Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 26.02.1996 |
| IČO | 64615391 |
| Datová schránka | 8pr58v7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 180 smluv za celkem 1 mld. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 10 806 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 2 | 10 806 796 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 36 772 948 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 18 328 568 Kč |
| Odpady | 1 | 144 350 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | - 1 412 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 6 | 36 917 298 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 12 105 360 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 8 031 558 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 2 | 2 791 216 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 277 477 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 109 626 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 99 946 Kč |
| Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 4 | - 6 121 964 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 19 | 54 210 517 Kč |
| GEO Group a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 4 | 97 436 104 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 73 302 006 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 050 474 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 605 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 4 | 97 436 104 Kč |
| VHS SITKA, s.r.o. | 1 | 48 088 646 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 20 669 473 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 3 448 760 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 2 | 1 050 474 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 1 | 687 091 Kč |
| Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| TS a.s. | 1 | 219 276 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 188 760 Kč |
| Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 18 | 172 393 584 Kč |
| GEO Group a.s. | 2 | 69 274 310 Kč |
| MODOS spol. s r.o. | 1 | 48 088 646 Kč |
| Hakov, a.s. | 1 | 48 088 646 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 31 927 399 Kč |
| Technické služby | 2 | 18 007 676 Kč |
| Odpady | 1 | 9 883 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 3 | 27 891 360 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 19 759 701 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 3 | 12 167 698 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 7 | 59 818 759 Kč |
| GEO Group a.s. | 1 | 9 883 684 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 135 545 066 Kč |
| Technické služby | 2 | 27 103 891 Kč |
| Odpady | 2 | 26 032 965 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 452 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 3 | 121 605 591 Kč |
| Ministerstvo financí | 4 | 53 136 856 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 11 782 309 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 1 175 237 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 782 410 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 452 178 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 278 829 Kč |
| BM servis a.s. | 1 | 137 898 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 15 | 189 411 808 Kč |
| GEO Group a.s. | 1 | 27 103 891 Kč |
| Obec Nová Dědina | 1 | 60 500 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 46 696 689 Kč |
| Odpady | 4 | 6 443 411 Kč |
| Technické služby | 5 | 4 733 571 Kč |
| IT | 1 | 289 947 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 | 16 093 335 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 12 838 094 Kč |
| Ministerstvo financí | 9 | 11 176 982 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 4 | 10 590 684 Kč |
| Město Holešov | 1 | 7 174 576 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 2 | 289 947 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 74 754 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 69 962 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 23 | 58 443 335 Kč |
| Lesostavby Frýdek-Místek a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 159 867 310 Kč |
| Technické služby | 3 | 39 504 439 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 5 680 564 Kč |
| Odpady | 1 | 5 609 052 Kč |
| IT | 6 | 1 542 143 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 675 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 79 320 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 114 827 174 Kč |
| Ministerstvo financí | 4 | 45 113 491 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 4 | 22 526 965 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 13 212 752 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 4 866 103 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 2 858 024 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 982 712 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 1 | 685 985 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 280 091 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 2 | 79 320 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 78 385 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 20 | 205 511 002 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 2 | 115 809 886 Kč |
| 1 | 114 827 174 Kč | |
| GEO Group a.s. | 2 | 39 405 582 Kč |
| Lesostavby Frýdek-Místek a. s. | 3 | 22 434 559 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 200 006 701 Kč |
| Odpady | 2 | 66 132 315 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 167 483 045 Kč |
| Ministerstvo financí | 2 | 66 132 315 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 12 451 394 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 9 707 722 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 4 434 387 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 3 867 171 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 3 | 2 062 982 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 17 | 266 139 016 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 1 | 119 594 822 Kč |
| DEKONTA, a.s. | 1 | 39 519 781 Kč |
| AQUATEST a.s. | 1 | 39 519 781 Kč |
| GEO Group a.s. | 1 | 26 612 534 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 147 459 704 Kč |
| Textilie | 1 | 1 681 462 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 235 061 Kč |
| Odpady | 3 | 150 185 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | - 6 683 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 114 414 113 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 24 958 606 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 2 | 5 906 614 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 681 462 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 105 301 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 968 944 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 314 872 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 2 | 290 696 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 235 061 Kč |
| Ministerstvo financí | 4 | 150 185 Kč |
| TS a.s. | 1 | 95 940 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 68 426 Kč |
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 27 | 150 190 220 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 1 | 114 226 466 Kč |
| 1 | 114 226 466 Kč | |
| GEO Group a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 154 528 348 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 5 861 352 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 5 194 155 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 113 302 583 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 15 099 287 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 11 818 737 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 3 | 10 980 403 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 7 200 921 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 762 850 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 4 | 1 132 141 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 822 307 Kč |
| Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o. | 1 | 104 065 Kč |
| Město Orlová | 1 | 99 670 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 62 436 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TALPA - RPF, s.r.o. | 21 | 163 385 400 Kč |
| Rovina stavební a.s. | 2 | 5 194 155 Kč |
| 1 | 0 Kč |