Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 29.10.2003 |
| IČO | 27096670 |
| Datová schránka | ypdgj93 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 544 smluv za celkem 448 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 1 | 166 617 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 23 399 464 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 8 532 799 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 1 708 810 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 1 272 596 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 033 386 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 592 900 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 8 | 525 858 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 2 | 514 250 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 3 | 499 488 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 494 769 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 166 617 Kč |
| Zoologická a botanická zahrada města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 152 448 Kč |
| KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec, a. s. | 1 | 140 239 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 1 | 109 445 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 92 069 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 34 | 39 235 138 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 9 | 25 389 019 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 5 503 788 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 057 090 Kč |
| Přírodní zdroje | 5 | 1 518 223 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 1 515 065 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 756 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 673 979 Kč |
| Technické služby | 3 | 574 270 Kč |
| Zemědělství | 1 | 181 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 123 057 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 67 | 41 005 938 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 7 | 29 036 152 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 22 512 592 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 37 | 7 643 708 Kč |
| Přírodní zdroje | 10 | 4 070 658 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 191 850 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 1 119 855 Kč |
| Právní služby | 1 | 130 002 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 51 872 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 99 | 68 681 926 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 39 442 723 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 34 006 820 Kč |
| Písky a jíly | 4 | 17 951 439 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 5 964 290 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 20 | 4 754 421 Kč |
| Přírodní zdroje | 4 | 2 111 148 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 954 509 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 218 843 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 210 056 Kč |
| Zemědělství | 1 | 182 226 Kč |
| Technické služby | 1 | 58 951 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 72 | 111 433 772 Kč |
| Západokámen a. s. | 1 | 34 292 412 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 7 | 14 284 038 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 3 272 158 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 2 184 616 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 1 771 259 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 768 571 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 681 832 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 676 390 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 329 241 Kč |
| Technické služby | 2 | 86 709 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 46 | 29 102 421 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 49 | 222 603 462 Kč |
| Písky a jíly | 6 | 18 176 983 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 8 | 12 343 271 Kč |
| Energie | 3 | 5 262 835 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 2 774 137 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 992 761 Kč |
| Přírodní zdroje | 4 | 1 525 689 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 085 913 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 941 622 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 793 155 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 427 130 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Technické služby | 2 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 46 | 38 466 267 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 9 | 26 541 774 Kč |
| Energie | 3 | 8 099 135 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 2 947 936 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 2 032 558 Kč |
| Přírodní zdroje | 4 | 1 716 930 Kč |
| Zemědělství | 3 | 818 091 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 805 255 Kč |
| Technické služby | 2 | 495 495 Kč |
| Textilie | 1 | 251 063 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 211 968 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 91 839 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 59 | 44 836 138 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 80 | 37 591 556 Kč |
| Písky a jíly | 4 | 14 262 270 Kč |
| Energie | 5 | 12 024 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 6 276 435 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 4 102 717 Kč |
| Přírodní zdroje | 5 | 2 223 436 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 1 535 490 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 716 018 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 239 580 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 143 312 Kč |
| Technické služby | 2 | 136 125 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 132 919 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 127 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 48 | 45 688 936 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 90 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 68 | 154 959 981 Kč |
| Písky a jíly | 4 | 8 546 472 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 21 | 4 896 991 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 4 654 244 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 2 465 799 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 513 771 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 715 110 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 321 255 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 263 913 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 161 437 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 91 658 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 45 | 24 116 343 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 143 264 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 315 | 949 569 365 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 80 | 44 233 002 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 63 | 18 512 456 Kč |
| Technické služby | 75 | 8 704 315 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 4 863 155 Kč |
| Úklidové služby | 51 | 4 750 871 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 3 866 543 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 895 405 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 16 | 544 682 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 141 015 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 60 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Kamenolomy, a.s. | 45 | 40 856 226 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 382 965 Kč |