Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.04.2011 |
| IČO | 24832898 |
| Datová schránka | jh5zzns |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 808 smluv za celkem 1 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
39 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 865 508 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 3 | 24 961 896 Kč |
| Městská část Praha 3 | 4 | 15 302 357 Kč |
| Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace | 1 | 7 569 222 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 5 189 554 Kč |
| Sociálně-právní institut, s.r.o. | 1 | 3 070 473 Kč |
| Městská část Praha 11 | 6 | 2 671 387 Kč |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 1 933 310 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 1 622 755 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 1 242 264 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 1 | 627 854 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 4 | 503 194 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 486 659 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 36 954 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Město Slaný | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 29 | 65 217 879 Kč |
| Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace | 1 | 3 070 473 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 503 194 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 102 | 183 714 822 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 12 483 698 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 5 777 942 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 707 177 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 662 597 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 259 202 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 236 531 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | - 22 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 142 | 248 641 878 Kč |
| Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace | 1 | 3 011 554 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 1 892 799 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 336 943 Kč |
| Václav Horvát | 1 | 0 Kč |
| Karlova Firma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 111 | 115 497 637 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 22 640 103 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 187 232 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 83 200 Kč |
| Zemědělství | 1 | 73 786 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 20 063 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 133 | 153 332 688 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 170 956 Kč |
| 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 94 295 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 84 | 131 550 788 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 77 997 097 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 2 252 019 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 701 838 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 526 833 Kč |
| Zemědělství | 2 | 274 507 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 13 | 216 967 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 168 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 107 | 144 576 297 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 601 925 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 99 609 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 63 452 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 84 | 169 626 463 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 334 791 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 183 994 Kč |
| Nábytek | 1 | 151 250 Kč |
| Zemědělství | 1 | 138 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 91 | 171 132 653 Kč |
| Karel Bubeníček | 1 | 81 070 000 Kč |
| BAUREKON s.r.o. | 1 | 81 070 000 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 81 070 000 Kč |
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| Aleš Jerie | 1 | 2 407 900 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 | 892 307 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 251 951 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 72 482 174 Kč |
| Školení a kurzy | 36 | 6 231 360 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 5 158 171 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 964 584 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 14 | 1 649 003 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 192 908 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 56 | 82 453 921 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 109 711 843 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 37 | 15 388 059 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 569 061 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 164 069 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 871 596 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 225 686 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 77 899 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 67 | 113 991 219 Kč |
| Tvrdý stavební, s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| CELTES s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| JK stav - realizace staveb s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Jindřich Pavel | 1 | 24 200 000 Kč |
| TOP-STAV-elektro s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 64 | 42 455 867 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 994 305 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 547 901 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 26 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 10 | 10 976 090 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 5 444 633 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 3 335 490 Kč |
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 10 | 2 878 851 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 2 | 2 875 129 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 8 | 2 855 756 Kč |
| Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 | 1 | 2 412 220 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 4 | 2 313 581 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 2 103 338 Kč |
| Město Slaný | 7 | 1 810 992 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 1 618 495 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 1 363 748 Kč |
| Zařízení sociální intervence Kladno | 2 | 1 346 697 Kč |
| Městská část Praha 17 | 3 | 938 229 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 800 518 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 635 834 Kč |
| Městská část Praha 14 | 4 | 586 012 Kč |
| Město Beroun | 2 | 428 477 Kč |
| Městská část Praha-Klánovice | 1 | 300 303 Kč |
| Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 69 | 45 024 390 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 51 | 87 964 628 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 4 289 484 Kč |
| Zemědělství | 25 | 3 482 428 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Beroun | 3 | 59 286 898 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 9 | 9 448 253 Kč |
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 14 | 8 266 783 Kč |
| Městská část Praha 14 | 9 | 6 622 862 Kč |
| Městská část Praha 17 | 3 | 3 172 196 Kč |
| Městská část Praha 11 | 6 | 2 092 225 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 1 262 479 Kč |
| Mateřská škola Pod Homolkou 1601, Beroun | 5 | 1 016 432 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 723 348 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 2 | 534 998 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 268 928 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 119 560 Kč |
| Město Odolena Voda | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 57 | 92 814 963 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 43 644 193 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 735 578 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 609 319 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 8 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 5 | 14 936 393 Kč |
| Město Beroun | 2 | 10 776 169 Kč |
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 7 | 6 456 168 Kč |
| Městská část Praha 11 | 13 | 4 054 280 Kč |
| Městská část Praha 17 | 2 | 2 262 568 Kč |
| Městská část Praha 7 | 10 | 1 908 707 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 4 | 1 774 777 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4 | 1 | 1 610 489 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 5 | 1 069 045 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 4 | 953 030 Kč |
| Město Odolena Voda | 1 | 656 656 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 494 590 Kč |
| Mateřská škola Pod Homolkou 1601, Beroun | 2 | 309 657 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 119 706 Kč |
| Česká obchodní inspekce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 59 | 47 382 237 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 1 069 791 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 494 590 Kč |