část Praha 17 | 3 | 38 015 115 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 3 | 1 945 853 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 445 889 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 247 221 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 154 109 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 70 543 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 63 000 Kč |
| Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 34 | 1 059 920 875 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 348 993 553 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 1 510 765 870 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 595 786 Kč |
| Energie | 2 | 187 401 Kč |
| Odpady | 1 | 133 536 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 121 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 100 601 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 75 007 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 443 104 271 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 391 111 111 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 284 071 700 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 272 360 530 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 2 | 55 079 235 Kč |
| Město Neratovice | 5 | 39 799 090 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 3 | 29 042 344 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 3 | 23 597 319 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 5 | 12 132 939 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 9 259 608 Kč |
| Statutární město Ostrava | 7 | 7 945 987 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 3 | 6 869 654 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 133 536 Kč |
| Veselské kulturní centrum, z.ú. | 2 | 121 000 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 73 887 Kč |
| Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 44 | 1 574 702 211 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 881 694 119 Kč |
| Zemědělství | 33 | 44 737 278 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 22 682 657 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 3 966 676 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 254 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 156 319 Kč |
| Nábytek | 1 | 128 429 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 394 054 184 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 227 149 067 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 5 | 185 484 329 Kč |
| Univerzita Karlova | 12 | 48 781 751 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 34 857 032 Kč |
| Město Neratovice | 3 | 15 451 811 Kč |
| Služby Města Veselí nad Moravou | 3 | 1 709 266 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 1 007 728 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 3 | 374 935 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 254 100 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 61 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 42 | 909 185 203 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 823 578 720 Kč |
| Odpady | 1 | 144 486 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 710 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 3 | 217 457 679 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 4 | 160 933 999 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 158 025 999 Kč |
| Město Neratovice | 3 | 145 530 015 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 4 | 112 738 031 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 82 999 668 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 261 621 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 144 486 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 61 710 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 21 | 879 153 208 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 379 211 318 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 146 570 992 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 223 637 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 156 017 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 28 500 Kč |
| Technické služby | 43 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 292 997 756 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 186 926 764 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 45 857 790 Kč |
| Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany | 1 | 223 637 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 156 017 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 55 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 28 500 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 10 | 526 245 464 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 129 | 4 160 256 257 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 1 217 047 544 Kč |
| Odpady | 136 | 14 753 978 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 70 | 5 192 933 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 38 | 4 133 968 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 44 | 619 500 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 290 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 6 | 458 092 634 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 446 893 415 Kč |
| Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany | 5 | 190 834 213 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 6 | 108 147 588 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 7 489 900 Kč |
| Městské zařízení sociálních služeb, příspěvková organizace | 5 | 7 321 963 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 387 200 Kč |
| Správa lázeňských parků, příspěvková organizace | 1 | 195 808 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 176 088 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 156 083 Kč |
| Město Kuřim | 1 | 90 415 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 21 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 36 | 1 219 806 308 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 492 986 894 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 148 147 061 Kč |
| Dary a dotace | 28 | 97 062 327 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 28 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 4 | 344 060 954 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 296 368 688 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 762 313 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 28 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 11 | 641 220 455 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 873 | 149 608 789 058 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 64 | 603 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 84 422 468 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 980 136 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 356 708 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Construction a.s. | 4 | 85 764 312 Kč |