Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.02.2001 |
| IČO | 26241170 |
| Datová schránka | n25qkre |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 300 smluv za celkem 395 mil. Kč;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 117 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | - 242 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 10 781 100 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 1 756 920 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 3 | 1 600 785 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 201 184 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 176 937 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 175 450 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 100 000 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 14 | 14 792 377 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 33 | 56 039 738 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 399 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 166 308 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 14 | 56 718 794 Kč |
| Statutární město Brno | 15 | 11 492 931 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 4 | 6 796 722 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 679 480 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 1 357 151 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 1 175 522 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 178 799 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 166 308 Kč |
| Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 136 871 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 43 | 79 702 580 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 679 480 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 35 193 675 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 4 831 530 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 200 255 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 68 365 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 12 | 21 185 442 Kč |
| Statutární město Brno | 18 | 18 304 761 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 6 | 6 676 991 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 197 533 Kč |
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 2 | 145 200 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 42 | 46 509 926 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 44 346 786 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 2 438 150 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 441 662 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 16 | 44 247 174 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 5 | 6 387 341 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 1 876 738 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 1 412 705 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 34 | 53 923 957 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 38 002 539 Kč |
| Technické služby | 7 | 4 227 014 Kč |
| Odpady | 2 | 58 952 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 9 | 24 360 162 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 5 | 5 958 171 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 4 581 853 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 2 145 933 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 070 080 Kč |
| Statutární město Brno | 9 | 1 699 228 Kč |
| Město Kroměříž | 2 | 1 184 348 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 325 260 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 119 669 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 101 156 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 35 | 42 545 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 28 732 576 Kč |
| Technické služby | 8 | 6 187 940 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 578 887 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 229 888 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 13 | 20 745 524 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 11 939 130 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 987 932 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 810 095 Kč |
| Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace | 1 | 179 685 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 66 925 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 25 | 36 729 291 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 40 320 185 Kč |
| Zemědělství | 12 | 17 586 637 Kč |
| Technické služby | 5 | 6 273 850 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 13 | 32 265 981 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 9 430 027 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 4 589 119 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 875 568 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 303 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 21 | 48 464 405 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 20 011 379 Kč |
| Technické služby | 6 | 9 048 088 Kč |
| Odpady | 81 | 589 520 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 98 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 16 | 27 354 581 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 1 922 556 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 98 797 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 25 | 29 375 934 Kč |
| ZEMAKO, s.r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
| H.K.U., spol. s r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 6 946 419 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 6 173 652 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 701 861 Kč |
| Pedagogicko-psychologická poradna Brno, příspěvková organizace | 1 | 81 284 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 70 906 Kč |
| Střední škola umění a designu a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 9 | 7 027 703 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 261 | 257 595 795 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 23 744 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 21 | 15 797 973 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 16 | 12 962 161 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 226 711 Kč |
| Město Chotěboř | 1 | 116 736 Kč |
| Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace | 1 | 75 337 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 71 269 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 69 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BARABA Brno, s.r.o. | 42 | 30 319 582 Kč |