Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.06.1996 |
| IČO | 25251929 |
| Datová schránka | tzyf2w9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 624 smluv za celkem 1 mld. Kč;
17 smluv má zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 3 478 240 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 2 700 436 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 784 685 Kč |
| IT | 1 | 160 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 119 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 21 | 8 354 487 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 784 685 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 24 | 9 139 172 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 6 | 3 255 401 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 146 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 289 731 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 608 026 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 605 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 597 808 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 410 384 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 155 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 103 594 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 6 292 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 20 | 6 264 944 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 605 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 1 | 155 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 27 | 13 316 944 Kč |
| ELDIS Pardubice, s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| ReDat Recording, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 173 580 671 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 9 061 536 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 2 144 604 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 149 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 1 149 500 Kč |
| IT | 3 | 1 026 894 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 1 009 844 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 005 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 941 529 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 939 795 Kč |
| Právní služby | 1 | 491 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 355 843 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 312 549 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 81 149 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 67 | 194 705 996 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 173 580 671 Kč |
| ELDIS Pardubice, s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| ReDat Recording, a.s. | 1 | 0 Kč |
| DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 77 112 425 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 9 035 325 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 6 627 848 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 3 811 721 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 1 284 843 Kč |
| IT | 4 | 1 171 232 Kč |
| Právní služby | 1 | 698 100 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 333 911 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 187 792 Kč |
| IT Hardware | 1 | 178 154 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 138 170 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 111 754 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 73 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 62 073 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 76 | 102 777 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 44 790 535 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 995 010 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 3 509 943 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 3 053 072 Kč |
| IT | 6 | 2 624 134 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 287 505 Kč |
| Finance | 1 | 796 059 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 533 503 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 370 260 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 348 891 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 64 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 21 | 47 061 079 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 10 048 082 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 1 452 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 2 | 1 143 753 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 2 | 1 143 753 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 1 143 753 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 796 059 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 705 672 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 5 | 575 458 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 533 503 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 2 | 370 260 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 348 891 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 228 751 Kč |
| Město Orlová | 1 | 187 308 Kč |
| Město Třeboň | 1 | 119 155 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 91 296 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 59 773 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 53 | 66 008 543 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 34 317 283 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 22 851 588 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 19 336 042 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 12 | 13 960 659 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 9 017 525 Kč |
| IT | 10 | 6 744 035 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 4 663 462 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 151 274 Kč |
| IT Hardware | 1 | 920 810 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 8 | 891 466 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 775 853 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 616 646 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 616 646 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 84 | 117 319 886 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 22 851 588 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,30 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,21 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 9 | 201 005 652 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 12 323 747 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 7 568 506 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 611 068 Kč |
| IT | 8 | 2 872 992 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 1 830 015 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 514 976 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 269 715 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 129 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 15 | 203 812 989 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 8 004 797 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 5 323 492 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 4 611 068 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 4 318 950 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 532 746 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 1 | 1 362 239 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 7 | 767 866 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 583 752 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 568 700 Kč |
| Jihočeské letiště České Budějovice a.s. | 1 | 441 583 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 261 747 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 229 307 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 75 000 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 53 | 231 894 236 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 8 004 797 Kč |
| DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. | 1 | 8 004 797 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 89 921 493 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 8 403 335 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 7 735 409 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 219 424 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 11 | 3 214 785 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 2 403 892 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 866 666 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 1 451 540 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 868 296 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 616 495 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 421 021 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 291 283 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 285 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 2 | 75 501 093 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 21 847 881 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 8 | 5 228 032 Kč |
| Ministerstvo obrany | 19 | 4 847 454 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 4 840 000 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 3 042 280 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 | 2 692 991 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 52 | 2 046 352 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 866 666 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 616 495 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 488 259 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 285 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 177 144 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 120 734 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 70 180 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 97 | 123 670 561 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,30 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 69 799 836 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 13 489 867 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 11 | 4 539 634 Kč |
| IT | 2 | 3 819 127 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 895 993 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 407 818 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 626 564 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 035 639 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 8 | 810 401 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 542 467 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 302 803 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 298 565 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 238 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 2 | 69 799 836 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 42 | 16 190 175 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 13 489 867 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 2 | 6 107 507 Kč |
| Ministerstvo obrany | 22 | 5 836 753 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 6 | 3 492 039 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 928 580 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 619 270 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 542 467 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 220 220 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 149 120 Kč |
| Město Beroun | 1 | 119 439 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 106 795 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 101 459 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 87 800 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 82 583 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 703 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 703 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 1 | 65 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 93 | 119 071 015 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 30 610 369 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 11 681 340 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 9 772 437 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 10 | 1 568 784 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 735 922 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 483 758 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 477 708 Kč |
| IT | 2 | 244 783 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 205 428 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 17 883 558 Kč |
| Ministerstvo obrany | 15 | 15 031 516 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 11 681 340 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 9 772 437 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 9 | 9 358 900 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 537 240 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 483 758 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 435 600 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 3 | 389 832 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 244 783 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 210 085 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 145 200 Kč |
| Český Aeroholding, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIA, a.s. | 41 | 66 174 249 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 483 758 Kč |