Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 20.06.1996 |
| IČO | 25059394 |
| Datová schránka | j2zdfx3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 981 smluv za celkem 3 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
23 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 8 559 424 Kč |
| Energie | 1 | 1 815 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 72 600 Kč |
| Technické služby | 1 | 11 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 18 | 12 353 820 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 10 938 017 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 8 618 037 Kč |
| VN 42, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 363 000 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 303 207 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 3 | 280 033 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 187 529 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 11 651 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 35 | 34 870 294 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 7 | 39 979 961 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 5 111 851 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 10 | 726 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 424 763 Kč |
| Technické služby | 3 | 227 192 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 159 488 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 91 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 118 701 611 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 4 | 39 903 043 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 51 | 27 359 128 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 19 | 9 542 101 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 11 | 798 600 Kč |
| Město Mohelnice | 2 | 527 613 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 295 801 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 4 | 286 179 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 91 550 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 2 | 70 647 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 17 930 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 99 | 197 594 204 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 118 701 611 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 8 | 16 772 362 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 6 145 711 Kč |
| Zemědělství | 1 | 4 966 206 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 6 | 2 178 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 421 111 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 273 559 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 8 | 943 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 444 167 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 162 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 154 878 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 115 841 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 109 742 644 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 50 | 25 950 461 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 12 389 179 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 29 | 11 714 750 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 4 966 206 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 439 883 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 4 | 2 262 171 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 8 | 943 600 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 444 167 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 3 | 302 800 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 281 688 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 162 000 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 115 841 Kč |
| Okresní soud v Mladé Boleslavi | 1 | 69 602 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 19 797 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 12 423 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 113 | 172 817 209 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 109 742 644 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 8 | 143 256 733 Kč |
| Technické služby | 2 | 829 165 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 798 260 Kč |
| Kancelář | 2 | 590 905 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 437 244 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 313 356 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 146 386 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 3 | 148 952 775 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 92 610 598 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 5 | 50 480 843 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 49 | 23 065 799 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 2 | 3 460 600 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 7 | 1 258 654 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 7 | 798 260 Kč |
| Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | 2 | 248 144 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 224 165 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 83 490 Kč |
| Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 | 1 | 65 038 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 0 Kč |
| Czech Airlines Technics, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 87 | 321 248 366 Kč |
| FREKO a.s. | 1 | 148 952 775 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 92 610 598 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 8 | 103 782 445 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 63 066 600 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 702 354 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 597 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 011 341 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 848 210 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 543 913 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 353 943 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 226 058 Kč |
| Odpady | 1 | 21 054 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 84 289 065 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 63 066 600 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 55 | 21 970 635 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 10 649 041 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 5 757 982 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 4 | 4 282 494 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 2 702 354 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 6 | 861 414 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 848 210 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 3 | 730 530 Kč |
| Městský soud v Praze | 3 | 376 500 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 372 619 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 210 420 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 171 963 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 124 238 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 21 054 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 93 | 196 435 117 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 84 289 065 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 647 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 16 | 22 045 123 Kč |
| Práce při dokončování budov | 78 | 9 535 544 Kč |
| Technické služby | 4 | 9 461 478 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 4 806 372 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 341 807 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 1 660 092 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 021 604 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 602 580 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 444 421 Kč |
| Odpady | 12 | 338 644 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 272 195 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 208 713 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 162 732 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 114 600 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 103 915 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 89 960 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 88 343 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 75 020 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 118 | 198 080 101 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 5 | 3 615 000 Kč |
| Národní sportovní agentura | 1 | 95 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 88 343 Kč |
| FREKO a.s. | 1 | 0 Kč |
| TSC Cleaning, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 10 | 102 549 215 Kč |
| Zemědělství | 1 | 28 149 518 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 11 630 127 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 249 388 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 1 118 669 Kč |
| Konzultace a poradenství | 12 | 1 086 279 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 008 338 Kč |
| Technické služby | 7 | 703 017 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 669 740 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 648 722 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 552 231 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 215 160 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 180 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 100 430 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 92 288 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 60 500 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 78 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 118 | 174 326 516 Kč |
| Národní sportovní agentura | 1 | 70 000 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,21 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 20 | 246 098 959 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 122 332 775 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 58 555 406 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 48 153 776 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 25 090 515 Kč |
| Energie | 12 | 20 026 710 Kč |
| Elektricke stroje | 12 | 12 837 754 Kč |
| Leciva | 5 | 2 667 475 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 2 540 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 029 428 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 1 198 588 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 178 540 Kč |
| Technické služby | 1 | 290 400 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 250 521 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 185 231 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 120 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 136 | 544 984 786 Kč |
| TSC Cleaning, a.s. | 2 | 189 269 216 Kč |
| FREKO a.s. | 1 | 122 332 775 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 57 676 460 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 69 | 708 949 021 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 56 | 541 038 970 Kč |
| Zemědělství | 46 | 398 671 246 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 30 | 330 869 827 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 239 843 324 Kč |
| Technické služby | 1 | 234 134 134 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 35 | 74 549 123 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 364 | 45 264 727 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 45 | 21 195 707 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 45 | 13 231 162 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 7 272 112 Kč |
| Pojišťovací služby | 23 | 3 550 594 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 220 927 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 128 | 913 485 329 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 2 | 234 134 134 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 124 872 Kč |
| FREKO a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 191 | 11 316 330 756 Kč |
| Technické služby | 257 | 2 734 424 008 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 57 676 460 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 91 | 33 585 005 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 8 527 677 Kč |
| Průmyslové stroje | 34 | 8 527 080 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 35 | 3 828 316 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 714 452 Kč |
| Finance | 1 | 318 691 Kč |
| IT Hardware | 2 | 160 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 163 586 950 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 25 | 61 752 196 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 3 | 8 706 638 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 894 384 Kč |
| Město Říčany | 1 | 400 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 391 072 Kč |
| Město Bílina | 1 | 250 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 235 645 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 207 757 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 3 | 171 067 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 1 | 28 079 Kč |
| Veletrhy Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATALIAN CZ s.r.o. | 47 | 236 623 788 Kč |