Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 18.10.1996 |
| IČO | 25084275 |
| Datová schránka | pysc69z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 212 smluv za celkem 47 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 56 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 1 | 56 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 2 565 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 1 556 060 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 210 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 375 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 375 100 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 231 110 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 157 300 Kč |
| Zemědělství | 1 | 102 850 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 3 614 875 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 1 415 700 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 1 240 250 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 750 200 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 193 600 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 179 080 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 157 300 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 1 | 157 300 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 83 490 Kč |
| Moravskoslezské dětské sanatorium Metylovice, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 26 | 8 111 235 Kč |
| ACCON T&T services, s.r.o. | 2 | 750 200 Kč |
| Solkind s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 2 795 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 2 595 450 Kč |
| Právní služby | 3 | 2 358 340 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 1 758 130 Kč |
| Zahradnické služby | 7 | 1 494 350 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 1 184 590 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 628 958 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 9 | 3 484 800 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 4 | 2 587 030 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 2 522 850 Kč |
| Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 849 420 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 533 610 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 423 258 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 371 470 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 2 | 313 390 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 227 480 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 193 600 Kč |
| Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Město Mikulov | 2 | 116 160 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 33 | 11 744 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 38 | 21 410 040 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 5 516 390 Kč |
| Pojišťovací služby | 15 | 1 308 009 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 168 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 1 390 290 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 604 999 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 242 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 187 550 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 3 | 174 240 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 | 168 190 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 2 | 137 940 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 118 580 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 107 690 Kč |
| Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s. | 1 | 98 010 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 66 550 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 66 550 Kč |
| Služby Boskovice,s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 27 | 6 992 589 Kč |
| Služby Boskovice,s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Solkind s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 17 | 1 345 230 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 974 050 Kč |
| Zdravotní péče | 6 | 524 535 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 482 790 Kč |
| Energie | 1 | 148 830 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 76 230 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 66 187 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 54 269 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 10 | 803 864 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 565 070 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 482 790 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 393 250 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 301 290 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 239 580 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 2 | 217 800 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 214 170 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 2 | 180 000 Kč |
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 1 | 135 520 Kč |
| Město Varnsdorf | 1 | 72 600 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 66 187 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 34 | 3 672 121 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 565 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 9 930 228 Kč |
| Pojišťovací služby | 13 | 2 568 830 Kč |
| Zdravotní péče | 14 | 1 108 965 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 974 050 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 503 602 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 492 591 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 277 090 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 226 270 Kč |
| Kancelář | 1 | 83 490 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 1 633 500 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 17 | 1 359 435 Kč |
| Slezské zemské muzeum | 3 | 974 050 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 4 | 283 140 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 277 090 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 226 270 Kč |
| Město Varnsdorf | 2 | 169 400 Kč |
| CHOPOS, s.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 106 480 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 102 850 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 84 700 Kč |
| Město Odry | 1 | 71 390 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 59 300 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 39 | 5 631 955 Kč |
| HRAT, s.r.o. | 2 | 859 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 44 | 24 018 500 Kč |
| Zdravotní péče | 126 | 10 218 934 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 20 | 6 750 520 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 1 804 110 Kč |
| Pojišťovací služby | 14 | 1 560 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 548 130 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 7 | 99 220 Kč |
| IT | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 5 103 710 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 21 | 1 828 794 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 3 | 600 160 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 492 470 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 421 080 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 3 | 269 830 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 3 | 262 570 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 243 210 Kč |
| Město Hlinsko | 2 | 193 600 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 2 | 191 180 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hlučín, s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Město Břeclav | 1 | 83 490 Kč |
| Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s. | 1 | 78 650 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 56 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTEZA advice a.s. | 47 | 9 952 664 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 3 | 600 160 Kč |