Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 163 smluv z 356 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,46.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,4579 odpovídá 45,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0056 odpovídá 0,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 60 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1685 odpovídá 16,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0084 odpovídá 0,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0028 odpovídá 0,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JTA s.r.o. |
1 |
176 139 252 Kč |
|
|
NORDIC LIGHT s.r.o. |
2 |
35 118 859 Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
4 |
32 986 876 Kč |
|
|
Redess group s.r.o. |
9 |
15 546 158 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
8 |
13 818 807 Kč |
|
|
VAsound s.r.o. |
6 |
10 364 105 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
5 |
8 636 754 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
5 |
8 636 754 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
5 |
8 636 754 Kč |
|
|
Leopold Duda |
4 |
6 909 404 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
9 |
6 853 492 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
4 |
5 401 958 Kč |
|
|
Lorne style s.r.o. |
3 |
5 182 053 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
3 |
5 182 053 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
2 |
4 072 331 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
3 |
3 649 197 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
3 |
3 645 119 Kč |
|
|
NUMBER ONE GROUP s.r.o. |
3 |
3 544 544 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
3 |
3 481 155 Kč |
|
|
REDMASK s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
VM Silber s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
GLANC, s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
SK-36063835 |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
HIGH LITE TOURING s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
PROMOS trading, spol. s r.o. |
2 |
3 185 413 Kč |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
3 |
2 907 101 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
2 |
2 150 851 Kč |
|
|
AGRO CS a.s. |
3 |
2 056 983 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 996 602 Kč |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
2 |
1 968 141 Kč |
|
|
Petr Novosad |
2 |
1 848 351 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Krhut |
2 |
1 824 151 Kč |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
2 |
1 819 529 Kč |
|
|
Digiplant s.r.o. |
2 |
1 808 527 Kč |
|
|
DANEX - PLAST s.r.o. |
2 |
1 790 556 Kč |
|
|
KOUKAL LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
LIVE EVENTS production s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
H&B Group s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Services for events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
ATLETIKA PORUBA z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Adolf Horsinka |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Petr Malík |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Luckystar s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
BO OSTRAVA z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava II |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IONITY GmbH, odštěpný závod |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Ing. Jiří Knap |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Bc. Lukáš Jašek, DiS. et DiS. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
TJ UNIE HLUBINA z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
MOTTIFY s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Hokejový klub RT TORAX PORUBA 2011, z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Michálkovice |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
YEA Sp. z.o.o., company ID: 8522653722, KRS 0000768877 |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
BcA. Martin Popelář |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Nemanja Kuzmanović |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
SeePOINT s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Český krasobruslařský svaz, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Jakub Kontra |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Nové Vítkovice s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Český atletický svaz |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
ARBATAX s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
LP catering & events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
HOKEJOVÁ ŠKOLA - OSTRAVA, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IIME odštěpný závod |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
ČECHYMEN a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Engelmann Czech s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
GRATTIS spol. s r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
23996226 |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
HCV Hospitality s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Lukáš Jendryka |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Český svaz taekwon-do ITF, z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Ostravská hokejová škola, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
VIA SOLITAIRE, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Institut für Sportstättenberatung GmbH |
1 |
1 727 351 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Redess group s.r.o. |
9 |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
8 |
|
|
VAsound s.r.o. |
6 |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
5 |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
5 |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
5 |
|
|
Leopold Duda |
4 |
|
|
Lorne style s.r.o. |
3 |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
3 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
3 |
|
|
REDMASK s.r.o. |
2 |
|
|
VM Silber s.r.o. |
2 |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
2 |
|
|
GLANC, s.r.o. |
2 |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
2 |
|
|
SK-36063835 |
2 |
|
|
NUMBER ONE GROUP s.r.o. |
2 |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
2 |
|
|
HIGH LITE TOURING s.r.o. |
2 |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
|
|
Perinvest, a.s. |
2 |
|
|
KOUKAL LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
LIVE EVENTS production s.r.o. |
1 |
|
|
H&B Group s.r.o. |
1 |
|
|
Services for events s.r.o. |
1 |
|
|
ATLETIKA PORUBA z.s. |
1 |
|
|
Adolf Horsinka |
1 |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Malík |
1 |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
|
|
Luckystar s.r.o. |
1 |
|
|
BO OSTRAVA z.s. |
1 |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
|
|
SEKOS Morava, s.r.o. |
1 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava II |
1 |
|
|
PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. |
1 |
|
|
IONITY GmbH, odštěpný závod |
1 |
|
|
Jan Kotaška |
1 |
|
|
AGRO CS a.s. |
1 |
|
|
Ing. Jiří Knap |
1 |
|
|
DANEX - PLAST s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Lukáš Jašek, DiS. et DiS. |
1 |
|
|
TJ UNIE HLUBINA z.s. |
1 |
|
|
ATLAS servis CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
MOTTIFY s.r.o. |
1 |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
