Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 15.12.1997 |
| IČO | 25511165 |
| Datová schránka | 27df63t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 758 smluv za celkem 1 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 600 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 605 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 300 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 158 580 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 9 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 5 350 974 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 2 420 000 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 1 066 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 927 828 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 605 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 549 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 339 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 300 000 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 157 000 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 118 580 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 105 847 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 6 | 29 382 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 27 | 11 968 612 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 15 | 10 105 644 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 4 525 473 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 48 | 3 751 408 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 002 319 Kč |
| Zemědělství | 3 | 311 172 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 308 550 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 214 396 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 14 | 124 382 Kč |
| Finance | 1 | 100 188 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 5 553 594 Kč |
| Zlínský kraj | 46 | 4 573 300 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 5 | 1 736 605 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 550 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 1 505 508 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 3 | 1 380 796 Kč |
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 1 | 1 158 242 Kč |
| Město Vsetín | 3 | 903 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 858 011 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 726 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 621 523 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 606 000 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 410 001 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 401 384 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 26 | 382 872 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 147 741 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 109 | 22 514 576 Kč |
| LARGO PCO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 42 | 137 887 903 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 72 | 5 414 940 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 023 897 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 002 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 661 925 Kč |
| Finance | 6 | 643 841 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 468 948 Kč |
| Zemědělství | 4 | 337 085 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 200 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 169 280 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 124 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 160 | 148 733 404 Kč |
| Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace | 1 | 449 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,87 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 23 | 34 096 748 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 9 888 527 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 4 177 950 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 36 | 1 740 761 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 442 371 Kč |
| Zemědělství | 4 | 341 034 Kč |
| Finance | 2 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 107 | 59 284 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 54 | 328 854 875 Kč |
| Finance | 74 | 7 220 312 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 2 873 270 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 2 025 015 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 1 000 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 587 549 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 449 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 2 | 277 271 500 Kč |
| Ministerstvo obrany | 40 | 13 261 605 Kč |
| Zlínský kraj | 7 | 10 394 178 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 9 419 983 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 7 | 8 039 605 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 5 893 903 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 1 815 000 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 2 | 1 639 588 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 1 387 438 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 1 295 559 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 1 199 251 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 1 086 789 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 2 | 898 000 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 869 300 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 759 800 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 418 660 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 199 650 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 99 940 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 62 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 82 | 336 012 349 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 1 086 789 Kč |
| UniCredit Leasing CZ, a.s. | 1 | 449 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 19 | 16 645 762 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 17 | 8 250 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 908 655 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 1 536 464 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 111 776 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 422 902 Kč |
| Zemědělství | 5 | 406 887 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 211 986 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 41 | 23 738 668 Kč |
| PROSSAN CZ s.r.o. | 1 | 5 106 036 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 21 | 22 352 686 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 225 | 3 754 397 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 3 399 247 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 968 086 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 130 734 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 730 518 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 67 046 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 65 150 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 44 | 31 396 257 Kč |
| LARGO PCO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 71 | 416 108 177 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 6 482 484 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 5 454 931 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 073 158 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 1 261 422 Kč |
| Zemědělství | 1 | 72 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 37 050 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 90 | 427 095 171 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 39 | 92 768 871 Kč |
| Zemědělství | 169 | 43 808 176 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 080 103 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 857 890 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 159 442 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 52 | 107 339 575 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 3 218 984 Kč |
| KOTEC o.p.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 490 | 158 167 393 Kč |
| Osobní vozidla | 25 | 32 408 443 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 167 | 26 072 827 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 166 511 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 264 857 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 118 336 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 65 897 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 34 | 37 253 254 Kč |