Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.08.1992 |
| IČO | 47678526 |
| Datová schránka | z2ix4mx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 14 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 300 605 Kč |
| IT | 1 | 85 315 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 25 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 269 897 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 202 000 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 184 513 Kč |
| OVANET a.s. | 2 | 123 529 Kč |
| Moravskoslezské Investice a Development, a.s. | 2 | 110 725 Kč |
| Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. | 1 | 100 134 Kč |
| Městská realitní agentura, s.r.o. | 1 | 95 784 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 65 945 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 30 709 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 26 620 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 9 005 Kč |
| Město Aš | 1 | 7 024 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 3 | 0 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 19 | 1 225 883 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 1 024 710 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 346 953 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 82 280 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 18 161 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 16 589 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 8 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 541 415 Kč |
| Městská realitní agentura, s.r.o. | 1 | 284 488 Kč |
| Město Aš | 2 | 266 568 Kč |
| Město Třebíč | 2 | 241 716 Kč |
| Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 195 016 Kč |
| Město Louny | 1 | 122 791 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 101 676 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 82 280 Kč |
| Okresní soud v Ostravě | 1 | 75 000 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 46 246 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 29 960 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 18 161 Kč |
| Statutární město Karviná | 1 | 16 589 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 14 797 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 5 | 0 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Institut pro veřejnou správu Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 25 | 2 036 702 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 18 161 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 519 723 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 231 673 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 219 533 Kč |
| Odpady | 1 | 159 581 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 96 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 81 070 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 13 135 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 2 | 235 091 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 227 492 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 159 581 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 113 033 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 98 236 Kč |
| Okresní soud v Karviné | 1 | 93 969 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 1 | 88 841 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 81 070 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 72 249 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 69 841 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 59 574 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 57 711 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 48 745 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 39 621 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 21 458 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 19 398 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 13 135 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Institut pro veřejnou správu Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 24 | 1 499 046 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 716 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 241 443 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 70 065 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Karviné | 1 | 274 375 Kč |
| Okresní soud v Olomouci | 1 | 241 443 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 2 | 161 130 Kč |
| Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace | 1 | 150 815 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 105 651 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 77 658 Kč |
| Město Aš | 1 | 17 037 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 11 | 1 028 109 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 162 480 Kč |
| IT | 1 | 61 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karviná | 1 | 162 480 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 61 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 2 | 223 646 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 116 160 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 81 675 Kč |
| Technické služby | 1 | 70 059 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 48 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karviná | 1 | 239 423 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 116 160 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 81 675 Kč |
| RON Software, spol. s r.o. | 1 | 70 059 Kč |
| Institut pro veřejnou správu Praha | 1 | 48 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 4 | 485 392 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 70 059 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 457 580 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 391 977 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 55 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kopřivnice | 2 | 686 915 Kč |
| Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace | 1 | 92 916 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 69 726 Kč |
| Statutární město Karviná | 1 | 68 655 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| Benjamín, příspěvková organizace | 1 | 55 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 7 | 1 034 691 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 501 872 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 98 772 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 69 031 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 615 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 831 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská realitní agentura, s.r.o. | 1 | 359 515 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč | 1 | 142 357 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 98 772 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 69 031 Kč |
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 56 615 Kč |
| Město Aš | 1 | 1 831 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 8 | 728 120 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 943 885 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 759 292 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 449 567 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 199 090 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 88 669 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 80 102 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 70 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 2 | 490 486 Kč |
| Město Odry | 2 | 464 141 Kč |
| Technické služby města Přerova, s.r.o. | 2 | 456 331 Kč |
| Statutární město Karviná | 1 | 108 900 Kč |
| Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě | 1 | 88 669 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 80 102 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála | 1 | 79 449 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 70 543 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 26 528 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Město Aš | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 0 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 18 | 2 591 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 3 104 589 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 68 643 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 4 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 2 | 2 353 716 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 192 399 Kč |
| Endokrinologický ústav | 1 | 177 604 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 172 788 Kč |
| Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. | 1 | 133 680 Kč |
| Město Dačice | 1 | 74 403 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 68 643 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 4 840 Kč |
| Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RON Software, spol. s r.o. | 10 | 3 178 073 Kč |