Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 7 podřízených organizací. Je součástí 32 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 1411 smluv za celkem 1 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
18 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 561 968 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 326 337 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 146 865 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 21 356 893 Kč |
| Město Bučovice | 62 | 19 657 740 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 2 678 103 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 350 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 167 | 85 224 724 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 60 000 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 404 659 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 362 856 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 357 000 Kč |
| Poliklinika Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 332 820 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 90 484 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 14 549 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 11 389 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 28 831 100 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 7 641 584 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 7 032 030 Kč |
| Kamerové systémy | 28 | 5 632 326 Kč |
| Sociální péče | 82 | 5 308 550 Kč |
| IT Bezpečnost | 28 | 4 812 170 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 2 827 313 Kč |
| IT | 2 | 2 452 813 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 994 049 Kč |
| Zemědělství | 2 | 524 233 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 444 920 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 429 295 Kč |
| Právní služby | 1 | 399 615 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 361 413 Kč |
| IT Hardware | 1 | 234 165 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 194 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 181 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 156 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 123 600 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 101 565 Kč |
| Energie | 1 | 93 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 80 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 60 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 145 | 54 935 434 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 3 683 884 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 677 674 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 429 295 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 172 316 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 149 895 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 5 600 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 6 | 2 688 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 2 | 60 000 000 Kč |
| Město Bučovice | 147 | 47 899 678 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 2 974 018 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 423 500 Kč |
| Poliklinika Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 202 560 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 60 501 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 60 500 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 33 610 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 101 | 150 299 314 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 30 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 2 666 453 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 313 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 7 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 20 127 434 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 22 | 17 587 246 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 11 954 030 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 10 188 676 Kč |
| IT | 3 | 2 776 103 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 992 001 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 703 615 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 379 687 Kč |
| IT Hardware | 2 | 366 959 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 276 239 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 207 346 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 200 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 193 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 181 500 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 154 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 145 200 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 137 982 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 79 860 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 123 Kč |
| Právní služby | 1 | 45 315 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 109 | 52 251 979 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 11 954 030 Kč |
| Jihomoravský kraj | 4 | 6 538 134 Kč |
| OK GROUP a.s. | 1 | 1 857 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 24 865 000 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 17 838 514 Kč |
| Dary a dotace | 17 | 9 210 286 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 6 071 285 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 4 620 894 Kč |
| Telco | 111 | 2 940 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 2 380 904 Kč |
| IT | 6 | 2 329 006 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 1 724 947 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 461 710 Kč |
| Zemědělství | 4 | 368 005 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 297 070 Kč |
| Odpady | 4 | 181 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 99 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 93 844 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 73 810 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 137 | 67 290 783 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 6 859 736 Kč |
| OK GROUP a.s. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 73 783 081 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 16 721 523 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 109 | 14 896 447 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 9 702 384 Kč |
| Dary a dotace | 18 | 7 661 418 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 2 175 735 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 1 440 135 Kč |
| IT | 1 | 751 788 Kč |
| Energie | 1 | 726 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 699 825 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 331 420 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 248 900 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 154 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 142 049 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 57 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 55 | 0 Kč |
| Odpady | 4 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 111 | 100 219 873 Kč |
| Jihomoravský kraj | 6 | 15 676 504 Kč |
| Poliklinika Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 1 107 997 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 841 204 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 726 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 133 | 246 534 618 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 10 586 000 Kč |
| Poliklinika Bučovice, příspěvková organizace | 2 | 2 886 051 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 162 261 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 61 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 35 123 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 420 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 363 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 0 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 130 | 35 067 984 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 272 477 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 4 598 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 4 500 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Poliklinika Bučovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |