Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 25.01.1996 |
| IČO | 64610250 |
| Datová schránka | h49e6w2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1556 smluv za celkem 2 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
22,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 3 993 000 Kč |
| Paliva a oleje | 6 | 1 467 113 Kč |
| Energie | 1 | 302 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 242 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 176 862 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 108 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 47 | 82 849 578 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 189 002 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 16 | 25 625 442 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 19 002 479 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 9 135 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 6 209 032 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 2 890 569 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 1 284 029 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 069 795 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 062 824 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 900 240 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 677 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 524 656 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 304 041 Kč |
| IT | 1 | 272 482 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 193 600 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 157 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 104 | 93 080 620 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 18 638 894 Kč |
| Statutární město Opava | 3 | 378 146 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 3 | 299 400 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 189 002 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 90 | 193 700 438 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 4 | 1 197 900 Kč |
| Statutární město Opava | 4 | 406 786 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 174 361 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 10 517 312 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 8 243 847 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 4 191 250 Kč |
| IT | 1 | 1 660 108 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 584 283 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 207 971 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 170 497 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 1 143 600 Kč |
| Energie | 1 | 531 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 344 850 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 283 140 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 211 379 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 145 200 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 137 653 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 89 192 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 84 700 Kč |
| Sociální služby | 1 | 81 070 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 62 920 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 99 | 52 331 841 Kč |
| Statutární město Opava | 7 | 9 052 279 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 211 379 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 7 | 55 095 057 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 25 058 068 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 14 877 310 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 676 591 Kč |
| Energie | 2 | 841 706 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 422 290 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 283 140 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 277 090 Kč |
| Nábytek | 1 | 253 145 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 232 511 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 175 450 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 112 174 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 109 108 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 87 378 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 72 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 77 | 97 086 990 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 14 877 310 Kč |
| Statutární město Opava | 5 | 3 794 100 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 9 | 42 158 297 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 17 175 602 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 14 520 000 Kč |
| Energie | 2 | 12 100 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 903 332 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 409 409 Kč |
| Sociální služby | 18 | 1 132 560 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 119 231 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 883 829 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 218 405 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 154 677 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 143 748 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 133 100 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 77 | 101 665 998 Kč |
| Statutární město Opava | 6 | 5 547 140 Kč |
| Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 17 | 83 115 539 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 7 | 4 566 266 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 1 114 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 014 359 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 596 796 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 413 578 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 365 807 Kč |
| Nábytek | 2 | 358 807 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 301 363 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 264 774 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 226 270 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 201 574 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 200 860 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 145 200 Kč |
| IT | 3 | 90 022 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 73 955 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 15 125 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 110 | 103 463 337 Kč |
| Statutární město Opava | 8 | 1 180 060 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 262 | 41 446 616 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 95 106 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 26 181 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Koordinátor ODIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 0 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 10 | 1 346 857 425 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 195 | 196 681 676 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 44 764 727 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 192 | 31 820 463 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 199 650 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |