Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.05.2002 |
| IČO | 25448714 |
| Datová schránka | pgm7j85 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 385 smluv za celkem 47 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 2 | 447 579 Kč |
| Městská část Praha 16 | 2 | 349 188 Kč |
| Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace | 1 | 152 799 Kč |
| Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4, okres Náchod | 2 | 134 201 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace | 2 | 132 737 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 1 | 113 740 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace | 1 | 90 175 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 72 600 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 72 375 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 | 1 | 69 212 Kč |
| Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 | 1 | 67 520 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 36 300 Kč |
| Město Vítkov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 17 | 1 738 426 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 1 432 459 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 1 046 025 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 747 538 Kč |
| IT | 7 | 490 634 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 409 948 Kč |
| IT Hardware | 2 | 373 648 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 294 562 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 127 413 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 105 815 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 63 | 6 088 602 Kč |
| Obec Líté | 2 | 403 898 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 42 | 8 097 533 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 23 | 1 848 486 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 1 556 883 Kč |
| IT | 10 | 1 320 703 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 204 979 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 900 906 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 260 924 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 190 584 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 3 812 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 81 | 9 130 682 Kč |
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 2 | 277 332 Kč |
| Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 | 1 | 69 212 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 1 | 65 945 Kč |
| Základní škola Montessori Pardubice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 4 661 183 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 535 400 Kč |
| IT | 14 | 1 478 659 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 1 433 083 Kč |
| IT Hardware | 3 | 856 932 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 269 322 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 169 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 129 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 337 Kč |
| Telekomunikační služby | 11 | 38 115 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 94 | 12 639 209 Kč |
| Město Chlumec | 3 | 417 753 Kč |
| Obec Horní Branná | 2 | 288 464 Kč |
| Obec Tisová | 1 | 178 900 Kč |
| SPRÁVA MĚSTSKÝCH SPORTOVIŠŤ příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Základní škola Praha - Běchovice | 2 | 65 885 Kč |
| Základní škola Pacov | 1 | 60 337 Kč |
| Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec | 1 | 35 937 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Rokycany, Čechova 1155 | 1 | 10 800 Kč |
| Mateřská škola Aš, Moravská 10, okres Cheb | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,99 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 2 871 436 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 698 343 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 24 | 1 521 362 Kč |
| Konzultace a poradenství | 11 | 1 353 385 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 284 934 Kč |
| IT | 16 | 909 908 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 590 964 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 488 917 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 275 880 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 166 496 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 11 | 48 400 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 47 601 Kč |
| Telco | 1 | 4 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 77 | 10 631 802 Kč |
| Obec Miloňovice | 1 | 468 270 Kč |
| Základní škola Montessori Pardubice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 542 | 89 426 461 Kč |
| IT Hardware | 131 | 41 614 165 Kč |
| Dary a dotace | 92 | 16 519 452 Kč |
| Školení a kurzy | 62 | 2 702 808 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 227 908 Kč |
| IT | 4 | 556 346 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 240 669 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikroregion Odersko | 1 | 1 227 908 Kč |
| Společenství obcí mikroregionu Mohelnicko | 2 | 566 147 Kč |
| Město Nepomuk | 1 | 349 012 Kč |
| Město Rakovník | 2 | 347 028 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 303 105 Kč |
| Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace | 2 | 193 600 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 178 354 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 106 964 Kč |
| Město Jaroměř | 1 | 91 355 Kč |
| 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram | 1 | 52 514 Kč |
| Obec Přední Výtoň | 1 | 0 Kč |
| Město Šternberk | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Naděje Broumov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 17 | 3 415 987 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 486 057 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 114 950 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 36 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 486 057 Kč |
| Jihomoravské dětské léčebny, příspěvková organizace | 1 | 114 950 Kč |
| Svazek obcí Blatenska | 1 | 73 797 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 72 600 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace | 1 | 36 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 7 | 783 571 Kč |
| Svazek obcí Blatenska | 1 | 73 797 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace | 1 | 36 167 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 21 | 481 386 Kč |
| IT | 8 | 422 272 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 158 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rakovník | 1 | 148 225 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 114 648 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 | 104 181 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 100 733 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 2 | 80 344 Kč |
| Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace | 2 | 77 240 Kč |
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 58 080 Kč |
| Domov Lidmaň, příspěvková organizace | 2 | 45 859 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 5 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 12 | 734 682 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 191 | 24 506 251 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 466 201 Kč |
| IT | 3 | 227 722 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 54 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 466 201 Kč |
| Město Beroun | 2 | 194 508 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 127 913 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 4 | 1 | 54 874 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 33 215 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 10 | 876 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 901 | 62 105 032 Kč |
| IT | 634 | 54 601 864 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 94 | 15 048 811 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 63 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 637 058 Kč |
| Město Stříbro | 1 | 87 725 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 78 045 Kč |
| Město Kravaře | 3 | 71 269 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 63 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Galileo Corporation s.r.o. | 10 | 937 622 Kč |