Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 31.10.1990 |
| IČO | 00565474 |
| Datová schránka | 6qdnjsd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16424 smluv za celkem 10 mld. Kč;
152 smluv má zásadní nedostatek;
105 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
134 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 157 | 840 387 745 Kč |
| Zdravotnictví | 136 | 45 865 889 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 266 817 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 2 050 | 1 335 871 786 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 53 949 329 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 53 949 329 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 53 949 329 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 5 522 907 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
162 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
29 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 769 | 1 286 632 532 Kč |
| Zdravotnictví | 201 | 78 399 762 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 217 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 205 700 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 131 335 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 126 705 Kč |
| Finance | 2 | 26 697 Kč |
| Zdravotní péče | 8 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 2 208 | 1 412 815 482 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 3 | 40 071 053 Kč |
| 2 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
61 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
22 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 631 | 1 319 901 464 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 197 376 362 Kč |
| Zdravotnictví | 283 | 158 261 551 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 14 | 7 717 590 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Finance | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 2 080 | 1 717 863 796 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 2 | 122 143 344 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
59 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 504 | 755 106 629 Kč |
| Zdravotnictví | 233 | 180 558 989 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 24 | 7 741 261 Kč |
| Zdravotnický materiál | 8 | 4 748 143 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 350 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 136 263 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 128 990 Kč |
| Finance | 5 | 0 Kč |
| IT | 4 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 963 | 1 032 055 800 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 4 288 658 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 12 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 11 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 11 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 9 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 10 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 10 | 0 Kč |
| 3 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
22 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 513 | 1 051 058 504 Kč |
| Zdravotnictví | 231 | 125 962 970 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 14 881 248 Kč |
| Zdravotnický materiál | 14 | 5 939 429 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 29 | 5 253 485 Kč |
| Finance | 9 | 1 523 873 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 329 629 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 459 941 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 296 450 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 874 | 1 232 745 035 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
66 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
17 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 074 | 883 165 326 Kč |
| Zdravotnictví | 249 | 246 333 235 Kč |
| Zdravotnický materiál | 27 | 13 055 811 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 35 | 9 051 232 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 217 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 157 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 198 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 478 | 1 195 445 332 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 0 Kč |
| 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 675 | 573 173 298 Kč |
| Zdravotnictví | 261 | 152 620 851 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 20 577 161 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 28 | 6 174 007 Kč |
| Zdravotnický materiál | 9 | 4 302 954 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 744 150 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 230 365 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 040 | 778 738 338 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 399 300 Kč |
| Nemocnice Slaný | 1 | 150 000 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 3 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
85 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 753 | 585 760 801 Kč |
| Zdravotnictví | 281 | 135 499 033 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 27 | 3 989 485 Kč |
| Zdravotnický materiál | 15 | 2 222 377 Kč |
| Dary a dotace | 17 | 1 589 328 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 524 600 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 465 802 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 230 365 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 116 160 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 98 278 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 75 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 104 | 722 949 820 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 15 | 5 696 784 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 6 | 3 717 941 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 2 | 2 541 000 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 2 541 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 790 101 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 6 | 714 384 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 341 828 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 | 217 114 Kč |
| Nemocnice Slaný | 1 | 121 617 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
41 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 856 | 328 502 868 Kč |
| Zdravotnictví | 291 | 131 408 314 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 40 | 7 608 303 Kč |
| Zdravotnický materiál | 19 | 2 076 895 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 1 714 286 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 706 500 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 268 | 477 058 301 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 15 | 4 339 257 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 8 | 838 725 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 6 | 638 589 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 3 | 517 008 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 4 | 459 398 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 182 350 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Litoměřice, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
87 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 667 | 249 652 595 Kč |
| Zdravotnictví | 252 | 90 738 731 Kč |
| Zdravotnický materiál | 44 | 8 099 510 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 11 | 2 618 584 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 1 014 548 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 568 700 Kč |
| Textilie | 1 | 363 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 249 640 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 102 850 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAYER s.r.o. | 1 044 | 361 479 079 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 10 | 2 102 223 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 6 | 931 722 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 697 840 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 485 755 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 4 | 434 227 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 4 | 363 848 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 181 500 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 3 | 133 528 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 0 Kč |