Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 07.11.2012 |
| IČO | 24852317 |
| Datová schránka | 8ihmu4q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 615 smluv za celkem 91 mil. Kč;
21 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 19 | 3 132 199 Kč |
| Telco | 3 | 1 205 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 1 074 600 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 14 | 1 067 400 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 293 490 Kč |
| Sociální péče | 2 | 170 099 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 149 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 89 | 15 303 709 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 1 | 171 500 Kč |
| Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov | 1 | 168 300 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace | 1 | 159 500 Kč |
| Základní škola Mukařov | 1 | 72 000 Kč |
| BARTH Reklamka a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 40 | 6 627 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 16 | 2 308 100 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 577 104 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 15 | 1 002 765 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 923 300 Kč |
| Telco | 3 | 786 400 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 571 901 Kč |
| Sociální péče | 3 | 376 116 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 183 436 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 97 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 106 | 15 878 528 Kč |
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 2 | 331 300 Kč |
| Základní škola Pardubice-Svítkov, Školní 748 | 1 | 199 100 Kč |
| Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633 | 1 | 163 500 Kč |
| Střední zdravotnická škola Děčín, příspěvková organizace | 1 | 39 900 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 39 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 48 | 8 264 372 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 19 | 2 987 348 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 18 | 1 338 117 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 493 011 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 454 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 402 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 159 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 116 160 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 106 891 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 108 | 15 829 511 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 336 800 Kč |
| Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace | 1 | 178 900 Kč |
| Hospic Frýdek - Místek, p.o. | 1 | 178 900 Kč |
| Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace | 1 | 159 600 Kč |
| Základní škola Bedřicha Hrozného | 1 | 138 000 Kč |
| Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace | 1 | 66 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 52 | 8 857 999 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 2 148 798 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 855 426 Kč |
| IT Hardware | 7 | 614 466 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 447 700 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 382 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 377 728 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 369 597 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 303 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 297 876 Kč |
| Sociální péče | 2 | 152 100 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 144 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 107 690 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 79 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 115 | 16 840 376 Kč |
| BARTH Reklamka a.s. | 1 | 447 700 Kč |
| Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633 | 1 | 303 000 Kč |
| Domov pro seniory Pilníkov | 1 | 156 000 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 950/1, příspěvková organizace | 1 | 79 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 21 | 3 115 160 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 852 126 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 771 680 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 405 530 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 282 759 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 280 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 95 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 44 | 6 658 255 Kč |
| Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | 1 | 97 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 35 | 4 434 625 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 767 292 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 498 520 Kč |
| IT Hardware | 2 | 316 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 314 204 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 292 215 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 99 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 60 | 7 121 754 Kč |
| BARTH Reklamka a.s. | 1 | 522 720 Kč |
| Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace | 1 | 144 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 18 | 2 469 808 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 807 782 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 526 713 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 251 075 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 208 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 107 600 Kč |
| Jiná energie | 1 | 68 641 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 34 | 5 012 081 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 | 107 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 19 | 2 137 436 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 1 060 519 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 1 041 266 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 487 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 164 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 40 | 6 470 988 Kč |
| Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace | 1 | 208 000 Kč |
| Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. | 1 | 173 030 Kč |
| Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace | 1 | 125 840 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 | 107 000 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace | 1 | 32 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 1 481 965 Kč |
| IT | 4 | 575 597 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 413 820 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 363 242 Kč |
| Telco | 2 | 200 860 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 122 815 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 76 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 27 | 3 429 109 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 341 220 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 261 360 Kč |
| IT | 1 | 180 290 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 128 187 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 111 320 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 77 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 261 360 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 239 054 Kč |
| Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II | 1 | 180 290 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace | 1 | 170 610 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk | 1 | 170 610 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 128 187 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 111 320 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 99 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Libereckého kraje | 1 | 77 000 Kč |
| PAP PARDUBICE o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inpublic group s.r.o. | 10 | 1 437 431 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 111 320 Kč |