Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.1998 |
| IČO | 25532219 |
| Datová schránka | rdkgvzv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 537 smluv za celkem 380 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 929 280 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 502 664 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 324 086 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 286 044 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 13 370 280 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 12 196 800 Kč |
| Zdravotnictví | 21 | 8 340 444 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 921 456 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 1 858 221 Kč |
| IT Hardware | 2 | 842 900 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 750 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 597 740 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 8 | 475 268 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 396 625 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 319 440 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VF, a.s. | 70 | 43 512 386 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 10 321 926 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 5 | 7 562 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 4 486 085 Kč |
| Zdravotnictví | 15 | 4 404 567 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 089 670 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 1 864 458 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 840 345 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 684 763 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 495 035 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 7 | 275 234 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 8 | 9 363 890 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 6 | 5 267 344 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 4 | 4 210 800 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 5 | 3 615 369 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 3 085 500 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 2 612 370 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 3 | 1 558 364 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 2 | 832 383 Kč |
| Český metrologický institut | 4 | 799 678 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 766 172 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 8 | 524 888 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 495 035 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 6 | 464 429 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 455 686 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 100 745 Kč |
| Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i. | 1 | 79 255 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 73 495 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 60 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 19 472 936 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 12 496 566 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 8 531 536 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 5 844 511 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 451 590 Kč |
| Finance | 1 | 2 267 068 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 1 795 398 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 337 050 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 1 245 586 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 1 065 405 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 649 770 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 10 | 493 492 Kč |
| Odpady | 1 | 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 90 750 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 77 440 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VF, a.s. | 65 | 60 898 729 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Centrum výzkumu Řež s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 3 991 161 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 12 | 3 086 347 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 19 | 1 994 080 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 708 348 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 850 930 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 599 499 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 390 145 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 379 698 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 302 500 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 7 | 273 122 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 206 910 Kč |
| IT Hardware | 1 | 100 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 87 725 Kč |
| Právní služby | 1 | 77 440 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 7 | 13 820 209 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 11 374 484 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 3 545 107 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 2 481 571 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 9 | 2 343 661 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 1 861 826 Kč |
| IT | 2 | 1 343 342 Kč |
| Právní služby | 7 | 542 080 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 423 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 345 377 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 229 900 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 9 | 213 670 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 106 480 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,80 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 13 | 39 247 560 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 26 559 322 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 9 686 312 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 4 601 597 Kč |
| Zdravotnictví | 9 | 4 256 314 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 3 113 491 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 281 390 Kč |
| Zdravotní péče | 13 | 1 192 455 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 838 801 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 772 585 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 302 500 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 7 | 290 990 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 254 007 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 223 850 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 200 520 Kč |
| IT Hardware | 1 | 193 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 77 440 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VF, a.s. | 51 | 53 576 312 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 45 | 164 553 148 Kč |
| IT Hardware | 43 | 41 827 808 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 6 827 689 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 415 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 197 634 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 798 401 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 397 727 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 354 651 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 312 664 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 275 880 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 4 | 198 417 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 77 440 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 71 390 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 36 300 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VF, a.s. | 54 | 13 999 623 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 8 149 979 Kč |
| IT Bezpečnost | 13 | 2 970 211 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 008 293 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 1 512 248 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 888 140 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 685 465 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 580 529 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 568 836 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 522 660 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 7 | 290 610 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 68 500 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 62 678 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 6 | 1 735 140 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 1 432 388 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 4 | 1 138 249 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 3 | 927 465 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 4 | 737 277 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 580 529 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 568 836 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 496 531 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 4 | 418 660 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 7 | 385 823 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 151 960 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 104 000 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 79 860 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 78 650 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 68 868 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 62 678 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 3 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 128 | 98 172 860 Kč |
| Stroje a zařízení | 193 | 66 982 978 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 47 180 411 Kč |
| IT | 19 | 8 931 252 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 7 | 5 650 700 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 26 | 4 841 389 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 3 007 058 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 575 685 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 2 238 500 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 051 006 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 961 950 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 502 047 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 85 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 3 | 42 695 849 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 4 477 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 3 028 570 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 2 246 062 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 1 884 212 Kč |
| Centrum výzkumu Řež s.r.o. | 5 | 1 810 363 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 6 | 1 785 532 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 1 564 952 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 961 950 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 702 580 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 502 047 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 500 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 4 | 385 748 Kč |
| Český metrologický institut | 3 | 239 580 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 196 746 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 170 640 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 85 539 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 74 826 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 71 415 Kč |