Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Pozemní stavitelství Zlín a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 3 podřízené subjekty.

Založeno 01.05.1992
IČO 46900918
Datová schránka euarxx3

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Pozemní stavitelství Zlín a.s. Upozornit u subjektu + ve 3 dceřiných společnostech

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Pozemní stavitelství Zlín a.s.

Všechny smlouvy: 164 smluv za celkem 858 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Zlín118 612 485 Kč
Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje1193 140 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.318 805 625 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 16 smluv za celkem 98 mil. Kč.
  • Celkem 6,3 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 29 smluv za celkem 129 mil. Kč.
  • Celkem 3,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 6,25 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)351 892 972 Kč
Stavebnictví844 697 668 Kč
Průzkum veřejného mínění a statistiky1206 772 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.385 291 897 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.29 592 972 Kč
Fakultní Thomayerova nemocnice22 481 009 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.1397 558 Kč
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně1206 772 Kč
Psychiatrická nemocnice v Kroměříži158 055 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč
Statutární město Zlín5- 141 396 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.1697 886 866 Kč
Melzerová Tereza - notářka142 300 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 22 smluv za celkem 61 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 38 smluv za celkem 124 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 4,55 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1760 270 084 Kč
Pojišťovací služby1844 393 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)2135 441 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.832 247 476 Kč
Psychiatrická nemocnice v Kroměříži312 890 719 Kč
Statutární město Zlín26 987 193 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.14 515 794 Kč
Fakultní Thomayerova nemocnice33 061 354 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.21 490 756 Kč
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně1157 300 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA172 482 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.162 959 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.2261 486 033 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 18 smluv za celkem 47 mil. Kč.
  • Celkem 5,6 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 35 smluv za celkem 93 mil. Kč.
  • Celkem 2,9 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 5,56 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví942 890 190 Kč
Pojišťovací služby1210 859 012 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)4265 819 Kč
Odpady20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.529 050 156 Kč
Zlínský kraj18 649 080 Kč
Statutární město Zlín23 945 324 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.11 782 628 Kč
Fakultní Thomayerova nemocnice11 570 686 Kč
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně11 147 830 Kč
Město Uherský Brod11 000 000 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3202 327 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.163 492 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.1847 411 522 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 25 smluv za celkem 86 mil. Kč.
  • Celkem 8,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 38 smluv za celkem 89 mil. Kč.
  • Celkem 5,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 8,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1885 531 023 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)2104 060 Kč
Odpady20 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.365 103 339 Kč
Kroměřížská nemocnice a.s.210 130 433 Kč
CPA DELFÍN, příspěvková organizace74 405 689 Kč
Statutární město Zlín33 109 451 Kč
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně42 333 135 Kč
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1448 977 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.3112 205 Kč
Agentura pro podnikání a inovace1104 060 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.2585 747 288 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 21 smluv za celkem 276 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 42 smluv za celkem 283 mil. Kč.
  • Celkem 2,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví16274 927 110 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba1188 100 Kč
Školení a kurzy1163 749 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)190 216 Kč
Stavební úpravy pro železnici10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CPA DELFÍN, příspěvková organizace6185 744 649 Kč
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně136 066 254 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.135 469 474 Kč
Kroměřížská nemocnice a.s.19 673 816 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.25 108 023 Kč
Generální ředitelství cel31 896 665 Kč
město Otrokovice2793 989 Kč
Město Uherský Brod1200 000 Kč
Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje1188 100 Kč
Statutární město Zlín1174 240 Kč
Úřad práce České republiky1163 749 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.190 216 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.21275 569 176 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 23 smluv za celkem 96 mil. Kč.
  • Celkem 8,7 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 35 smluv za celkem 98 mil. Kč.
  • Celkem 11,4 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 8,70 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 13,04 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1494 640 254 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)3652 080 Kč
Knihy, časopisy, literatura15 000 Kč
Odpady670 Kč
Konstrukční a stavební práce20 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Generální ředitelství cel955 117 564 Kč
Zlínský kraj328 682 187 Kč
Česká správa sociálního zabezpečení25 678 432 Kč
Statutární město Zlín22 982 994 Kč
STEZA Zlín, spol. s r.o.22 382 019 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2358 050 Kč
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových1294 030 Kč
Česká agentura pro standardizaci15 000 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.2395 500 277 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 7 smluv za celkem 21 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 24 smluv za celkem 39 mil. Kč.
  • Celkem 4,2 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví521 208 696 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)17 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Generální ředitelství cel214 968 076 Kč
Kroměřížská nemocnice a.s.25 208 167 Kč
Zlínský kraj1634 024 Kč
Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice1466 066 Kč
Česká agentura pro standardizaci17 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.721 283 333 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 12 smluv za celkem 147 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 28 smluv za celkem 168 mil. Kč.
  • Celkem 3,6 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 8,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)167588 158 706 Kč
Stavebnictví9143 662 741 Kč
Dary a dotace1100 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zlínský kraj293 684 146 Kč
Statutární město Ostrava219 096 218 Kč
OBEC SULICE118 741 189 Kč
Statutární město Zlín211 566 741 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.13 456 000 Kč
Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.1301 611 Kč
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace1272 837 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1156 240 Kč
Město Uherské Hradiště1100 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.12147 374 981 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 11 smluv za celkem 14 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 27 smluv za celkem 23 mil. Kč.
  • Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví512 691 613 Kč
Školení a kurzy131 990 362 Kč
Dary a dotace121 200 000 Kč
Práce při dokončování budov1990 300 Kč
Zemědělství1155 774 Kč
Knihy, časopisy, literatura1262 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Kroměříž212 248 118 Kč
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně31 126 965 Kč
Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.1306 831 Kč
Úřad práce České republiky2189 120 Kč
Statutární město Ostrava1155 774 Kč
Město Uherské Hradiště1100 000 Kč
Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví17 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.1114 133 808 Kč



}