Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.05.1994 |
| IČO | 61251186 |
| Datová schránka | 9zxzeps |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 792 smluv za celkem 4 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 13 | 4 741 061 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 14 | 2 468 100 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 332 750 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 74 742 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 66 550 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 59 285 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 42 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 93 | 134 155 812 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 12 | 75 232 296 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 17 635 780 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 103 | 15 363 654 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 10 500 142 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 7 964 220 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 7 447 792 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 2 700 720 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 11 | 1 148 446 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 1 089 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 20 | 787 812 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 650 908 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 309 209 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 279 433 Kč |
| IT | 1 | 194 742 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 166 980 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 164 560 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 105 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 100 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 183 | 188 718 843 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 2 | 320 610 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 18 | 298 575 492 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 77 | 28 637 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 9 187 766 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 7 319 895 Kč |
| Dary a dotace | 45 | 4 525 698 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 350 360 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 15 | 1 201 671 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 10 | 1 062 789 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 667 392 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 512 609 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 105 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 100 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 87 120 Kč |
| Právní služby | 1 | 36 240 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 151 | 349 496 026 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 4 | 336 838 106 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 33 093 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 57 | 9 072 714 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 375 793 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 27 | 2 219 087 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 089 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 5 | 624 030 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 611 999 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 119 411 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 94 | 387 047 344 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 11 | 330 574 581 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 56 | 109 536 958 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 7 943 650 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 5 279 446 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 3 008 429 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 700 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 434 390 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 3 | 230 312 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 204 111 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 85 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 87 | 458 061 877 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 35 076 569 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 12 437 788 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 37 | 5 361 710 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 4 238 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 409 208 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 907 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 169 220 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 54 | 61 600 395 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 14 | 105 406 424 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 321 | 34 113 233 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 14 | 10 089 714 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 3 749 064 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 575 959 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 23 | 1 886 390 Kč |
| Zemědělství | 7 | 723 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 592 900 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 267 480 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 225 000 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 158 883 Kč |
| IT | 1 | 128 261 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 63 268 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 66 | 125 448 636 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 7 | 1 210 207 192 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 22 881 520 Kč |
| Stroje a zařízení | 82 | 11 084 988 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 8 472 229 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 7 717 380 Kč |
| Úklidové služby | 36 | 7 437 613 Kč |
| IT | 23 | 3 749 584 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 3 110 387 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 15 | 2 003 523 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 104 730 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 847 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 181 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 160 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 56 | 1 263 045 641 Kč |
| Mareček Pavel, JUDr., advokát | 1 | 181 500 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 82 592 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 599 712 300 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 354 | 219 462 652 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 34 | 127 255 867 Kč |
| Zemědělství | 147 | 21 142 584 Kč |
| Stavebnictví | 100 | 12 336 543 Kč |
| Pojišťovací služby | 24 | 11 651 090 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 5 631 235 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 4 389 880 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 2 739 614 Kč |
| Telekomunikační služby | 23 | 1 836 780 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 604 988 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 294 151 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 281 851 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 5 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 36 | 615 530 154 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 353 | 20 435 679 256 Kč |
| Osobní vozidla | 144 | 484 965 845 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 56 | 101 279 997 Kč |
| Školení a kurzy | 112 | 73 612 880 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 18 147 774 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 23 | 1 760 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 1 417 381 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 981 317 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MV - generální ředitelství HZS ČR | 1 | 18 147 774 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 13 915 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 726 024 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 617 934 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 340 358 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 200 860 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 175 795 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 2 | 139 190 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 108 295 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 90 242 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Czech Airlines Handling, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Scania Czech Republic s.r.o. | 23 | 34 546 171 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |