Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 6 podřízených organizací. Je součástí 32 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 3331 smluv za celkem 4 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
35 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 517 017 Kč |
| Zemědělství | 2 | 3 583 082 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 754 440 Kč |
| Právní služby | 1 | 938 494 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 739 090 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 171 820 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 115 434 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 114 950 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 143 | 89 666 496 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 489 290 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 115 434 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 102 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 100 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 50 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 442 | 401 702 894 Kč |
| Zlínský kraj | 6 | 4 374 583 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 395 800 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 521 571 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 386 280 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 355 955 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 133 310 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 119 548 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 95 120 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 94 065 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 65 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 476 | 651 935 699 Kč |
| Státní fond podpory investic | 5 | 279 848 772 Kč |
| Zlínský kraj | 9 | 5 125 830 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 4 838 590 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 3 | 1 960 473 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 357 746 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 140 000 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 132 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 118 060 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 95 251 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 60 500 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 346 | 540 005 628 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 31 807 941 Kč |
| Zlínský kraj | 7 | 7 250 708 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 5 160 483 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 163 350 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 114 066 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 100 000 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 95 251 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 605 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 297 | 293 094 950 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 172 500 Kč |
| Zlínský kraj | 6 | 4 084 574 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 626 522 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 5 | 1 899 059 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 1 657 700 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 2 | 296 269 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 188 100 Kč |
| Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 85 329 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | - 2 135 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 314 | 301 923 597 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 72 105 346 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 58 273 720 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 719 950 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 365 480 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 140 611 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 93 134 Kč |
| Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 66 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 62 496 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 61 710 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 354 | 216 800 270 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 4 239 285 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 954 953 Kč |
| Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 188 100 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 135 000 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 122 210 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 93 134 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 1 | 61 468 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 317 | 317 375 912 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 237 935 317 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 999 944 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 182 469 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 164 681 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 92 517 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 90 022 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 86 636 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 710 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 20 658 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 4 306 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
68 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 321 | 130 943 040 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 7 500 000 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 4 | 1 589 791 Kč |
| MEDIS INFO SECURITY, s.r.o. | 1 | 998 250 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 80 927 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 72 436 Kč |
| Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 70 627 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 68 020 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 194 | 193 204 575 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 661 592 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 335 745 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 96 800 Kč |
| Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 56 206 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 50 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 21 122 Kč |
| Obec Zádveřice-Raková | 1 | 2 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |