Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 02.11.2000 |
| IČO | 25865871 |
| Datová schránka | b9qg6j2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2164 smluv za celkem 7 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
64 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,20 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 7 529 664 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 1 938 330 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 733 284 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 224 334 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 55 660 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 52 | 193 430 892 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 5 061 874 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 3 870 173 Kč |
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 2 343 649 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 16 | 1 912 180 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 815 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 605 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 184 877 Kč |
| Město Vítkov | 1 | 147 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 78 | 209 370 661 Kč |
| Silverton s.r.o. | 12 | 14 861 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 138 | 449 885 007 Kč |
| Dary a dotace | 51 | 146 302 487 Kč |
| Technické služby | 33 | 98 188 157 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 67 835 696 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 40 | 37 161 893 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 33 501 270 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 16 | 18 235 348 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 8 103 665 Kč |
| Zemědělství | 5 | 5 189 432 Kč |
| Finance | 2 | 2 659 903 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 975 558 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 469 109 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 267 | 921 019 727 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 9 | 35 509 889 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 40 | 17 064 790 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 8 986 126 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 207 515 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 131 769 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 323 | 982 919 816 Kč |
| Silverton s.r.o. | 51 | 129 986 118 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 13 | 65 894 875 Kč |
| Mobility and Intelligence s.r.o. | 1 | 65 856 769 Kč |
| SPEMAX s.r.o. | 18 | 5 869 800 Kč |
| Road service 2018 s.r.o. | 7 | 3 789 874 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 34 | 369 403 320 Kč |
| Stavebnictví | 191 | 312 684 306 Kč |
| Technické služby | 37 | 214 570 231 Kč |
| Dary a dotace | 41 | 75 310 571 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 37 | 74 395 396 Kč |
| Zemědělství | 63 | 63 002 987 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 58 | 24 386 716 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 12 842 439 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 9 356 168 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 333 197 Kč |
| Právní služby | 1 | 112 530 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 306 | 700 071 292 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 92 | 55 032 272 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 6 413 000 Kč |
| Město Krnov | 1 | 889 350 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 539 515 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 451 400 Kč |
| Město Rosice | 1 | 289 190 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 280 234 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 181 346 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 161 504 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 160 083 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 73 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 409 | 764 542 905 Kč |
| Silverton s.r.o. | 54 | 128 044 566 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 14 | 55 617 355 Kč |
| SPEMAX s.r.o. | 61 | 36 270 453 Kč |
| Road service 2018 s.r.o. | 25 | 15 604 780 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 2 | 834 710 Kč |
| SGRT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SVOSTR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 175 | 1 646 568 355 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 232 232 332 Kč |
| Technické služby | 14 | 158 683 471 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 45 258 961 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 39 478 513 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 26 897 724 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 16 588 899 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 56 | 11 214 060 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 39 | 7 307 462 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 576 262 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 203 886 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 179 080 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 248 | 2 216 790 003 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 10 833 451 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 6 616 159 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 42 | 5 303 816 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 187 510 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 290 400 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 203 886 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 179 080 Kč |
| Město Krnov | 1 | 94 026 Kč |
| Město Bruntál | 1 | 86 678 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 75 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 302 | 2 241 660 611 Kč |
| Silverton s.r.o. | 33 | 701 184 945 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 5 | 485 392 689 Kč |
| MI Roads a.s. | 1 | 220 169 664 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 220 169 664 Kč |
| KARETA s.r.o. | 1 | 220 169 664 Kč |
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 | 107 421 604 Kč |
| HRADIL CZ s.r.o. | 1 | 107 421 604 Kč |
| SPEMAX s.r.o. | 58 | 48 695 062 Kč |
| SGRT, s.r.o. | 1 | 37 580 180 Kč |
| SVOSTR s.r.o. | 1 | 37 580 180 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 6 | 36 446 762 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 34 285 350 Kč |
| VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. | 2 | 34 285 350 Kč |
| Road service 2018 s.r.o. | 29 | 33 990 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 229 | 338 294 605 Kč |
| Technické služby | 15 | 112 529 060 Kč |
| Finance | 24 | 29 431 740 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 24 221 124 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 34 | 22 945 681 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 9 305 564 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 7 607 516 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 4 103 575 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 781 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 254 | 478 180 701 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 35 | 24 537 553 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 10 323 483 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 420 000 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 5 | 1 257 779 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 1 214 338 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 889 694 Kč |
