Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.04.2015 |
| IČO | 03978427 |
| Datová schránka | ty82faq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 295 smluv za celkem 59 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 657 665 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 474 320 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 193 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 157 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 130 680 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 100 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Poděbrady | 2 | 474 320 Kč |
| Muzeum umění Olomouc | 1 | 459 800 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 287 980 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 197 865 Kč |
| Město Cheb | 1 | 193 600 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 100 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 9 | 1 713 995 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 1 117 750 Kč |
| Konzultace a poradenství | 4 | 484 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 474 320 Kč |
| IT | 2 | 383 957 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 275 880 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 5 | 629 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 489 748 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 2 | 272 250 Kč |
| Město Domažlice | 1 | 266 200 Kč |
| Gymnázium Cheb, příspěvková organizace | 3 | 251 680 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 2 | 245 630 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 229 900 Kč |
| Město Ostrov | 2 | 228 085 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 193 600 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 169 400 Kč |
| Město Rakovník | 1 | 121 000 Kč |
| Základní škola Svitavy, Felberova 2 | 1 | 118 580 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 117 757 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 117 757 Kč |
| Město Nová Paka | 1 | 98 627 Kč |
| Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Město Sokolov | 1 | 59 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 28 | 3 693 809 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 2 | 245 630 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 9 | 2 177 274 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 944 838 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 560 847 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 510 027 Kč |
| IT | 2 | 447 700 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 364 210 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 338 800 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 263 780 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 225 968 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 142 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 49 | 8 337 478 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 4 911 094 Kč |
| Konzultace a poradenství | 6 | 2 326 020 Kč |
| IT | 11 | 2 220 834 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 806 465 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 733 260 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 511 225 Kč |
| IT Bezpečnost | 3 | 488 840 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 193 600 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 52 | 13 781 278 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 6 | 1 637 130 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 825 220 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 723 580 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 694 661 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 671 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 295 240 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 235 950 Kč |
| IT | 2 | 231 413 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 211 750 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 154 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 2 | 543 895 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 477 950 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 471 900 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 470 993 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 464 156 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 408 980 Kč |
| Město Cheb | 3 | 335 170 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 314 600 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 295 240 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 289 190 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| Město Slaný | 1 | 235 950 Kč |
| Město Kralovice | 1 | 235 950 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 216 590 Kč |
| Město Stod | 1 | 211 750 Kč |
| Nemocnice Litoměřice, a.s. v likvidaci | 1 | 154 880 Kč |
| Město Aš | 1 | 119 790 Kč |
| Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 | 1 | 119 790 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 102 850 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 59 290 Kč |
| Město Mělník | 1 | 0 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 30 | 5 860 454 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 7 | 2 297 306 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 093 598 Kč |
| Konzultace a poradenství | 5 | 969 573 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 271 040 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 240 790 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 228 690 Kč |
| Kancelář | 1 | 60 258 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 4 | 1 294 458 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 881 727 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 793 034 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 482 669 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 481 580 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 479 160 Kč |
| Město Mělník | 1 | 299 959 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 228 690 Kč |
| Město Cheb | 1 | 192 874 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 96 800 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Město Stod | 1 | 60 258 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 22 | 5 628 799 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 704 220 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 582 615 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 247 600 Kč |
| IT | 1 | 181 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 139 150 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 86 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 79 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 5 | 799 360 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 3 | 370 260 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 341 825 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 181 500 Kč |
| Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III | 1 | 163 350 Kč |
| Národní ústav duševního zdraví | 1 | 139 150 Kč |
| Město Slaný | 1 | 90 750 Kč |
| Město Stod | 1 | 86 000 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 79 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 48 400 Kč |
| Město Čáslav | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Slaný | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Litoměřice, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 20 | 2 299 595 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Bezpečnost | 92 | 16 562 480 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 21 | 3 470 510 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 979 979 Kč |
| Právní služby | 11 | 850 500 Kč |
| IT | 3 | 707 850 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 422 169 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 391 879 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 278 300 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 239 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 199 650 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 162 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Litoměřice, a.s. v likvidaci | 1 | 804 650 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 564 090 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 556 600 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 | 3 | 324 280 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 241 879 Kč |
| Město Cheb | 2 | 235 829 Kč |
| Město Horšovský Týn | 1 | 223 850 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 6 | 217 800 Kč |
| Město Slaný | 1 | 204 369 Kč |
| Městská nemocnice Čáslav | 2 | 199 650 Kč |
| Nemocnice Slaný | 1 | 162 745 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 151 250 Kč |
| Město Stod | 1 | 150 000 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 118 580 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 26 | 4 210 022 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 1 | 54 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 185 | 44 021 735 Kč |
| Dary a dotace | 72 | 9 201 740 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 2 727 940 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 1 996 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 039 390 Kč |
| Konzultace a poradenství | 6 | 899 030 Kč |
| IT | 2 | 470 690 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 411 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 350 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 326 700 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 223 850 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 95 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ML Strategy s.r.o. | 41 | 9 273 435 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |