Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.03.1991 |
| IČO | 16188641 |
| Datová schránka | h8mk44q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1306 smluv za celkem 9 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
47 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 20 | 87 673 033 Kč |
| IT Hardware | 59 | 21 472 876 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 19 072 039 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 13 970 434 Kč |
| Sociální služby | 15 | 1 439 876 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 733 127 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 584 067 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 86 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 29 | 174 398 902 Kč |
| Úřad práce České republiky | 79 | 67 843 753 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 10 | 52 847 198 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 19 | 43 159 035 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 3 | 19 072 039 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 7 074 289 Kč |
| Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p. | 3 | 5 495 941 Kč |
| Český statistický úřad | 3 | 5 133 546 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 1 418 550 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 772 742 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 396 721 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 2 | 289 126 Kč |
| Město Kutná Hora | 1 | 155 884 Kč |
| BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným | 1 | 154 527 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 130 964 Kč |
| Energetický regulační úřad | 1 | 110 352 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 1 | 105 707 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 86 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 160 | 378 645 277 Kč |
| Úřad práce České republiky | 19 | 1 612 806 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 56 | 407 421 384 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 194 628 694 Kč |
| IT Hardware | 6 | 184 313 865 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 58 961 581 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 31 535 083 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 8 097 223 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 235 418 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 208 914 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 147 076 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 115 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 748 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 80 828 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 71 097 Kč |
| Telco | 1 | 62 339 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 133 | 1 133 815 296 Kč |
| K-net Technical International Group, s.r.o. | 1 | 193 600 000 Kč |
| GAPP System, spol. s r.o. | 1 | 193 600 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 177 745 990 Kč |
| IT | 41 | 144 301 965 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 49 537 704 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 193 528 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 173 514 Kč |
| IT Hardware | 1 | 62 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 58 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 91 | 737 466 311 Kč |
| Data Protection Delivery Center, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 4 | 0 Kč |
| Com-Sys TRADE spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| GAPP System, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 2 667 461 492 Kč |
| IT | 44 | 101 277 379 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 70 709 835 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 17 281 704 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 7 221 401 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 3 763 416 Kč |
| IT Hardware | 5 | 1 720 439 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 762 300 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 356 974 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 228 436 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 192 995 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 120 758 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 90 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 91 | 2 898 298 326 Kč |
| Data Protection Delivery Center, s.r.o. | 1 | 2 662 000 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 2 662 000 000 Kč |
| GAPP System, spol. s r.o. | 1 | 2 662 000 000 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 1 | 2 662 000 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 41 | 559 522 259 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 30 310 069 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 24 399 867 Kč |
| IT Hardware | 18 | 12 737 472 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 5 732 370 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 803 313 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 2 089 694 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 893 041 Kč |
| Sociální služby | 2 | 882 527 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 356 079 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 283 305 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 240 853 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 223 850 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 154 094 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 119 857 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 97 405 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 83 247 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 71 003 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 134 | 693 424 823 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 537 385 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 46 | 85 812 191 Kč |
| IT Hardware | 12 | 54 628 410 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 17 | 14 891 099 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 9 227 385 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 1 949 116 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 414 473 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 324 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 103 | 172 835 614 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 1 | 30 250 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,42 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 210 923 787 Kč |
| IT | 68 | 241 507 344 Kč |
| IT Hardware | 42 | 25 459 714 Kč |
| Telco | 12 | 4 552 421 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 2 467 577 Kč |
| Právní služby | 6 | 2 378 359 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 871 503 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 902 291 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 580 534 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 383 897 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 326 088 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 325 490 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 128 472 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 125 412 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 116 160 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 86 031 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 84 119 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 164 | 1 498 204 328 Kč |
| Data Protection Delivery Center, s.r.o. | 2 | 1 210 000 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 1 210 000 000 Kč |
| Com-Sys TRADE spol. s r.o. | 2 | 1 210 000 000 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 2 | 1 210 000 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 39 | 348 729 757 Kč |
| IT | 60 | 128 015 344 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 31 024 412 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 23 894 288 Kč |
| Právní služby | 4 | 6 860 013 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 4 486 244 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 4 032 063 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 876 630 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 2 479 040 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 753 878 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 278 290 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 94 743 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 153 | 563 748 647 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 170 610 000 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 170 610 000 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 170 610 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 1 030 049 Kč |
| Krajské ředitelství policie Libereckého kraje | 1 | 109 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 48 | 378 993 114 Kč |
| IT | 58 | 85 466 892 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 36 660 205 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 16 800 898 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 9 565 101 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 4 089 006 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 209 903 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 158 655 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 122 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 147 | 538 122 343 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 4 110 418 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,95 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 56 | 173 568 404 Kč |
| IT Hardware | 19 | 32 996 441 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 630 782 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 894 674 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 632 830 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 604 153 Kč |
| Zemědělství | 1 | 235 638 Kč |
| Právní služby | 1 | 229 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 99 | 219 471 721 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 5 154 451 Kč |