Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 27.11.2009 |
| IČO | 28999894 |
| Datová schránka | v9bgvaq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 599 smluv za celkem 810 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
20 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 33 192 076 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 83 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 734 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov na Polní, příspěvková organizace | 4 | 38 580 598 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 13 | 4 019 084 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 836 183 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 1 082 295 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 276 019 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 195 584 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 13 734 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 3 691 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 28 | 46 007 189 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 082 295 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 111 102 873 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 843 722 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 695 977 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 672 760 Kč |
| Sítě a přenos dat | 5 | 651 644 Kč |
| Zemědělství | 7 | 564 605 Kč |
| IT | 1 | 531 190 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 177 077 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 166 132 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 146 918 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 16 | 83 780 812 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 28 | 19 940 233 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 15 460 031 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 10 041 284 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 3 796 132 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 3 069 303 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 820 746 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 842 896 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 672 760 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 2 | 615 190 Kč |
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 7 | 564 605 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 418 086 Kč |
| Základní umělecká škola Neratovice | 1 | 230 040 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 213 722 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 95 358 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 1 | 81 720 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 3 | 73 239 Kč |
| Národní galerie v Praze | 1 | 5 324 Kč |
| Explosia a.s. | 2 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 77 | 141 721 482 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 15 460 031 Kč |
| Základní umělecká škola Neratovice | 1 | 230 040 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,87 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 68 868 743 Kč |
| Sítě a přenos dat | 41 | 15 888 431 Kč |
| IT | 1 | 7 527 515 Kč |
| Zemědělství | 44 | 3 596 870 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 322 466 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 572 032 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 14 | 1 307 276 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 175 994 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 998 087 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 468 369 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 327 772 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 160 446 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 8 | 56 366 061 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 69 | 24 377 072 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 2 | 7 729 815 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 4 | 7 260 269 Kč |
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 3 | 2 629 238 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 4 | 2 598 097 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 2 322 466 Kč |
| Domov sociálních služeb Liblín, příspěvková organizace | 1 | 2 133 775 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 2 024 964 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 1 | 1 572 032 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 7 | 945 405 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 187 271 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 107 | 110 146 464 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 15 206 017 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 7 260 269 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 146 920 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 107 211 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 743 817 Kč |
| Sítě a přenos dat | 3 | 582 374 Kč |
| IT | 1 | 280 432 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 123 381 Kč |
| IT Hardware | 1 | 112 699 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 106 178 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 41 | 76 747 878 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 11 | 66 800 020 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 3 | 10 926 427 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 6 808 868 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 3 | 798 661 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 727 655 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 280 432 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 112 699 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 67 | 163 202 641 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 11 | 66 800 020 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 10 926 427 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 43 824 163 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 6 753 748 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 13 | 2 221 318 Kč |
| IT | 1 | 1 879 130 Kč |
| Sítě a přenos dat | 4 | 1 266 804 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 246 436 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 079 104 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 417 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 176 522 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 42 | 31 663 290 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 6 | 15 333 378 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 5 | 7 510 302 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 7 491 314 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 2 | 2 592 546 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 1 123 054 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 3 | 639 129 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 1 | 621 577 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 437 021 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 176 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 65 | 67 588 135 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 12 947 456 Kč |
| Ensto CEE, s.r.o. | 2 | 437 021 Kč |
| 3E system, s.r.o. | 2 | 437 021 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 249 652 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 33 881 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 16 807 278 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 779 665 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 224 147 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 96 522 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 7 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 35 | 27 290 481 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 12 926 664 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 9 435 262 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 3 905 576 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 6 | 3 853 888 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 2 | 2 340 636 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 1 134 799 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 67 954 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 52 | 60 955 258 Kč |
| Ensto CEE, s.r.o. | 1 | 9 435 262 Kč |
| 3E system, s.r.o. | 1 | 9 435 262 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 3 816 504 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 27 490 562 Kč |
| IT | 2 | 19 475 345 Kč |
| IT Hardware | 13 | 8 913 820 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 8 349 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 7 | 6 864 245 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 049 089 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 410 501 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 146 203 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 62 558 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 6 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 34 | 39 213 496 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 19 400 656 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 6 | 4 222 592 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 4 080 891 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 875 725 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 2 | 231 472 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 74 689 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 51 | 68 099 520 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 18 145 242 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 390 766 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 789 049 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 513 282 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 368 428 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 267 598 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 9 | 17 181 598 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 34 | 6 948 989 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 1 | 2 390 766 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 10 | 904 158 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 5 | 766 542 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 4 | 619 931 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 1 | 513 282 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 421 113 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 362 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 66 | 30 108 654 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 49 | 12 206 048 Kč |
| Odpady | 2 | 10 890 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 8 890 758 Kč |
| IT | 3 | 7 551 250 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 6 836 616 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 6 707 038 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 014 316 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 1 798 060 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 778 744 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 85 353 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 127 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 9 | 17 145 462 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 24 | 16 803 756 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 12 193 353 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 384 570 Kč |
| Ministerstvo financí | 2 | 2 196 060 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 401 773 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 288 952 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 66 550 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 47 | 51 480 476 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sítě a přenos dat | 345 | 117 559 121 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 28 346 947 Kč |
| Průmyslové stroje | 13 | 15 589 772 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 14 344 598 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 201 420 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 638 934 Kč |
| IT | 1 | 388 410 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 343 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 29 | 47 082 904 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 4 422 053 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 5 | 978 027 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 544 500 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 388 410 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 2 | 183 680 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 178 056 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 60 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gating Services, a.s. | 45 | 53 837 889 Kč |