| Město Bílina | 1 | 750 570 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 352 255 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 241 999 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 147 642 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 121 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 313 | 520 437 716 Kč |
| SPEMAX s.r.o. | 21 | 62 682 084 Kč |
| Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. | 2 | 60 979 741 Kč |
| REPONT s.r.o. | 1 | 32 095 008 Kč |
| Road service 2018 s.r.o. | 2 | 30 577 792 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 2 | 10 097 990 Kč |
| ZNAKOM s.r.o. | 1 | 7 691 386 Kč |
| Silverton s.r.o. | 2 | 705 140 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 239 | 198 157 029 Kč |
| Technické služby | 6 | 148 873 833 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 43 532 510 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 42 554 657 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 29 627 237 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 16 193 072 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 4 518 140 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 2 783 628 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 015 261 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 854 927 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 150 010 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 108 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 255 | 443 892 992 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 20 406 445 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 7 308 303 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 6 364 530 Kč |
| IDIZ CZ s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 4 518 140 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 3 273 405 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 2 015 261 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 786 500 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 362 322 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 182 393 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 150 010 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 129 176 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 109 118 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 108 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 280 | 489 607 496 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 1 | 13 002 660 Kč |
| ARAPLAST spol. s r.o. | 1 | 6 655 000 Kč |
| RSE Project s.r.o. | 1 | 4 518 140 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 2 | 2 236 732 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 353 | 3 499 301 072 Kč |
| Stavebnictví | 130 | 199 332 317 Kč |
| Technické služby | 3 | 99 418 522 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 43 487 640 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 32 132 120 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 15 707 251 Kč |
| IT | 7 | 6 992 934 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 2 546 734 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 2 413 272 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 157 563 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 383 079 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 248 312 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 241 658 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 149 | 351 560 404 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 5 | 25 120 081 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 15 707 251 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 9 212 031 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 8 | 4 240 048 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 199 853 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 189 631 Kč |
| Město Blansko | 1 | 65 050 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 179 | 406 294 348 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 200 | 3 095 075 214 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 210 | 1 069 877 081 Kč |
| Stavebnictví | 125 | 375 677 024 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 20 279 374 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 16 | 3 015 696 Kč |
| IT | 4 | 2 215 390 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 12 | 2 169 880 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 592 537 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 563 279 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 264 990 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 2 | 140 602 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 134 | 350 092 151 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 10 | 38 928 302 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 7 574 882 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 8 | 3 473 436 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 9 | 2 093 615 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 1 208 984 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 009 432 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 898 123 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 762 300 Kč |
| Město Bruntál | 1 | 259 727 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Technické služby Krnov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 171 | 406 500 950 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 194 | 9 297 802 182 Kč |
| Stavebnictví | 48 | 476 697 952 Kč |
| IT | 123 | 101 863 481 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 67 | 41 143 231 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 8 | 11 018 507 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 904 260 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 2 280 722 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 34 | 1 650 107 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 126 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 49 | 617 065 072 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 8 730 425 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 8 623 005 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 2 700 940 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 394 453 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 560 729 Kč |
| Město Orlová | 2 | 467 104 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 397 100 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 282 269 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 191 222 Kč |
| Technické služby Krnov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 73 | 641 412 317 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 282 269 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 2 055 | 1 500 591 907 Kč |
| Pojišťovací služby | 441 | 833 362 399 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 62 992 590 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 16 791 364 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 14 728 152 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 2 364 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 81 660 441 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 9 084 829 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 8 763 299 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 7 705 800 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 3 154 806 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 3 149 595 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 2 364 846 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 798 600 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 347 996 Kč |
| Technické služby Opava a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Morava, a.s. | 35 | 117 030 212 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 233 869 Kč |