Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Organizační složka státu.
| Založeno | 01.01.2009 |
| IČO | 75154960 |
| Datová schránka | ir5hkiz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1131 smluv za celkem 597 mil. Kč;
19 smluv má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 17 | 2 609 220 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 20 001 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTENDR s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Lubomír Mlček - ASTONA | 1 | 348 302 Kč |
| Enerfis s.r.o. | 2 | 152 460 Kč |
| Claritas s.r.o. | 1 | 151 862 Kč |
| 1 | 150 000 Kč | |
| Ing. Radek Šiška | 1 | 144 000 Kč |
| TERA-MED MEDICAL s.r.o. | 1 | 95 479 Kč |
| BEXAMED s.r.o. | 1 | 87 316 Kč |
| JASMINA ŽARKOVIĆ | 1 | 84 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 64 800 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 3 | 20 001 Kč |
| VEBLO a.s. | 1 | 0 Kč |
| DermaSan s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa státních služeb vytvářejících důvěru | 1 | 0 Kč |
| AKANT ART, v.o.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 39 939 944 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 5 014 296 Kč |
| IT | 1 | 2 112 113 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 1 821 752 Kč |
| IT Hardware | 7 | 650 790 Kč |
| Telco | 8 | 422 205 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 409 283 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 324 764 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 196 866 Kč |
| Řemesla | 2 | 182 265 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 166 969 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 127 413 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 84 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 540 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 77 682 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 34 485 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 26 314 250 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 255 728 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 497 769 Kč |
| Řemesla | 3 | 407 746 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 355 740 Kč |
| Jiná energie | 2 | 286 917 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 277 090 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 242 426 Kč |
| IT | 4 | 223 504 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 218 717 Kč |
| IT Hardware | 2 | 156 050 Kč |
| Telco | 4 | 101 306 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 93 533 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 540 Kč |
| Leciva | 1 | 58 792 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 121 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 82 | 34 671 714 Kč |
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 1 | 355 740 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 93 533 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 4 | 21 866 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 121 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 4 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,60 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 18 590 572 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 405 760 Kč |
| Stroje a zařízení | 7 | 2 753 791 Kč |
| Nábytek | 7 | 1 278 859 Kč |
| Telco | 5 | 1 255 776 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 806 296 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 742 562 Kč |
| IT | 2 | 690 958 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 612 309 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 599 516 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 401 342 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 363 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 103 891 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 99 662 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 540 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 37 026 Kč |
| Telekomunikační služby | 11 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 4 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 4 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 85 | 183 733 108 Kč |
| Stroje a zařízení | 169 | 169 111 121 Kč |
| Právní služby | 14 | 36 858 000 Kč |
| Leciva | 3 | 34 102 104 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 20 504 744 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 972 173 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 2 654 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 6 | 2 455 379 Kč |
| IT | 7 | 1 760 621 Kč |
| Nábytek | 4 | 1 372 099 Kč |
| Telekomunikační služby | 14 | 1 318 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 242 790 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 200 782 Kč |
| Odpady | 8 | 560 520 Kč |
| Telco | 3 | 269 854 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 240 306 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 159 080 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 105 270 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 100 201 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 96 213 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 67 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | - 5 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 82 | 101 998 088 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 3 | 8 828 486 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 269 854 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 71 553 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 67 200 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 12 | 0 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 2 | - 5 067 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 6 | 13 557 213 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 6 924 163 Kč |
| IT | 7 | 4 482 194 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 3 372 008 Kč |
| Kancelář | 7 | 3 114 431 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 2 664 138 Kč |
| Odpady | 7 | 1 892 205 Kč |
| Nábytek | 12 | 1 870 478 Kč |
| Právní služby | 3 | 569 244 Kč |
| Energie | 3 | 536 292 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 418 273 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 205 208 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 176 275 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 137 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 111 165 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 100 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 86 840 Kč |
| Technické služby | 2 | 14 520 Kč |
| Finance | 25 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 104 | 35 892 739 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 3 594 920 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 1 253 700 Kč |
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 1 | 184 000 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 7 | 6 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
51 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.