Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.11.1991 |
| IČO | 44018045 |
| Datová schránka | 8md8b24 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 30 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 544 500 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 191 083 Kč |
| TS a.s. | 1 | 142 599 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 100 000 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 7 | 1 099 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 6 897 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 484 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 291 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 170 352 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 7 | 6 932 883 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 847 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 484 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 471 448 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 291 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 170 352 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 72 591 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 60 500 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 23 | 9 481 769 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 978 659 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 171 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 135 745 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 133 599 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 96 316 Kč |
| Odpady | 1 | 74 410 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 7 | 1 677 837 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 4 | 363 335 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 2 | 257 972 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 2 | 203 280 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 135 745 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 133 599 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 109 636 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 74 410 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 67 891 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 50 000 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 26 | 3 207 410 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 2 294 432 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 333 067 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 6 | 2 805 304 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 251 959 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 3 | 239 422 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 93 646 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 75 460 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 | 62 000 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 16 | 3 721 996 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 025 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 72 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 187 961 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 121 000 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 72 600 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 60 500 Kč |
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 9 | 3 600 766 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 241 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 41 622 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 7 526 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 735 529 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 3 | 136 352 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 115 500 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 65 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 60 500 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 7 526 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 14 | 1 254 112 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 34 | 2 071 196 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 24 | 1 956 992 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 176 009 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 96 720 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 68 845 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 17 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 548 376 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 161 414 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 95 012 Kč |
| TS a.s. | 1 | 88 713 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 83 119 Kč |
| Střední průmyslová škola Hranice | 1 | 80 997 Kč |
| DISTEP a.s. | 1 | 75 038 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 68 845 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 17 376 Kč |
| Teplo Těšín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 14 | 1 352 594 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 161 414 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 96 720 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 133 | 10 877 339 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 177 430 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 133 705 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 105 029 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 280 680 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 165 770 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 133 705 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 108 900 Kč |
| TS a.s. | 1 | 105 029 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| DISTEP a.s. | 1 | 76 474 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 68 530 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 9 | 1 019 088 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 459 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 292 480 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 981 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 363 000 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 2 | 292 480 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 260 384 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 157 722 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 96 800 Kč |
| DISTEP a.s. | 1 | 71 835 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 9 | 1 242 221 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 67 | 120 015 818 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 89 | 12 137 461 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 78 | 10 161 575 Kč |
| Konzultace a poradenství | 68 | 8 300 600 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 267 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 2 401 850 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 363 061 Kč |
| Městský bytový podnik Lanškroun, s. r. o. | 1 | 274 767 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 108 564 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 81 050 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GIENGER spol. s r.o. | 9 | 3 229 291 Kč |