Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.09.1993 |
| IČO | 49444964 |
| Datová schránka | kcadfw8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 159 smluv za celkem 57 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 191 762 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 60 488 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 442 497 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 906 275 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 191 762 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 120 000 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 98 676 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55 | 1 | 0 Kč |
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 11 | 3 759 210 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 541 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 428 839 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 407 019 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 293 700 Kč |
| Odpady | 1 | 196 312 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 160 203 Kč |
| Řemesla | 1 | 93 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 6 | 4 058 839 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 2 736 044 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 12 | 1 509 016 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 407 019 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 377 312 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 196 312 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 187 913 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 91 583 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 77 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 29 | 9 641 375 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 2 333 514 Kč |
| Chemické výrobky | 9 | 1 250 016 Kč |
| Řemesla | 2 | 315 629 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 193 140 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 128 931 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 102 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 17 | 2 154 973 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 4 | 650 351 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 298 421 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 128 931 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 102 608 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 96 169 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 26 | 3 624 594 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 27 225 000 Kč |
| Řemesla | 16 | 2 401 741 Kč |
| Přírodní zdroje | 11 | 1 468 501 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 653 400 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 601 912 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 326 880 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 144 671 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 96 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. | 1 | 27 225 000 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 10 | 1 158 874 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 653 400 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 3 | 527 964 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 4 | 326 880 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 2 | 233 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 23 | 30 125 662 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 27 225 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 452 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 16 | 1 418 376 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 723 357 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 400 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 16 | 1 418 376 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 3 | 606 798 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 400 853 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 173 768 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 25 | 4 051 795 Kč |
| GALATEK a.s. | 1 | 0 Kč |
| ZKL - Výzkum a vývoj, a.s. | 1 | 0 Kč |
| GERBRICH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Activair s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARU technologies s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 0 Kč |
| SYNPO, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| GRADUS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s. | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 1 619 250 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 108 943 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 82 628 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 459 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 1 619 250 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 6 | 503 638 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 108 943 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 74 459 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 11 | 2 306 290 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 363 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 242 387 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 199 377 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 122 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 110 759 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 61 429 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 22 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Právní služby | 4 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 4 | 364 888 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 363 000 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 199 377 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 172 188 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 22 000 Kč |
| Masarykova univerzita | 4 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 18 | 1 121 453 Kč |
| GALATEK a.s. | 1 | 0 Kč |
| SYNPO, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 1 652 061 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 16 | 1 587 302 Kč |
| Právní služby | 23 | 302 500 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 14 883 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 10 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 10 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 4 | 621 504 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 302 500 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 21 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 14 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 10 | 959 887 Kč |
| GALATEK a.s. | 2 | 229 900 Kč |
| ZVVZ MACHINERY, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| SYNPO, akciová společnost | 1 | 84 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 10 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 10 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 1 | 10 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 142 | 13 194 879 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 1 741 228 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 423 621 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 26 | 225 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 473 088 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 423 621 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 138 148 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 10 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLORLAK, a.s. | 5 | 1 045 357 Kč |