1 |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
|
|
Hokejový klub RT TORAX PORUBA 2011, z. s. |
1 |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Michálkovice |
1 |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
|
|
YEA Sp. z.o.o., company ID: 8522653722, KRS 0000768877 |
1 |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
|
|
BcA. Martin Popelář |
1 |
|
|
Nemanja Kuzmanović |
1 |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
1 |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
1 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
|
|
TINT s. r. o. |
1 |
|
|
SeePOINT s.r.o. |
1 |
|
|
Český krasobruslařský svaz, z.s. |
1 |
|
|
Digiplant s.r.o. |
1 |
|
|
Jakub Kontra |
1 |
|
|
Nové Vítkovice s.r.o. |
1 |
|
|
ALLI servis, s.r.o. |
1 |
|
|
Český atletický svaz |
1 |
|
|
ARBATAX s.r.o. |
1 |
|
|
LP catering & events s.r.o. |
1 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
HOKEJOVÁ ŠKOLA - OSTRAVA, z.s. |
1 |
|
|
IIME odštěpný závod |
1 |
|
|
ČECHYMEN a.s. |
1 |
|
|
Engelmann Czech s.r.o. |
1 |
|
|
ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
GRATTIS spol. s r.o. |
1 |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
|
|
23996226 |
1 |
|
|
HCV Hospitality s.r.o. |
1 |
|
|
Lukáš Jendryka |
1 |
|
|
Patronus servis Ostrava, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Novosad |
1 |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
|
|
Český svaz taekwon-do ITF, z. s. |
1 |
|
|
Ostravská hokejová škola, z.s. |
1 |
|
|
NORDIC LIGHT s.r.o. |
1 |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
|
|
VIA SOLITAIRE, s.r.o. |
1 |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
1 |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
|
|
Institut für Sportstättenberatung GmbH |
1 |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
|
|
Poison Ivy Events LLC |
1 |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
|
|
Alena Pikonská |
1 |
|
|
Ing. Stanislav Židek |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Adolf Horsinka |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IONITY GmbH, odštěpný závod |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
BcA. Martin Popelář |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
KV-Media studio s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
1 |
178 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
3 |
3 481 155 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
AGRO CS a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Pavel Machala |
1 |
150 501 Kč |
|
|
Jaromír Harabiš |
1 |
2 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JTA s.r.o. |
1 |
176 139 252 Kč |
|
|
NORDIC LIGHT s.r.o. |
1 |
33 391 508 Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
2 |
32 477 530 Kč |
|
|
FLIPCOM servis, s.r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
ADEA projekt s.r.o. |
1 |
342 430 Kč |
|
|
JAMI - stav, s. r. o. |
2 |
338 586 Kč |
|
|
Style Floor Products s.r.o. |
1 |
308 550 Kč |
|
|
Allrange s.r.o. |
2 |
205 053 Kč |
|
|
Lukáš Marek, Ing. |
2 |
193 600 Kč |
|
|
Ing. arch. Ivo Babiš |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Digiplant s.r.o. |
1 |
81 176 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
1 |
68 970 Kč |
|
|
OCELOVÉ KONSTRUKCE - STATIKA s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Novák |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
5 |
8 636 754 Kč |
|
|
Redess group s.r.o. |
3 |
5 182 053 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 88,89 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Jan Hefner |
1 |
66 986 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 27, tj. 89,66 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
5 |
8 636 754 Kč |
|
|
Lorne style s.r.o. |
3 |
5 182 053 Kč |
|
|
Leopold Duda |
3 |
5 182 053 Kč |
|
|
VM Silber s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
KOUKAL LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava II |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Redess group s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Valkýra security s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Nemanja Kuzmanović |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
FANSHOP FC Baník Ostrava s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
1. FC Poruba - Petřvald na Moravě, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Klega |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
23996226 |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
HCV Hospitality s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
FCB Events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Alena Pikonská |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
LightNeq s.r.o. |
1 |
988 524 Kč |
|
|
QUANTUM CZ s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
MARTINA SCHULMEISTEROVÁ |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 22, tj. 95,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GLANC, s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
NUMBER ONE GROUP s.r.o. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
Perinvest, a.s. |
2 |
3 454 702 Kč |
|
|
LIVE EVENTS production s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Services for events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Luckystar s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Sportovní události v Ostravě z.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Hokejový klub RT TORAX PORUBA 2011, z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
SeePOINT s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
IIME odštěpný závod |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
VIA SOLITAIRE, s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Český florbal s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Rostislav Meier |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
65 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 53,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
2 344 980 Kč |
|
|
PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Leopold Duda |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Digiplant s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
LP catering & events s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
4Hospitality media s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
RM - Domino s.r.o. |
1 |
1 727 351 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
3 |
1 519 926 Kč |
|
|
ZK Design a.s. |
1 |
1 356 997 Kč |
|
|
MITRENGA a.s. |
1 |
66 187 Kč |
|
|
Karel Berek |
1 |
62 364 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. v 2025 ve výši 1 727 351 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 9,36
|
|
Počet bodů 9,36 znamená pro VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. celkově
1234. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,4579 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0056 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1042 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0107 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0084 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0028 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1685 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1779 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,936
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
9,36
|
|
Výsledný K-Index
|
9,360 |
|