Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.04.1997 |
| IČO | 25122835 |
| Datová schránka | stn7yas |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 205 smluv za celkem 92 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 100 244 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 053 287 Kč |
| ASPK, s.r.o. | 3 | 269 830 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 185 946 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 145 200 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 9 | 1 775 262 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 31 303 353 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 4 742 635 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 693 104 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 465 855 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 85 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 34 029 884 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 407 261 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 758 117 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 465 855 Kč |
| Město Krnov | 2 | 462 363 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 85 138 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 69 367 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 19 | 37 411 085 Kč |
| PavEx Consulting, s.r.o. | 1 | 803 743 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 10 360 962 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 2 419 948 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 1 152 967 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 107 150 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 394 534 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 106 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 11 561 535 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 15 | 1 646 581 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 1 326 435 Kč |
| Olomoucký kraj | 3 | 538 051 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 278 929 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 194 810 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 172 636 Kč |
| Město Krnov | 1 | 147 281 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 111 091 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 107 224 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 105 512 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 69 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 39 | 16 259 859 Kč |
| PavEx Consulting, s.r.o. | 1 | 604 656 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 697 923 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 707 402 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 419 253 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 183 140 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 75 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 1 276 736 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 847 318 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 796 825 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 183 140 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 175 450 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 18 | 3 400 469 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 4 513 315 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 015 727 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 133 991 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 126 899 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 65 364 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 62 633 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 1 259 453 Kč |
| Olomoucký kraj | 4 | 808 736 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 775 397 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 345 266 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 133 991 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 116 333 Kč |
| Město Tábor | 1 | 87 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 18 | 3 648 007 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 114 344 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 440 695 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 201 141 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 171 578 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 293 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 1 173 694 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 789 229 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 399 784 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 354 823 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 201 141 Kč |
| Město Mělník | 1 | 173 432 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 89 293 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 85 873 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 20 502 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 21 | 3 481 370 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 131 | 158 406 869 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 3 008 289 Kč |
| IT | 3 | 1 298 366 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 337 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 226 092 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 199 266 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 15 | 2 392 333 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 1 906 978 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 1 260 003 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 337 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 194 205 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 83 191 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 70 497 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 66 773 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 31 | 6 431 981 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 202 827 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 1 915 240 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 414 261 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 374 889 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 312 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 121 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 76 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 202 827 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 915 240 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 4 | 1 364 017 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 374 889 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 312 000 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 127 079 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 17 | 6 417 052 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 11 | 2 253 696 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 676 687 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 257 000 Kč |
| IT | 1 | 147 015 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 142 816 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 70 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 774 379 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 5 | 1 044 066 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 829 713 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 257 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 142 816 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 69 491 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 13 | 4 238 465 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 61 | 36 723 081 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 31 | 6 622 500 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 61 | 5 648 348 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 419 654 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 268 926 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 034 258 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 119 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 600 428 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 5 | 2 214 142 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 373 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 244 178 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 242 000 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 227 211 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 119 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TPA ČR, s.r.o. | 19 | 6 021 291 Kč |