Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.09.2008 |
| IČO | 28450817 |
| Datová schránka | nssv6mk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 6598 smluv za celkem 2 mld. Kč;
126 smluv má zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 104 | 41 880 534 Kč |
| Leciva | 66 | 15 488 466 Kč |
| Zdravotnický materiál | 32 | 5 771 527 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 337 263 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 19 | 2 768 909 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 930 114 Kč |
| Zdravotní péče | 6 | 745 013 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 450 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 738 | 154 742 323 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 75 618 812 Kč |
| Zdravotnictví | 205 | 72 889 051 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 48 070 241 Kč |
| Leciva | 65 | 29 392 195 Kč |
| Zdravotnický materiál | 108 | 22 185 442 Kč |
| IT | 1 | 11 518 600 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 57 | 9 219 563 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 5 311 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 265 563 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 028 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 713 375 Kč |
| Zdravotní péče | 7 | 673 698 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 129 003 Kč |
| IT Hardware | 1 | 94 367 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 951 | 350 072 702 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 209 | 123 477 292 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 41 264 780 Kč |
| Leciva | 177 | 37 895 110 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 42 | 14 910 632 Kč |
| Zdravotnický materiál | 64 | 12 649 816 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 4 658 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 3 294 975 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 26 | 2 650 951 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 926 860 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 544 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 4 | 276 122 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 269 193 Kč |
| Kosmetika | 1 | 75 953 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 71 590 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 61 800 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 899 | 294 442 410 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 2 | 49 489 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 49 489 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 151 140 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 121 440 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 198 | 174 964 172 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 77 252 312 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 33 | 30 514 345 Kč |
| Leciva | 173 | 23 019 850 Kč |
| Zdravotnický materiál | 57 | 9 687 404 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 46 | 5 438 921 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 2 050 950 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 6 | 435 124 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 95 058 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 66 101 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 63 614 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 826 | 367 159 052 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 5 | 405 199 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 270 901 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 148 179 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 70 755 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 49 622 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 205 | 116 036 707 Kč |
| Leciva | 187 | 27 160 539 Kč |
| Zdravotnický materiál | 51 | 10 047 261 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 54 | 8 716 404 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 4 386 757 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 2 122 978 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 20 | 1 859 649 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 658 845 Kč |
| IT Hardware | 1 | 496 100 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 88 088 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 718 | 202 604 060 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 2 | 313 112 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 246 274 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 112 365 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,95 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 165 | 95 985 953 Kč |
| Leciva | 212 | 29 082 407 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 50 | 6 656 477 Kč |
| Zdravotnický materiál | 37 | 5 969 848 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 175 427 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 1 665 795 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 512 500 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 15 | 1 420 899 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 123 420 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 643 | 180 520 479 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 7 | 1 433 884 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 8 | 951 297 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 6 | 737 522 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 249 406 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 176 | 116 813 104 Kč |
| Zdravotnický materiál | 26 | 40 503 097 Kč |
| Leciva | 108 | 34 034 498 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 44 | 5 493 427 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 12 | 3 111 536 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 589 024 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 14 | 1 785 397 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 1 573 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 1 451 549 Kč |
| IT | 1 | 363 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 191 132 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 104 447 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 61 672 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 526 | 216 665 084 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 5 | 9 770 739 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 12 | 1 672 107 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 8 | 1 303 803 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 7 | 730 281 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 346 745 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 196 519 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 168 | 48 177 424 Kč |
| Leciva | 92 | 12 754 545 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 39 | 4 584 101 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 025 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 21 | 2 865 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 312 431 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 18 | 2 005 954 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 1 249 916 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 297 169 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 464 | 89 327 684 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 17 | 1 705 302 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 8 | 1 360 227 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 4 | 454 991 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 4 | 317 344 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 221 965 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 188 320 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 75 841 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 62 938 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 140 | 26 842 584 Kč |
| Leciva | 109 | 14 588 959 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 8 649 378 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 38 | 5 952 816 Kč |
| Zdravotnický materiál | 32 | 4 879 996 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 3 025 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 1 728 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 1 475 642 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 117 396 Kč |
| IT | 2 | 297 857 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 113 444 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 81 831 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 462 | 83 228 842 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 16 | 2 124 841 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 9 | 818 096 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 4 | 430 423 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 | 147 217 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 62 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 163 | 52 172 499 Kč |
| Leciva | 58 | 6 913 326 Kč |
| Zdravotnický materiál | 28 | 4 459 522 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 12 | 1 542 292 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 644 712 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 433 643 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 363 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 265 232 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 89 356 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 66 429 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADIOMETER s.r.o. | 350 | 72 854 095 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 19 | 2 704 214 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 200 610 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 121 810 Kč |