Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.2019 |
| IČO | 07725680 |
| Datová schránka | bukr6q4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1165 smluv za celkem 2 mld. Kč;
17 smluv má zásadní nedostatek;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 16 | 11 368 592 Kč |
| Technické služby | 5 | 385 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 107 | 332 838 588 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15 | 2 | 714 093 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 2 | 7 018 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 82 | 115 882 520 Kč |
| Technické služby | 25 | 47 059 177 Kč |
| Zemědělství | 5 | 7 434 117 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 655 742 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 573 577 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 80 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 67 815 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 191 | 204 968 942 Kč |
| AVE Kolín s.r.o. | 1 | 34 991 541 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 1 | 34 991 541 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 34 991 541 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 3 | 6 292 000 Kč |
| C & R Office Center Three s.r.o. | 1 | 2 588 190 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 689 956 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 1 689 956 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 1 149 500 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 85 | 186 877 648 Kč |
| Zemědělství | 16 | 64 903 837 Kč |
| Technické služby | 39 | 16 681 483 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 570 169 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 100 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 26 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 184 | 278 567 994 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 3 | 70 180 000 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 1 427 800 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 580 800 Kč |
| Základní škola Zárubova v Praze 12 | 1 | 83 793 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 83 | 318 027 333 Kč |
| Dary a dotace | 51 | 17 371 443 Kč |
| Technické služby | 38 | 17 203 009 Kč |
| Zemědělství | 5 | 16 696 919 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 788 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 164 | 486 910 614 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 121 000 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 2 074 734 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 074 734 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 2 | 1 136 161 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 3 | 239 580 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 79 826 Kč |
| Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. | 1 | 79 826 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15 | 1 | 22 344 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 71 | 275 380 091 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 67 981 599 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 23 449 800 Kč |
| Technické služby | 40 | 17 425 603 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 51 | 2 359 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 670 969 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 249 267 Kč |
| Zemědělství | 2 | 197 891 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 148 | 325 858 351 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 1 | 203 280 000 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
| Devátá rozvojová a.s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Praha 4, V Zápolí 1249 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 88 | 27 672 866 Kč |
| Technické služby | 52 | 10 354 481 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 52 | 6 387 838 Kč |
| Zemědělství | 2 | 189 365 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 27 048 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 161 | 48 475 541 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 1 887 838 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 887 838 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 456 444 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 151 250 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 1 | 0 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 151 | 50 917 314 Kč |
| Odpady | 50 | 44 437 582 Kč |
| Technické služby | 38 | 8 851 794 Kč |
| Zemědělství | 7 | 2 392 206 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 500 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 114 | 63 953 375 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 666 228 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 75 077 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 5 961 | 2 956 324 528 Kč |
| Zemědělství | 929 | 2 295 692 160 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 76 | 589 883 358 Kč |
| Odpady | 48 | 30 320 514 Kč |
| Zahradnické služby | 51 | 6 491 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 103 | 44 942 803 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 117 878 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 13 076 | 25 249 178 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola WOLFRAM v Praze 12, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 0 Kč |